Sacensību video

Skatīt visus video
Venden

Statistika

eXTReMe Tracker

Ziņas

TRIATLONS IESVĒTA OLIMPISKO CENTRU RĒZEKNE.

TRIATLONS IESVĒTA OLIMPISKO CENTRU RĒZEKNE.
28.09.2020

TRIATLONS IESVĒTA OLIMPISKO CENTRU RĒZEKNĒ.

Eiropas sporta nedēļa tika pavadīta arī aktīvi Latvijā. Pasākumā un konferencē #beactive kas norisinājās 23. septembrī piedalījās arī Latvijas Triatlona federācija. Bija iespēja uzzināt citu sporta klubu un pasākumu pieredzi. Šogad Latvijas Triatlona federācija aktīvi rīko un iesaista cilvēkus veidotajā projektā “ Katram viens triatlons”.

            Esam bijuši jau daudzās Latvijas pilsētās, kur iesaistām cilvēkus būt aktīviem, veselīgiem un pats galvenais SPORTOT! Šajās brīvdienās, svētdien,  bijām Rēzeknē, kur laiks lutināja ne tikai dalībniekus, bet arī atbalstītājus. Pasākums notika Olimpiskajā centrā Rēzekne teritorijā, kas sastāv no viesnīcas, futbola laukuma, atklātā 25m peldbaseina un tikko atklātā Olimpiskā centra basketbola, hokeja un fitnesa zāles kompleksiem. Sportisti startēja atklātajā peldbaseinā, pēc handikapu starta riteņbraukšanas posmā, noslēdza ar skriešanas posmu. Trasi par interesantu atzina arī Anatolijs Levša, kas ir treneris klubam Daugavpilī “DTC Jaunība”. Sacensībās piedalījās sportisti no Rīgas, Daugavpils, Ludzas un Dobeles. Novērtēt triatlona sportu bija ieradušies Rēzeknes sportisti un atbalstītāji. Tas nozīmē, ka par triatlonu varētu būt interese Rēzeknē un Rēzeknes novadā. Sacensības tapa sadarbībā ar sporta klubu “Magnen”, Rēzeknes pilsētas domi, Olimpisko centru Rēzekne un Latvijas triatlona federāciju. Mums bija tas gods tieši šeit rīkot peldēšanas posmu.

            Pēc sacensībām tika atzīts, ka iespējams nākamgad tieši Rēzeknē tiks rīkots kāds no Latvijas triatlona kausa posmiem. Nākamās sacensības jau pavisam drīz, Bauskā!

Komentāri

Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji

Atbalstītāji

Radisson Blu DaugavaLOKWellmanLabās balvasDPDRīgas BrīvostaLSFPMILZUSTEINELBTAastarteCharlot