Sacensību video

Skatīt visus video
Venden

Statistika

eXTReMe Tracker

Ziņas

Triatlons Aronas pagasta sporta svētkos

Triatlons Aronas pagasta sporta svētkos
17.07.2019

13.jūlijā Aronas pagasta Kusas ciemā sporta svētku ietvaros norisinājās triatlona sacensības. Vīriešu distances peldēšanas posms bija apdraudēts gulbju ģimenes dēļ, kura neizrādīja sajūsmu par sacensību norisi, taču beigu beigās viss atrisinājās un vīri varēja sākt peldēšanas sacensību posmu. Par pirmo vietu risinājās spraiga cīņa, taču pirmais finišu sasniedza Uldis Lapsa, otro vietu ieguva Oskars Saliņš un godalgoto trijnieku noslēdza Andrejs Pļaviņš.

Sieviešu triatlonā trīs dāmām tika dota iespēja izmēģināt savus spēkus. Jāmin, ka sieviešu sacensībās dāmām bija jānobrauc ar riteni un jānoskrien distance. Pirmo vietu izcīnīja Vēsma Dadzīte, taču par lielāko pārsteigumu parūpējās Daina Bērziņa, kundze, kura dzimusi 1947.gadā, taču ar lielu enerģiju un degsmi apveltīta, viņa pievarēja distanci tikai par 20 sekundēm atpaliekot no pirmās vietas, aiz sevis atstājot Sarmu Dzeni. Daina Bērziņa ir spilgts piemērs tam, ka gadi nav šķērslis, ja ir drosme uzdrīkstēties un vēlme izaicināt sevi.

Savus spēkus duatlonā izmēģināja arī jaunieši vecumā no 13 līdz 15 gadiem. Jaunieši distancē devās ar lielu azartu, ko pierādīja arī blīvie rezultāti. Pirmo vietu izcīnīja Dagnis Platais, par 1 sekundi atpalika Reinis Drozds, savukārt, trešo vietu izcīnīja Pēteris Supe, atpaliekot no pirmās vietas par 7 sekundēm. Jauniešu distancē arī startēja jauniete Ivita Kļaviņa, kura  aiz sevis atstāja gados vecākus puišus.

Lielākās emocijas bija novērojamas bērnu simboliskajā distancē. Pašiem mazākajiem bija distance jānobrauc ar dip - dapu  un jānoskrien. Pieaugušo pavadībā paši mazākie dalībnieki ar prieku, lielu cīņas sparu, kritieniem un asarām pievarēja distanci. Gados vecākiem bērniem bija jānoskrien distance, kas bērnos “iededza uguntiņu”. Cīņa bija spraiga, kā arī dalībnieki bija nenogurdināmi un vēlējās vēl un vēl atkārtot distanci.

Sagaidām, ka pēc šīm sacensībām dalībnieki izmēģinās savus spēkus tuvākajās triatlona sacensībās Latvijā. Savukārt, pārējie dalībnieki izvēlēsies triatlonu par savu sporta veidu tuvākajā nākotnē.

Sakām lielu paldies 22 dalībniekiem, atbalstītājiem un organizatoriem! Tiekamies jau nākamgad Aronas pagasta sporta svētkos, kur ceram sagaidīt vēl lielāku dalībnieku skaitu!

Komentāri

Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji

Atbalstītāji

SMS CreditRadisson Blu DaugavaLOKLabās balvasDPDOrklaRīgas BrīvostaLSFPMILZUSTEINELBTAastarteCharlot