Sacensību video

Skatīt visus video
Venden

Statistika

eXTReMe Tracker

Ziņas

Triatlona sezona noslēdzas ar Siguldas akvatlonu!

Triatlona sezona noslēdzas ar Siguldas akvatlonu!
15.09.2020

Jau trešo gadu pēc kārtas Siguldā notika Latvijas triatlona federācijas rīkotais Latvijas kausa 7.posms. Parasti mums šis sacensības notika aprīlī, bet sakarā ar COVID-19  šoreiz tika pārceltas uz rudeni. Pieteikušies bija 139 dalībnieki no visas Latvijas un arī no Igaunijas.

Mājinieku daudz nebija, bet neskatoties uz to tika izcīnītas godalgotās vietas – 1.vieta  M9 grupā Robertam Feldmanim, M13 grupā Oliveram Leimanim, F60 grupā Anitai Zālītei, 3.vieta M9 grupā Kārlim Ģirnim un M17 grupā Maksim Maksimilianam Veģerim.

Šogad sacensību formāts bija citādāks kā visus citus gadus, jo skriešanas disciplīna tika veikta ar kopējo startu, grupu ietvaros. Līdz pašam finišam, tika saglabāta intriga, jo kopvērtējuma rezultāti tika paziņoti tikai tad kad tika veikts gan peldēšanas, gan skriešanas rezultātu apkopojums. Sacensībās piedalījās vairāki savā grupā šogad esošie Latvijas čempioni gan vieglatlētikā , gan peldēšanā. Visinteresantākās sacensības notika M13 zēnu grupai, kur pēc  peldēšanas pirmajā vietā esošais sportists Olivers Liemanis spēja nosagāt savu pirmo vietu kopvērtējumā. Šī gada Latvijas čempions tūkstots metru distancē Rūdolfs Vanadzinš, spēja no 15. vietas peldēšanā uzkāpt kopvērtējumā uz 2. vietu, aiz sevis atstājot 0,3 sekundes triatlonistu Miku Meijeru no Rīgas, un 0,8 sekundes triatlonistu no Daugavpils Valēriju Barinovu, kurš šoreiz palika aiz goda pjedestāla.

Liels paldies visiem dalībniekiem, tiesnešiem, atbalstītājiem. Rezultāti – fotofiniss.lv, triatlons.lv, fotogrāfijas- facebook kontā, MGPhoto un triatlons.lv.

Tiekamies arī nākamgad, jau ceturto reizi, 2021.gada aprīlī!

Komentāri

Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji

Atbalstītāji

Radisson Blu DaugavaLOKWellmanLabās balvasDPDRīgas BrīvostaLSFPMILZUSTEINELBTAastarteCharlot