Sacensību video

Skatīt visus video
Venden

Statistika

eXTReMe Tracker

Ziņas

Starptautiskā triatlona savienība maina nosaukumu un logo!

Starptautiskā triatlona savienība maina nosaukumu un logo!
02.10.2020

Starptautiskā triatlona savienība maina nosaukumu un logo!

 

No šī gada 1. Oktobra Internacionāla triatlona savienība, International Triathlon Union (ITU), officiāli ir pieņēmusi lēmumu par  nosaukuma maiņu uz Pasaules Triatlons , World Triathlon. Iepriekšējais nosaukums ITU bija kalpojis kā triatlona vārds jau 31 gadu, taču ar 1. oktobri būs izmaiņas, kas attiecās arī uz Eiropas triatlona (ETU) logo un nosaukuma maiņu.

 

            Jaunā identitāte ir izstrādāta, lai stiprinātu sporta un triatlona attiecības visā pasaulē. Jaunais nosaukums un logo ir izveidots, lai sniegtu jaunu impulsu mērķu piepildīšanai un turpinātu veicināt triatlona atpazīstamību visā pasaulē.

           

            “Jaunais vēstījums, kas ir pateikts apvienības nosaukumā “Pasaules triatlons”, “World Triathlon”, sniedz skaidrību par to, ka triatlons pārstāv plašu multisporta kopienu. Mēs iestājamies par jauniem izaicinājumiem, ambīcijām, sadarbībām un vienlīdzību. Turpinām būt vieni no vadošajiem sportiem pasaulē un redzam triatlona sportam plašu un aktīvu nākotni.” Pasaules triatlona prezidente Marisole Casado.

 

            “Šīs identitātes maiņa ir ļoti būtisks posms mūsu organizācijai un tās pārstāvniecībai sporta attīstībai nacionālajā, starptautiskajā un olimpiskajā līmenī. Tagad pasaule mūs oficiāli atpazīs kā Triatlons. Šis ir satraucošs un īpašs brīdis.”

 

            “20 gadu laikā triatlons ir kļuvis par viens no populārākajiem olimpiskajiem sporta veidiem olimpiādēs un mēs paredzam, ka palielināsies medaļu skaits. Mūsu organizācijai vienmēr ir bijusi vēlme sniegties pēc augstiem mērķiem un attīstīties, nevis stāvēt uz vietas. Jaunais nosaukums un logo ļaus mūsu organizācijai izskatīties vēl labāk un pievērsīs uzmanību arī potenciālajiem jaunajiem sportistiem. Ļaus veidot vairāk sadarbības ar sporta institūcijām un paplašinās iespējas sadarboties ar nākotnes partneriem.” Pasaules triatlona prezidente Marisole Casado.

 

            “ Triatlons Āfrikā ir gatavs jaunu mērķu sasniegšanai nākamajos gados. Jaunā identitāte sniegs vairāk iespējas gan pasaulē, gan arī visā mūsu kontinentā.” Āfrikas triatlona prezidents Ahmed Nasse.

 

            “Jaunā identitāte sniedz jaunas ambīcijas, kas dod arī jaunus izaicinājumus nākamgad un ceram Olimpiskajās spēlēs Tokijā spožu startu.” Eiropas triatlona prezidents Renato Bertrandi.

 

            “Jaunās identitātes atklāšana ir aizraujošs brīdis triatlonam. Tā spēks un vienotība palīdzēs sasniegt vēl vairāk gan Amerikā, gan visā pasaulē.”  Amerikas triatlona prezidents Libers Gracia.

Komentāri

Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji

Atbalstītāji

Radisson Blu DaugavaLOKWellmanLabās balvasDPDRīgas BrīvostaLSFPMILZUSTEINELBTAastarteCharlot