Sacensību video

Skatīt visus video
Venden

Statistika

eXTReMe Tracker

Ziņas

Šo trešdien, 14.jūlijā, Būšnieku ezera peldvietā notiks Ventspils Tautas triatlona 2.posms

Šo trešdien, 14.jūlijā, Būšnieku ezera peldvietā notiks Ventspils Tautas triatlona 2.posms
12.07.2021

Trešdien 14.jūlijā Bušnieku ezera peldvietā notiks Tautas sporta pasākums - Ventspils Tautas triatlona 2.posms.

Ventspils Tautas triatlons ir iesācējiem un inetersentiem draudzīgs treniņa tipa pasākums ar īsām, triatlona iepazīšanai un izmēģināšanai piemērotām distancēm. 100-150m peldēšana Silatjos Bušnieku ezera ūdeņos drošā dziļumā (līdz 1.5m). Riteņbraukšana 8-12km pa garants un asfalta velocelieņiem un Kolkas ceļu. Skriešana 1,25-2,5km pa Talsu ielas asfaltēto veloceliņu.

Nāciet - izmēģiniet un izbaudiet kustības prieku! Gan pieaugušie, gan jaunieši, gan bērni. Viss, kas ir nepieciešams, ir peldētprasme pamatlīmenī, velosipēds un ķivere, un skriešanas apavi. Pieredzējušie Ventspils triatlonisti Jūs iedrošinās, uzmundrinās, palīdzēs ar padomu!

Ventspils Tautas triatlona 2.posms notiks trešdien 14.jūlijā. Norises vieta - Bušnieku ezera peldvieta Talsu ielā. Ierašanās un reģistrēšanās no 17:00. Sākums 18:00.

Informācija atrodama interneta vietnē www.triatlons.lv. Uz jautājumiem Jums atbildēs organizators Māris Priedēns pa telefonu 29288659. Pietiekšanās pa epastu maris.priedens@itp.com.lv un arī pasākuma vietā.

Ventspils Tautas triatlons notiek trīs posmos: 1.posms 30.jūnijā, 2.posms 14.jūlijā un noslēdzošais 3.posms 4.septembrī.

Ventspils Tautas triatlons notiek pateicoties Ventspils pilsētas pašvaldības, Ventspils brīvostas,  Latvijas triatlona federācijas un „Užavas alus” atbalstam!


Māris Priedēns
Triatlona klubs “Ventspils”
mob.t. +371 292 88 659
maris.priedens@itp.com.lv

Komentāri

Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji

Atbalstītāji

Radisson Blu DaugavaLOKWellmanLabās balvasDPDRīgas BrīvostaLSFPMILZUSTEINELBTAastarteCharlot