Sacensību video

Skatīt visus video
Venden

Statistika

eXTReMe Tracker

Ziņas

Smiltenē, 11.jūlijā, pie Tepera ezera notika “Smiltenes triatlons 2021”

Smiltenē, 11.jūlijā, pie Tepera ezera notika “Smiltenes triatlons 2021”
19.07.2021

Arī šogad Smiltenē 11.jūlijā pie Tepera ezera notika “Smiltenes triatlons 2021”, pulcējot Latvijas izturīgākos sportistus divos Latvijas čempionātos – Latvijas čempionātā vidējā distancē (Half Ironman) un Latvijas čempionātā sprinta distancē, kurā norisinājās spraiga cīņa starp pirmās un otrās vietas ieguvējiem un neizpalika arī negaidīti pavērsieni! Neatņemama sacensību sastāvdaļa bija arī Tautas, bērnu triatlons un Triatlona stafetes.


Triatlona vidējā distancē, neskatoties uz ievērojamo karstumu, nemainīgi uzvarētāju laurus plūca Lāsma Ozola un Rinalds Sluckis, Lāsmai finišu sasniedzot 5 stundās (5:03:58.7), bet Rinaldam pietrūka pavisam nedaudz, lai finišētu zem 4 stundu atzīmes un finišs tika sasniegts ar rezultātu 4:00:32.3. Rinaldam gan nācās pacīnīties, ko viņš arī paveica velo disciplīnā, jo peldēšanā viennozīmīgi pārliecinošs līderis bija Artjoms Soloduha.


Taču, kā jau minēts, interesantākie notikumi šogad notika Latvijas čempioniem sprinta distancē, kur par uzvarētājiem jau otro gadu pēc kārtas kļuva šī gada Ukrainas Eiropas Juniora kausa posma uzvarētājs Artūrs Liepa, bet sieviešu konkurencē uzvaras laurus plūca pieredzējusī Baiba Medne. Jau sacensību pašā sākumā peldēšanas disciplīnas līderi Artūrs Liepa un Artjoms Gajevskis, novirzoties no trases, kļūdaini nopeldēja papildu aptuveni 250 metrus, bet tas tomēr netraucēja viņiem jau pēc pirmā riteņbraukšanasapļa noķert un arī apsteigt tā brīža līderus, un finišā vienalga uzvarēt. Iespaidīgssniegums!

Vidējās distances stafetēs uz uzvarētāju pjedestāla kāpa kluba Nitromediāns komanda: Maksis Maksimilians Veģeris, Kārlis Plakans un Uldis Kļaviņš, otro vietu ieguva komanda DTC Jaunība: Anatolijs Levša, Viktors Kalašņikovs un Vjačeslavs Bambāns, bet trešie palika Triatlona akadēmija Kuiva: Roberts Kuiva, Mārcis Dedzis un Gints Ermanis.
Arī jaunākie, 7 gadus jaunie šī gada Smiltenes Triatlona dalībnieki sīvi cīnījās par medaļām, kā arī mācījās un iedvesmojās saviem nākotnes sportiskajiem sasniegumiem no pieaugušajiem triatlonistiem.

Visi sacensību rezultāti apskatāmi šeit: https://smiltenestriatlons.lv/rezultati/
Vairāk foto un video: https://www.facebook.com/Smiltenes-Triatlons-103142841970232
Uzklausot iepriekšējā gada sacensību dalībnieku vēlmes un sapņus par ideālām sacensībām, šogad organizatori trasē bija parūpējušies par ūdens liešanas punktiem un dušu, savukārt finišā ikvienu dalībnieku sagaidīja auksti dzērieni un saldējums. Kā ierasts, sacensību noslēgumā vidējās distances dalībniekiem bija pieejama bezmaksas masāža, kur masieri un fizioterapeiti meistarīgi palīdzēja atslābināt sportistu godam pastrādājušos muskuļus. Tāpat jāpiemin, ka šogad ikviens vidējās distances dalībnieks par piemiņu saņēma speciāli šīm sacensībām izgatavotu akmens masas medaļu un peldēšanas cepurīti ar Smiltenes triatlona simboliku.

Sacensību organizatori ir apņēmības pilni turpināt iesākto un arī nākošajā gadā nodrošināt tik pat lieliskus un azartiskus triatlona svētkus. Uz tikšanos “Smiltenes triatlons 2022”!

Komentāri

Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji

Atbalstītāji

Radisson Blu DaugavaLOKWellmanLabās balvasDPDRīgas BrīvostaLSFPMILZUSTEINELBTAastarteCharlot