Sacensību video

Skatīt visus video
Venden

Statistika

eXTReMe Tracker

Ziņas

Siguldas Sporta centrā akvatlona sacensības jau piekto reizi

Siguldas Sporta centrā akvatlona sacensības jau piekto reizi
21.04.2022

23. aprīlī, plkst. 11.00, norisināsies Siguldas akvatlona sacensības, Latvijas čempionāta 1. kausa posms, kas būs arī Triatlona Latvijas kausa sezonas atklāšana. Disciplīnas notiks gan Siguldas Sporta centra peldbaseinā, gan Sporta centra stadionā. Akvatlona laikā notiks arī Latvijas kausa 2021 apbalvošana.

Akvatlonu organizē Baltijas Triatlona centra pārstāvis Ainārs Veģeris, uzņēmīgi kopā ar Latvijas Triatlona federāciju. Aktivitāte sacensībām ir liela, kā sacījis Ainārs Veģeris: “Būs rekords!” 156 dalībnieki uz šo brīdi, kuri ir ne tikai no Latvijas, bet arī no Lietuvas – Paņevežas, un no Ukrainas - “Olaines sporta kluba” dalībnieki. Savukārt mūsu sportisti Artjoms Gajevskis, kurš tikko labi startējis Turcijā, startēs arī šo sestdien Siguldā, un Francs Veģeris, kurš atgriezies no nometnes arī startēs akvatlonā. Mūsu Turcijas Jaunatnes kausa posma uzvarētājs Artūrs Liepa diemžēl šoreiz nestartēs Siguldā, bet ļoti lepojamies par rezultātiem ārpus Latvijas.

Ātrākos akvatlonistus iepriecinās atbalstītāju balvas no “My sports”, “Sporta bode”, “Taku sports”. Aicinām doties skatīties un atbalstīt, kā arī vēl paspēt pieteikt savu dalību sacensībās!

2022. gads plānojas būt ļoti aktīvs ar Siguldas novada akvatlona sacensībām! Siguldas novads ir bagāts ar peldbaseiniem, kuri atrodas Mālpilī, Krimuldā, pašā Siguldā un Inčukalnā.

Komentāri

Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji

Atbalstītāji

Radisson Blu DaugavaLOKWellmanLabās balvasDPDRīgas BrīvostaLSFPMILZUSTEINELBTAastarteCharlot