Sacensību video

Skatīt visus video
Venden

Statistika

eXTReMe Tracker

Ziņas

Sākas pieteikšanās BeActive Pludmales spēļu triatlonam

Sākas pieteikšanās BeActive Pludmales spēļu triatlonam
17.06.2022

Sākusies pieteikšanās tautas sporta pasākuma „BeActive Pludmales spēles” triatlona sacensībām, kas notiks Ventspilī, 24. jūlijā. Aicinām reģistrēties portālā triatlons.lv un sportlat.lv.

BeActive Pludmales spēļu atklāšana ar tai sekojošu Zumba iesildīšanās treniņu notiks 23. jūlijā plkst. 11.00. Pēc tam līdz plkst. 17.00 dalībnieki komandās un individuāli varēs izmēģināt virkni sportisku aktivitāšu. Programmā – dažādas sacensības, iespēja izmēģināt sporta veidus speciālistu vadībā, paraugdemonstrējumi un izklaidējošas aktivitātes, kas turpināsies arī otrajā dienā 24. Jūlijā, kad notiks arī šo BeActive Pludmales spēļu triatlons.

BeActive Pludmales spēles notiks Ventspils Zilā karoga pludmalē, zaļajā zonā pie Ventspils pludmales, kā arī Enkura parkā.

Plašāk par BeActive Pludmales spēlēm www.pludmalesspeles.lv. Meklējiet aktuālo informāciju projekta partneru sociālo mediju kontos, sekojot mirkļbirkai #BeActiveAtBeach, #BeActive, #LSFP.


Šo sporta spēļu modelis izveidots Erasmus+ projekta ietvaros, Latvijas Sporta federāciju padomei sadarbojoties ar citām Eiropas valstu un starptautiskām sporta organizācijām. Pludmales sporta spēlēs šogad Ventspilī ierodas arī ģimenes un sporta organizāciju pārstāvji no teju desmit citām Eiropas valstīm, lai pludmales sporta kustību paplašinātu arī savās zemēs.

Komentāri

Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji

Izlases formas

Izlases formas

Atbalstītāji

Radisson Blu DaugavaLOKWellmanLabās balvasDPDRīgas BrīvostaLSFPMILZUSTEINELBTAastarteCharlot