Sacensību video

Skatīt visus video
Venden

Statistika

eXTReMe Tracker

Ziņas

Pie Stropu ezera aizvadīts Daugavpils triatlons

Pie Stropu ezera aizvadīts Daugavpils triatlons
08.06.2022
Šajā saulainajā pirmajā jūnija sestdienā tika aizvadīts Daugavpils triatlons.
Pie skaistā Stropu ezera ar skatītāju atbalstu sportisti pievarēja 3 distances - peldēšanu, skriešanu un braukšanu ar velosipēdu. Diemžēl vēsā ūdens dēļ mazākajiem izpalika peldēšana, tomēr našķi pēc starta palīdzēja tam tikt pāri.
Daugavpilī notika arī Latvijas Čempionāts supersprinta distancē. Vīriešu konkurencē pārliecinoši uzvarēja Artjoms Gajevskis, otrā vietā atstājot Miku Meijeru, trešajā vietā Igors Gucanovičs. Dāmām izvērtās sīvāka cīņa starp Beāti Bulu un Baibu Medni un Beāti Jansoni. Pēc riteņbraukšanas līdere bija Bula, taču finišā viņu apsteidz Beāte Jansone, otrajā vietā Baiba Medne un trešā palika Beāte Bula.
Latvijas Čempionātā stafetēm piedalījās 5 komandas un par uzvarētāju kļuva “Triatlona akadēmija” pirmā komanda, otrajā vietā DTC “Jaunība” 1. komanda un 3. vietā “Triatlona akadēmija” 2. komanda.
Paldies ikvienam, kurš piedalījās pasākuma rīkošanā, katram, kurš ieradās motivēt triatlonistus ar skaļiem saukļiem un aplausiem! Liels paldies Milzu, Alojas, Tērvete, Suunto, Dinaburg TEAM, Daugavpils pilsētas pārvaldei, kā arī paldies Daugavpils Pašvaldības Policijai!
Tiekamies jau Alūksnē 12.06.2022!
 
 

Komentāri

Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji

Izlases formas

Izlases formas

Atbalstītāji

Radisson Blu DaugavaLOKWellmanLabās balvasDPDRīgas BrīvostaLSFPMILZUSTEINELBTAastarteCharlot