Sacensību video

Skatīt visus video
Venden

Statistika

eXTReMe Tracker

Ziņas

Par Latvijas Čempioniem krostriatlonā kļūst riteņbraucēji!

Par Latvijas Čempioniem krostriatlonā kļūst riteņbraucēji!
31.07.2018

 

Par 2018.gada Latvijas Čempioniem krostriatlonā kļuvuši riteņbraucēji. Dāmu konkurencē uzvaru izcīnīja pieredzējusī MTB riteņbraucēja no NAA komandas Lāsma Ozola, savukārt starp vīriem ātrākais bija Patria Botteccia komandas pārstāvis Jēkabs Jaunslavietis. Abiem sportistiem šī ir debijas sezona triatlonā.

Tehniska ķibele ar velosipēdu liedza turpināt cīņu par LČ titulu vienam no šā brīža ātrākajiem Latvijas triatlonistiem Savēlijam Suharževskim, kuram velo posmā salūza ātrumu pārslēdzējs.

Otro vietu absolūtajā vērtējumā starp vīriem izcīnīja vēl viens sportists ar spēcīgu riteņbraukšanas pieredzi, Andris Ponomarenko, kuram šī arī ir debijas sezona triatlonā. Savukār ātrākais no triatlonistiem ar pieredzi bija Daugavpils komandas DTC Jaunība pārstāvis Mārcis Pīnups.

Starp dāmām cīņa nebija tik sīva, jo garajā distancē uz starta stājās vien četras drosmīgas dāmas. Otro vietu starp sievietēm izcīnīja Olimpiete un soļotāja Agnese Pastare, kurai šī arī ir pirmā sezona triatlonā, savukārt trešā spēcīgākā starp dāmām bija Alvīna Bruņiniece no VBSS/Triatlons komandas.

Latvijas Čempionāts krostriatlonā norisinājās 29.jūlijā Zilie kalni - tūrisma, sporta un atpūtas kompleksā Ikšķiles novadā un pulcēja vairāk kā 120 dalībnieku trīs dažāda garuma distancēs. Garajā distancē sportisti veica 600 metru peldēšanas distanci, 29 km brauca ar MTB velosipēdiem un skrēja nepilnus 7 kilometrus.

Sacensību dienu pirmie sāka bērni no 9 līdz 11 gadu vecumam, kas veica nepilnu 100m peldējumu Dubkalnu ūdenkrātuvē, brauca 2km pa Zilo kalnu slēpošanas trasi un skrēja 500m krosu. Arī starp jaunākajiem sacensību dalībniekiem bija kupls riteņbraucēju skaits no “Belo Cycling Project” komandas, kuri sīvi konkurēja ar jaunajiem triatlonistiem no “Aquatics” kluba.

Vispopulārākā dalībnieku skaita ziņā bija īsā distance, kurā startēja 53 dalībnieki, kam bija jāveic 300 m peldējuma, 9 km MTB velo aplis un 2 km skrējiens apkārt Dubkalnu ūdenskrātuvei. Īsajā distancē vīriešu konkurencē ātrākais bija “Ogre/Nesēdi” mājās komandas pārstāvis Oskars Urbanovičs (43m 39s), bet sieviešu konkurencē ātrākā bija Beāte Bula no Aquatics komandas.

LČ krostriatlonā notika ar Ikšķiles novada domes un Latvijas Triatlona federācijas atbalstu. Atsauksmes un ieteikumus par sacensību norisi organizatori aicina izteikt savā Facebook lapā: https://www.facebook.com/IkskileVelo/

Ar detalizētiem sacensību rezultātiem var iepazīties šeit: http://fotofiniss.lv/sacensib…/krosstriatlons-2018/rezultati 
vai Triatlons.lv

Sacensību foto galerija pieejama Ikšķile Velo Facebook lapā, kā arī triatlona mājas lapā triatlons.lv:
• Bērnu distance: ej.uz/krostribernu
• Īsā distance: ej.uz/krostriisa
• Garā distance: ej.uz/krostrigara

Informāciju sagatavoja:
Sacensību organizators
Artis Kalveits
26585106
artis.kalveits@gmail.com

Komentāri

Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji

Atbalstītāji

SMS CreditRadisson Blu DaugavaLOKLabās balvasDPDOrklaRīgas BrīvostaLSFPMILZUSTEINELBTAastarteCharlot