Sacensību video

Skatīt visus video
Venden

Statistika

eXTReMe Tracker

Ziņas

Notiks Ventspils Tautas triatlona 1.posms

Notiks Ventspils Tautas triatlona 1.posms
29.06.2021

Šo trešdien 30.jūnijā Būsnieku ezera peldvietā notiks Ventspils Tautas triatlona 1.posms.

Kādas ir Jūsu asociācijas dzirdot vārdu TRIATLONS ? “Tas taču ir Dzelzs vīru sports !”. Laiks kliedēt šo mītu. Triatlons ir ikvienam! To var jebkurš! Šis daudzveidīgais sporta veids ir lieliska fiziskā aktivitāte, kas ļauj attīstīt fiziskās spējas daudzveidīgi un interesanti!

Tādēļ esiet laipni aicināti piedalīties Ventspils Tautas triatlonā! Tas būs iesācējiem un inetersentiem draudzīgs treniņa tipa pasākums ar īsām, triatlona iepazīšanai un izmēģināšanai piemērotām distancēm. 100-150m peldēšana drošā dziļumā (līdz 1.4m), 6-12km riteņbraukšana un 1-2,5km skriešana.

Nāciet - izmēģiniet un izbaudiet kustības prieku! Gan pieaugušie, gan jaunieši, gan bērni. Viss, kas ir nepieciešams, ir peldētprasme pamatlīmenī, velosipēds un ķivere, un skriešanas apavi. Pieredzējušie Ventspils triatlonisti Jūs iedrošinās, uzmundrinās, palīdzēs ar padomu!

Ventspils Tautas triatlona 1.posms notikstršdien 30.jūnijā. Norises vieta - Bušnieku ezera peldvieta Talsu ielā. Ierašanās un reģistrēšanās no 17:00. Sākums 18:00.

Informācija atrodama interneta vietnē www.triatlons.lv. Uz jautājumiem Jums atbildēs organizators Māris Priedēns pa telefonu 29288659. Pietiekšanās pa epastu maris.priedens@itp.com.lv un arī pasākuma vietā.

 

Ventspils Tautas triatlons notiks trīs posmos: 1.posms 30.jūnijā, 2.posms 14.jūlijā un noslēdzošais 3.posms 4.septembrī.Māris Priedēns
Triatlona klubs “Ventspils”
mob.t. +371 292 88 659
maris.priedens@itp.com.lv

 

Komentāri

Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji

Atbalstītāji

Radisson Blu DaugavaLOKWellmanLabās balvasDPDRīgas BrīvostaLSFPMILZUSTEINELBTAastarteCharlot