Sacensību video

Skatīt visus video
Venden

Statistika

eXTReMe Tracker

Ziņas

Notika „Mākslinieku triatlons”

Notika „Mākslinieku triatlons”
10.09.2021

Sestdien, 4.septembrī, Ventspilī Bušnieku ezera peldvietā notika “Mākslienieku triatlons”, kas bija arī Ventspils Tautas triatlona noslēdzošais, 3.posms.

Ilgi gaidītās siltās atvasaras vietā, triatlēti pārbaudīja savus spēkus saulainos, bet vēsos laika apstākļos.

Uz starta stājās 25 dalībnieki, tostarp 13 mākslinieki. Kungiem bija jāveic  150m peldēšana ridenīgi vēsajos Bušnieku ezera ūdeņos, ar velosipēdu jānobrauc 12km pa grantēto Bušnieku ezera veloceliņu un pa asfaltēto Kolkas autoceļu, visbeidzot pa mež atakām, grantēto veloceliņu un asfaltēto veloceliņu jānoskrien 3km. Dāmām bija neduadz īsāka distamce, attiecīgi 100m peldēšana, 8km riteņbraukšana un 2km skriešana.

Jau no pirmajiem metriem izvērsās saspringta cīņa starp grupu “Raxtu raxti” un “Auļi” mūziķi Edgaru Kārkli, kokles spēles meistaru Ansi Jansonu un “Maratona kluba” pārstāvi Gunti Grīnvaldu. Ātri izvirzoties vadībā pirmais finišēja un par Ventspils Tautas triatlona uzvarētāju kļuva Guntis Grīnvalds. “Mākslinieku triatlona” čempiona titulu izcīnīja Edgars Kārklis (“Raxtu raxti” un “Auļi”). Vicečempiona godā Ansis Jansons (kokle). Un trešajā vietā ierindojās dūdu un bungu grupas “Auļi” mūziķis Kaspars Indrēvics.

Dāmām pārsteigumu pirkmārt pašai sev un arī pārējām konkurentēm sagādāja Ventspils kultūras pasākumu organizātore Zane Boitmane-Priedēna, izcīnot “Mākslienieku triatlona” čemiones titulu. Otrajā vietā Kristīne Martinsone. Trešā - Krista Verbele.

No prominencēm jāpiemin Marts Kristians Kalniņš un grupas “Raxtu raxti” soliste Kristīne Kārkle.

“Mākslienieku triathlons” un Ventspils Tautas triatlons notika pateicoties Ventspils pašvaldības, Ventspils brīvostas pārvaldes un Latvijas triatlona federācija finansiālam atbalstam. Paldies par balvām atbalstītājiem - “Užavas alus” bezalkoholiskais alus un kvass, SIA “Kronis” mērces, SIA “Banga ltd” zivju konservi un “Gardenia eco” eko vaska sveces.

 Māris Priedēns
Triatlona klubs “Ventspils”
mob.t. +371 292 88 659
maris.priedens@itp.com.lv

Komentāri

Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji

Atbalstītāji

Radisson Blu DaugavaLOKWellmanLabās balvasDPDRīgas BrīvostaLSFPMILZUSTEINELBTAastarteCharlot