Sacensību video

Skatīt visus video
Venden

Statistika

eXTReMe Tracker

Ziņas

Noticis triatlona vidējās distances kolektīvais treniņš "Piltene 113"

Noticis triatlona vidējās distances kolektīvais treniņš "Piltene 113"
08.06.2024

1. jūnijā, draudzīgā un sportiskā noskaņā, norisinājās triatlona vidējās distances kolektīvais treniņš "PILTENE 113". Kas ir vidējā distance ? Tā ir pusīte no garās jeb IRONMAN distances, pazīstama arī ar nosaukumu IRONMAN 70,3. Kapēc "Piltene 113"? Tāpēc ka kopējais diastances garums skaitot kopā visas trīs disciplīnas ir 113km -  (1,9km peldēšana, 90km velo un 21,1km skriešana.

Kolektīvajā treniņā piedalījās triatlēti no Ventspils, Kuldīgas, Jelgavas, Rīgas un, protams, Piltenes. Peldēšana Vecventā gar pilsdrupām, riteņbraukšana pa lielisku, gludu un kvalitatīvu asfaltu. Skriešana pa romantiskajām un klusajām Piltenes ielām.
Pilno programmu (1,9km peldēšana, 90km velo un 21,1km skriešana) izpildīja Vladimirs Logins-Vilkaste 4:54 (Trirunpro) un Igors Geletko 5:19 (Triatlona Akadēmija). Pārējie dalībnieki testēja savu sportisko formu vai vienkārši izbaudīja sportošanas prieku veicot daļēju vai īsāku distanci.


Kolektīvo treniņu vairāki triatlēti izmantoja savā sagatavošanās procesā sezonas galvenajiem startiem. Vladimirs Logins-Vilkaste jūnija beigās startēs Ironman Austria. Igors Geletko rudenī startēs Ironman70,3 sacensībās Grieķijā. Ventspilnieks Vadims Popovs gatavojas Ironman Eiropas čempionātam Frankfurtē, Vācijā.

 

PALDIES PAR ATBALSTU Ventspils brīvostas pārvaldei, Užavas alus, Latvijas Triatlona federācijai, Grizzly SUP un Piltenes stadionam.

 

Komentāri

Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji

Izlases formas

Izlases formas

Atbalstītāji

Radisson Blu DaugavaLOKWellmanLabās balvasDPDRīgas BrīvostaLSFPMILZUSTEINELBTAastarteCharlot