Sacensību video

Skatīt visus video
Venden

Statistika

eXTReMe Tracker

Ziņas

Nacionālās kategorijas triatlona tiesneši

Nacionālās kategorijas triatlona tiesneši
26.06.2019

Vakar, 2019.gada 25.jūnijā pēcsvētku noskaņās LTF organizēja sanāksmi ar nacionālā līmeņa (LAT) tiesnešiem, lai pārrunātu šis sezonas, kā arī tuvākās nākotnes sacensību tiesāšanas plānus. Sanāksmi atklāja LTF prezidents Aigars Strauss, iepazīstinot klātesošos ar jaunumiem un aktualitātēm triatlona dzīvē, īpašu uzmanību veltot sarunām par LTF tiesnešu korpusa izveidi, kā arī mudinot klātesošos aktīvi iesaistīties ne tikai sacensību tiesāšanas pienākumu veikšanā, bet arī triatlona popularizēšanā gan Latvijā, gan ārpus tās.


Sanāksmes laikā tika izsniegti arī pirmie Nacionālā līmeņa (LAT) tiesnešu sertifikāti par piedalīšanos LTF organizētajās tiesnešu apmācībās un veiksmīgi nokārtotu teorētisko un praktisko eksāmenu. Sertifikātus sanāksmes laikā saņēma Betija Elizabete Vīksniņa, Sintija Strakša, Vilnis Sniedze un Jānis Incenbergs. Klātesošie arī izteica savas vēlmes un iespējas šī gada sezonas sacensību tiesāšanas un citu aktivitāšu veikšanā. Vilnis Sniedze un LTF valdes locekle Liene Krauze aktīvi diskutēja par "Skolu triatlona" sacensību cikla uzsākšanas iespējām Latvijā, tāpat arī Betija un Jānis jau uzsāka sarunas par Rīgas triatlona brīvprātīgo palīgu grupas izveidi, savukārt Sintija aktīvi iesaistīsies gan Latvijas Jaunatnes olimpiādes, gan Rīgas triatlona organizēšanas un tiesāšanas aktivitātēs, tāpat kopā ar Jāni viņa ir gatava pievienoties Ikšķiles triatlona treniņu un sacensību aktivitātēs.

Kopumā apmācībās bija piedalījušies un nokārtojuši eksāmenus, kā arī saņems sertifikātus vēl 11 triatlona entuziasti - Ineta Aulika, Elvisa Lambrekse, Gita Freiberga, Inese Aleksejeva, Gunita Kirilka, Artis Kalveits, Rūta Brakovska, Aleksandrs Ščedrovs, Vladimirs Rasjuks, Antons Krēsliņš un Igors Kotkovskis, kurus aicinām sazināties ar LTF, lai vienotos par ērtāko tikšanās laiku.
Vēl vēlamies atzīmēt arī, ka mūsu jaunās tiesneses Sintija Strakša un Ineta Aulika ir apstiprinātas ITU organizētajās 1.līmeņa starptautisko tiesnešu apmācībām Tartu, kas notiks 11-12.jūlijā.

Paldies Evitai Leitānei, Latvijas triatlona tiesnešu kolēģijas vadītājai par ieguldīto darbu sertifikātu sagatavošanā un sanāksmes organizēšanā.

Lai mums veicas!

Komentāri

Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji

Atbalstītāji

SMS CreditRadisson Blu DaugavaLOKLabās balvasDPDOrklaRīgas BrīvostaLSFPMILZUSTEINELBTAastarteCharlot