Sacensību video

Skatīt visus video
Venden

Statistika

eXTReMe Tracker

Ziņas

Latvijas Triatlona federācijas valdes sēde

07.07.2017

Latvijas Triatlona federācijas valdes sēde

2017. gada 05. jūlijā notikusi kārtējā Latvijas Triatlona federācijas valdes sēde Ganību dambī 25d, Rīgā.

Darba kārtībā bija sekojoši jautājumi:

Iepazīšanās ar aktuālo LTF finansiālo situāciju

 Ņemot vērā dažādas izmaiņas uzsākoties aktīvajai sezonai, tika nolemts veikt dažādas izmaiņas LTF plānotajā budžetā.

 Izlases dalībnieku līdzšinējo starptautisko startu analīze un sastāva noteikšana Eiropas jaunatnes čempionātam Paņevežā

 V.Priedītis informēja, ka pamatojoties uz LTF valdes lēmumu atbalstīt bērnu un jauniešu startus Baltijas kausa ietvaros uz Baltkrievijas galvaspilsētu Minsku bija devušies 28 sportisti. Un tieši jaunākajiem vecumiem šīs bija lieliskas sacensības, kurās varēja izjust konkurenci ar citu valstu (Lietuvas, Igaunijas un Baltkrievijas) triatlonistiem. Tika nolemts turpināt sniegt atbalstu tieši jauniešiem arī nākamajā Baltijas kausa posmā Tartū, Igaunijā (8-9.07.2017).

K.Kalniņš infomēja, ka pamatojoties uz treneru padomes lēmumu uz Eiropas jaunatnes čempionātu Paņevežā tika pieteikti 6 sportisti (2 jaunietes un 4 jaunieši). No tiem 4 paliks uz ETU organizēto nometni Panevežos, Lietuvā.

 Trenera kandidatūras darbam Valmierā 

V.Priedītis uzsvēra, ka joprojām aktuāls ir jautājums par trenera meklēšanu Valmieras Sporta skolā. Tika nolemts jūlija mēnesī veikt visus nepieciešamās aktivitātes, lai atrastu treneri Valmieras Sporta skolai.

Rīgas Triatlona sagatavošanas gaita un budžets

V. Priedītis informēja, ka pirms LTF valdes sēdes notika Rīgas Triatlona 2017 plānošanas sanāksme, kuras laikā tika nolemts jūlija pirmajā pusē veikt visus nepieciešamos administratīvos saskaņojumus. Valde nolēma, ka Rīgas Triatlons ir jāorganizē iepriekšējā gada līmenī.

 Dažādi

V.Priedītis informēja, ka diemžēl tiek atceltas sacensības Ikšķilē (bija plānotas 16.07.2017). Tik īsā laikā jaunu organizatoru atrast neizdosies un tādēļ valdei būtu jālemj par Latvijas Čempionāta statusa piešķiršanu Jēkabpils kross triatlonam (26.08.2017).

K.Kalniņš savukārt informēja, ka ir jāveic izmaiņas arī Latvijas Kausa izcīņas nolikumā, jo no sākotnējām 13 sacensībām ir atlikušas vien 10 sacensības. Valde vienbalsīgi pieņēma lēmumu Latvijas kausā skaitīt 6 sacensības no 10.

 Latvijas Triatlona federācija

 

                                                           

Komentāri

Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji

Ikšķiles krostriatlons 2018

Ikšķiles krostriatlons 2018

Smiltenes Sprinta triatlons, Latvijas kauss

Smiltenes Sprinta triatlons, Latvijas kauss

Atbalstītāji

Labās MantasSMS CreditARS BūveEsteriolRadisson Blu DaugavaSportlandLat SwimLOKLand RoverOlympRedbullDionLabās balvasIZMDPDOrthomolOrkla
Rīgas triatlons 2018