Sacensību video

Skatīt visus video
Venden

Statistika

eXTReMe Tracker

Ziņas

Latvijas Triatlona federācijas valdes sēde

Latvijas Triatlona federācijas valdes sēde
14.05.2017

2017. gada 10. maijā notika kārtējā Biedrības Latvijas Triatlona Federācija (turpmāk tekstā – “LTF”) valdes sēde Ganību dambis 25d Rīgā.

 

Valdes sēdē piedalījās astoņi no deviņiem valdes locekļiem.           ,

 

Darba kārtībā tika izskatīti sekojoši jautājumi:

1. Iepazīšanās ar aktuālo LTF finansiālo situāciju.

2. Informācija par Rīgas triatlona sagatavošanas gaitu.

3. Lēmumi par turpmākajiem startiem izlases sportistiem un atskaite par paveikto.

4. Transporta kompensācijas mehānisms uz Baltijas kausa posmiem jauniešiem.

5. Formas, inventārs u.c. veida atbalsts izlases sportistiem.

6. Dažādi.

 

Būtiskākie jautājumi:

 

  • Priedītis informēja, ka uzsācies darbs pie Rīgas triatlona organizēšanu. Nedaudz darbi ir aizkavējušies, sakarā ar Latvijas Triatlona federācijas “jaunās” mājas lapas izveidi. Šobrīd ir atvērta pieteikšanās šīm sacensībām.

 

  • Saistībā ar LTF sacensību kalendāru V. Priedītis iepazīstināja valdes locekļus ar iespējamajām izmaiņām LTF kalendārā. Pirmā izmaiņa ir tā, ka nenotiks Rīgas akavtlons, otrā – nenotiks Brocēnu triatlons. Sakarā ar to ir piedāvājums veikt vēl dažās izmaiņas LTF 2017. gada sacensību kalendārā – pārceļot Supersprinta čempionātu uz 17.06.2017. un Sprinta čempionātu uz 29.07.2017. Tāpat ir piedāvājums Puss Ironman čempionātu rīkot kopā ar Vaidavas triatlonu 01.07.2017.

 

  • Priedītis vēlreiz uzsvēra, ka 2017. gadā ir nolemts atbalstīt bērnu un jauniešu startus Baltijas kausā un ir plānots brauciens uz Baltkrievijas kausa posmu (25.06.2017) un Tartu (08.07.2017) ar vienotu autobusu. Visiem interesentiem būs jāpiesakās līdz 01.06.2017 Latvijas triatlona federācijai (nosūtot informāciju uz e-pastu: triatlons@triatlons.lv), lai varētu centralizēti saņemt ielūgumu no Baltkrievijas Triatlona federācijas.

 

  • Kalniņš informēja, ka ir izstrādātais dizaina projekts jaunajām riteņbraukšanas formām atrodas saskaņošanas stadijā un tikko tiks saņemts apstiprinājums no Latvijas Olimpiskās komitejas tā tiks uzsākta šo tērpu izgatavošana.

 

  • Kalniņš klātesošajiem atgādināja, ka ir noslēgts līgums ar ar dzīvības apdrošināšanas kompāniju Mandatum Life par to, ka viņi organizē kampaņu “Sacenties bez raizēm”, kas visiem licencētajiem sportistiem ļaus neuztraukties par izmaksām gadījumos, ja sacensību laikā tik gūta trauma. Savukārt LTF ir jāsniedz ziņas par licencētajiem sportistiem šai kompānijai un to vajadzētu izdarīt tuvākajā laikā.

 

  • Valde nolēma grozīt LTF reitinga LK nolikumu – ja sportists iekļūst apbalvojamo (1-3. vietu ieguvējos) un neierodas uz apbalvošanu, tad punkti viņam nepienākas.

 

Latvijas Triatlona federācija.

Komentāri

Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji