Sacensību video

Skatīt visus video
Venden

Statistika

eXTReMe Tracker

Ziņas

Latvijas Triatlona federācijas kopsapulce un vēlēšanas

08.01.2019

Labdien,

 Latvijas Triatlona federācijas (LTF) valdes vārdā un uzdevumā, pamatojoties uz LTF Statūtiem, paziņoju, ka ikgadējā LTF kopsapulce notiks 2019. gada 8. februārī pulksten 13:00 (reģistrācija no pulksten 12:30) LTF telpās, Ganību dambī 25D, Rīgā.

Tāpat vēlos informēt, ka LTF Prezidents Vilnis Priedītis un valdes locekle Anna Šteinere plāno atkāpties no amatiem, tāpēc izsludinām pieteikšanos LTF prezidenta amatam un viena valdes locekļa amatam. Kandidātu pieteikumus gaidīsim līdz 1.02.2019. uz epastu triatlons@triatlons.lv .

 Kopsapulces darba kārtība: 
1. Kvoruma deklarēšana, pilnvaru un kopsapulces darba vadītāja apstiprināšana; 
2. LTF darbības pārskata ziņojums par 2018. gadu; 
3. Revīzijas komisijas ziņojums par 2018.gadu;
4. 2018. gada pārskata apstiprināšana;
5. Valdes priekšsēdētāja (prezidenta) vēlēšanas; 
6. Viena valdes locekļa vēlēšanas;
7. Dažādi jautājumi.

 Lūdzam LTF juridiskos biedrus līdz 2019. gada 1. februārim iesniegt priekšlikumus par nepieciešamajiem grozījumiem un papildinājumiem kopsapulces darba kārtības projektā, nosūtot tos uz elektronisko adresi arvids.zarins@triatlons.lv vai LTF juridisko adresi – Ganību dambī 25D, Rīgā., LV-1005.

 Līdz 2019. gada 1. februārim lūdzam apstiprināt arī LTF juridisko biedru pārstāvju dalību LTF kopsapulcē, nosūtot delegātu kontaktus (telefona numuru un e-pasta adresi) uz arvids.zarins@triatlons.lv .

 Ar Cieņu,
Arvīds Zariņš
Latvijas Triatlona federācijas
Ģenerālsekretārs.

Komentāri

Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji

Atbalstītāji

Pludmales spēlesMēness aptiekaSMS CreditX-SportsARS BūveRadisson Blu DaugavaEsteriolSportlandLat SwimLOKLand RoverOlympRedbullDionLabās balvasIZMDPDOrthomolOrklaRīgas BrīvostaLSFP
Smiltenes triatlons 2020