Sacensību video

Skatīt visus video
Venden

Statistika

eXTReMe Tracker

Ziņas

Latvijas Jaunatnes Olimpiādē 2017!

Latvijas Jaunatnes Olimpiādē 2017!
05.06.2017

Latvijas novadu jaunatne, sportisti un aktīva dzīvesveida cienītāji tiek aicināti piedalīties un pārstāvēt savu novadu un pašvaldību Triatlona disciplīnā Latvijas Jaunatnes Olimpiādē 2017!

 

Kas ?

Latvijas Olimpiskā komiteja sadarbībā ar pašvaldībām rīko Latvijas Jaunatnes Olimpiādi (LJO), kas ir valsts nozīmes uz Olimpiskajiem pamatprincipiem balstītas sporta sacensības jauniešiem.

 

Kad un kur?

  1. gada 7-9. jūlijam Cēsīs

 

Kāpēc triatlons?

  • Šodien popularitāti ir ieguvuši dažādi velomaratoni, tautas skrējien un citi sporta pasākumi. Triatlons ir Olimpiskais sporta veids, kas sastāv no trīs dažādām tautā iecienītām sporta disciplīnām: peldēšanas, riteņbraukšanas un skriešanas, kas izpildē seko viens otram.
  • Triatlons ir ļoti populārs sporta veids Eiropā un pasaulē un kļūst arvien populārāks arī Latvijā.

 

Kā tas notiks?

  1. gada 9. jūlijā Cēsīs – pilsētas centrā!

Sacensību distance ir pielāgota jauniešu vecumam: peldēšana – 350m; - riteņbraukšana – 10km; - skriešana – 2,5km. Distance ir ļoti “draudzīga”, jo dod iespēju pamēģināt šo sporta veidu jebkuram, kurš ir spēcīgs kādā no disciplīnām atsevišķi – vai tā būtu peldēšana, riteņbraukšana vai skriešana.

 

Iespējas:

Latvijas Triatlona federācija ir gatava sniegt Jums jebkāda veida atbalstu sportistu apmācībā un iepazīstināšanā ar šo Olimpisko sporta veidu. Lieliska iespēja pamēģināt savus spēkus tieši šādā pašā distancē būs 17. jūnijā, kad norisināsies Latvijas Čempionāts triatlona Supersprintā (tieši šādā distancē), pie tam līdzīgos apstākļos (pielsētā).

 

Pieteikumi dalībai Olimpiādes sacensībām jāiesūta Akreditācijas komisijai līdz 2017. gada 9.jūnijam plkst.24:00 atbilstoši pieteikuma elektroniskai formai LJO mājas lapā– Latvijas Jaunatnes Olimpiāde 2017, sadaļā pieteikumi.

Dalībniekus saskaņā ar Nolikumu Olimpiādes sacensībām piesaka pašvaldības komandas vadītājs, kuru pilnvaro attiecīgā pašvaldība.

 

Latvijas Triatlona federācija

Komentāri

Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji