Sacensību video

Skatīt visus video
Venden

Statistika

eXTReMe Tracker

Ziņas

Latvijas čempionāts triatlona Supersprintā, Zemgales kausa izcīņa

Latvijas čempionāts triatlona Supersprintā, Zemgales kausa izcīņa
02.06.2017

Latvijas čempionāts triatlona Supersprintā, Zemgales kausa izcīņa

 

Pirmais 2017. gada atklātais triatlons notiks 17. jūnijā  Dobelē. Šogad sacensības organizē Sporta klubs „AQUATICS” komanda, sadarbojoties ar Latvijas Triatlona federāciju un Dobeles novada pašvaldību.

 

Šīs sacensības būs Latvijas čempionāts triatlona Supersprinta distancē un Latvijas kausa izcīņas ceturtais posms. Atbilstoši Latvijas kausa izcīņas nolikumam sacensības norisināsies 21 vecuma grupā, un, atbilstoši sacensību nolikumam, varēs startēt arī komandas. Sacensības norisināsies trīs dažādās distancēs: pirmie startēs bērni, kuri dzimuši 2006. gadā un jaunāki, kuriem būs jāveic šāda distance: 50m peldēšana + 2,5km riteņbraukšana + 0,5km skriešana. Citām vecuma grupām būs jāveic garākas distances.

 

Pavisam mazajiem bērniem un tiem, kas vēl nepeld, būs iepsēja izmēģināt savus spēkus arī duatlonā – 400 m riteņbraukšana un 200 m skriešana.

 

Visiem interesentiem, kas vēlas  pirmo reizi pamēģināt triatlona sporta veidu, tiek piedāvāta “draudzīga” distance (125m peldēšana + 5km riteņbraukšana + 1km skriešana). Šāda lieliska distance ir Tautas klasei. Šajā distancē ir iespēja arī pieteikties stafetes komandai, kurā no  3 dalībniekiem (drīkst startēt arī tie, kas jau startējuši un finišējuši individuāli) – katrs veic vienu triatlona distances posmu Stafetes komandā obligāti jābūt vienai daiļā dzimuma pārstāvei! Tautas klasē un stafetēs sportistiem nav obligāta Latvijas Triatlona federācijas licence.

 

Latvijas čempionāts triatlona Supersprinta distancē ir unikāls ar to, ka tas dod iespēju jauniešiem sacensties ar pieredzējušiem sportistiem, jo visi startē vienā distancē (375m peldēšana + 10km riteņbraukšana + 2,5km skriešana). Sacensības tiek rīkotas vasaras sākumā, tāpēc tās ir kā iesildišanās visai sezonai, un ir iespēja salīdzināt spēkus ar citiem sportistiem pēc garā treniņu perioda ziemas sezonā.

 

Sacensības sāksies ar peldēšanu Bērzes upē, kam sekos riteņbraukšana pa Dobeles pilsētas centru un skriešana gar Dobeles pilsētas pilsdrupām.

 

Aicinām aktīvi pieteikties šīm sacensībām un izbaudīt Triatlona sporta veida burvību.

 

Esiet mīļi gaidīti mūsu “dzelzs cilvēku” sporta veidā, tas nemaz nav tik grūti! Pamēģiniet, un Jūs jutīsiet patiesu gandarījumu, par paveikto. Pats galvenais – tas ir VESELĪGI!

 

 

 

Komentāri

Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji