Sacensību video

Skatīt visus video
Venden

Statistika

eXTReMe Tracker

Ziņas

Latvijas Čempionāts triatlonā, Olimpiskajā distancē, Ventspilī!

Latvijas Čempionāts triatlonā, Olimpiskajā distancē, Ventspilī!
05.08.2020

Jau pēc dažām dienām Ventspils kļūs par Latvijas „galvaspilsētu”. Protams, ne administratīvā nozīmē, bet sportiskā nozīmē. Šo svētdien, 9.augustā Ventspilī, Bušnieku ezera peldvietā, notiks Latvijas Čempionāts triatlonā, Olimpiskajā distancē.

Svētdien, pirmie uz starta plkst.11:00, stāsies Olimpiskās distances atlēti, kas peldēs 1.5km, brauks ar velosipēdu 40km un skries 10km, trasē pavadot ap divām stundām līdz nepilnām trim stundām. Saspringtā cīņā Latvijas vadošie atlēti izcīnīs Latvijas Čempiona titulu, un arī cīnīsies par atbalstītāju sarūpētajām naudas balvām.

Lai Olimpiskā distance paliek trenētiem sportistiem. Visiem pārējiem būs Tautas klases distance, kurā būs jāpeld 200m siltajos un rāmajos Bušnieku ezera ūdeņos, jābrauc 10km pa gludo, lielisko Talsu ielas asfaltu un jāskrien 2,5km pa Talsu ielas veloceliņu. Tas ir pa spēkam ikvienam daudzmaz fizsiki aktīvam cilvēkam. Starts tiks dots plkst.13:50. Riteņbraukšanai vispiemērotākais ir šosejas sporta velosipēds, bet derēs arī MTB vai parasts ielas velosipēds. Velo ķiveres obligātas !

Ja labāk patīk „komandu sports”, tad jāstartē ar Stafetes komandu. Komandā jābut vismaz 1 sievietei/meitenei.

15:00 uz starta stāsies 8-9 un 10-11 gadus vecie „mazie sportisti”, lai peldētu 100m, brauktu 3.3km un skrietu 1.25km. Pēldētprasme obligāta !

Un, ja paši galīgi nevarat saņemties piedalīties, tad atvediet pēcpusdienā savus bērnus - plkst.15:40. Tiks dots starts Simboliskajai bērnu distancei (līdz 10 gadu vecumam) bez vērtējuma, bet ar medaļu visiem finišētājiem. Mazie censoņi sev un vecākiem par prieku skries pa ūdeni 50m, brauks ar velo 500m (velo ķiveres obligātas) un noskries 250m. Spēkus atgūt pēc finiša visi dalībnieki varēs baudot garšīgo auzu pārslu putru ar ievārījumu.

Sacensību organizatori aicina visus pavadīt aktīvu un veselīgu svētdienu pie Bušnieku ezera ! Vairāk informācija www.triatlons.lv un Latvijas Triatlona federācijas facebook lapā.

Jautājumu gadījumā lūdzu zvanīt sacensību organizatoram Mārim Priedēnam, 29288659, maris.priedens@itp.com.lv

Informējam, ka COVID-19 dēļ ir atcelts Eiropas čempionāts triatlonā, Tartu- Otepē.

5.septembrī notiks Siguldas akvatlons. Organizatori informē, ka maksimālais dalībnieku skaits, kas tiks reģistrēti, būs 200!

Tiekamies Ventspilī!

 

Komentāri

Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji

Atbalstītāji

Radisson Blu DaugavaLOKWellmanLabās balvasDPDRīgas BrīvostaLSFPMILZUSTEINELBTAastarteCharlot