Sacensību video

Skatīt visus video
Venden

Statistika

eXTReMe Tracker

Ziņas

Latvijas Čempionāts Supersprintā

Latvijas Čempionāts Supersprintā
16.06.2017

Latvijas Čempionāts Supersprintā

 

Jau šo sestdien Dobelē notiks pirmais atklātais triatlons 2017.gadā. Šogad sacensības rīko Sporta klubs AQAUTICS, kas ir pārņemis stafeti no Sporta kluba REIR Dobele. Sacensības tiek rīkotas ciešā sadarbībās ar Latvijas Triatlona federāciju un Dobeles novada pašvaldību.

 

Iekopjot pludmali Bērzes upes krastā, tika mērīta arī ūdens temperatūra un šobrīd (16.07. plkst.10.30) tā ir +19C. Sekojot līdzi laika prognozei atliek vien secināt, ka neko daudz siltāks ūdens nebūs. Tas nozīmē, ka Supersprinta distancē ļoti iespējams varēs izmantot hidrotērpus, savukārt pašiem mazākajiem 2008.-2009.g.dz.(F9, M9) un 2006.-2007.g.dz. (F11, M11) tiks dota iespēja peldēšanas posmu veikt saaudzīgākā režīmā Dobeles 1. vidusskolas peldbaseinā. Pērējiem peldēšanas posms būs jāveic “atklātajā” ūdenī – Bērzes upē.  Peldbaseinā jāierodas 9:30, starts pirmajiem 10:00. Pārējiem starta laiki paliek nemainīgi.

 

Sacensību laikā būs iespēja iepazīties (un arī iegādāties) peldēšanas inventāru no LATSWIMSHOP. Uzņēmuma darbības pamatvirziens ir sporta preču mazumtirdzniecība, ar īpašu specializāciju peldēšanā un triatlonā.

 

Tie sportisti, kuri būs saņēmuši Latvijas Triatlona federācijas licences un apstiprinājuši savu vēlmi piedalīties apdrošināšanas kompānijas Mandatum life kampaņā “Sacenties bez raizēm” sacensību laikā noteikti jutīsies drošāk.

 

Šo sacensību laikā būs lieliska iespēja pieteikties lielākajam triatlona notikumam Latvijā - Rīgas Triatlonam. 2017.gada 17. jūnijs ir pēdējā diena, kad varēs pieteikties pa “lēto” cenu šīm sacensībām!

 

Gadījumā ja ir jautājumi var zvanīt un precizēt neskaidrības 26520497!

 

Nenokavējiet lielisku iespēju sākt sezonu tieši ar Supersprintu!

 

 

Komentāri

Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji