eXTReMe Tracker

Ziņas

Jēkabpilī aizvadīts Latvijas čempionāta 7. posms krostriatlonā

28.08.2019

17.augustā, Jēkabpilī, Radžu ūdenskrātuvē tika aizvadīts Latvijas čempionāta 7.posms krostriatlonā. Dalībniekus un skatītājus lutināja saulains laiks visas dienas garumā. Jēkabpils krostriatlons šogad pulcēja 74 dalībniekus no visas Latvijas, kas bija vairāk kā iepriekšējā gadā.

Sacensības notika apkārt visai Radžu ūdenskrātuvei, kas dalībniekiem ļāva novērtēt Radžu ūdenskrātuves skaistumu un tajā pašā laikā lika šķēršļus, lai tiktu līdz finišam. Garajā distancē vīriešiem (0,5 km + 22 km + 6 km) uz starta stājās 21 sportists. Pirmo vietu izcīnīja Sandis Kornijenko ar rezultātu 1:14:42,8, taču pēc 7 sekundēm otro un trešo vietu ar fotofiniša palīdzību sadalīja Artjoms Gajevskis un Danila Proščinko. Jāmin, ka Jēkabs Jaunlatvietis trases vidusdaļā strauji pietuvojās līderu trijniekam un beigās no godalgotas vietas atpalika par 16 sekundēm. Garajā distancē sievietēm neveiksmi piedzīvoja viena no sacensību favorītēm Kristiāna Maskava, kurai plīsa riteņa riepa, kas rezultējās ar diskvalifikāciju. Pirmo vietu pārliecinoši izcīnīja Lāsma Ozola, kas finišēja 1:27:43,3 aiz sevi atstājot Ievu Pūci un pārstāvi no Kanādas Stepahnie Maxim.

Īsajā distancē vīriešiem (0,25 km + 10 km + 2,5 km) pirmo vietu izcīnīja Kristaps Dūzis ar laiku 0:33:49,8, otrajā vietā sekoja Elvins Freijs un godalgoto trijnieku noslēdza Rihards Bunkovskis. Sievietēm īsajā distancē uzvaru izcīnīja Elīza Zvīgule ar laiku 0:37:56,3, kas pārliecinoši aiz sevis atstāja otro vietu izcīnījušo Diānu Spiridovsku un Inetu Jerofejevu.

Bērnu startā (0,10 km + 4 km + 1 km) pirmo vietu izcīnīja Valērijs Barinovs, finišējot 0:18:21,4, savukārt, bērnu grupā sievietēm pirmo vietu izcīnīja Līga Kuroša ar laiku 0:20:33,2.

Izsakām paldies Jēkabpils sporta centram, Jēkabpils domei, galvenajam organizatoram Anatolijam Levšam, kā arī picērijai “Itālis” un “Citrus SPA” par sniegto atbalstu, lai tiktu noorganizēts Jēkabpils krostriatlons.

Ceram uz turpmāku sadarbību arī nākotnē, lai Jēkabpils krostriatlons pulcētu vēl vairāk dalībniekus, skatītājus un kļūtu par iecienītu vietu katram, kas startē Latvijas čempionātos triatlonā.