Sacensību video

Skatīt visus video
Venden

Statistika

eXTReMe Tracker

Ziņas

Jauno triatlonistu attīstības nometnetne Bulgārijā

Jauno triatlonistu attīstības nometnetne Bulgārijā
27.06.2018

Valmieras Bērnu sporta skolas triatloniste Alvīne Bruņiniece un viņas treneris Gints Trēziņš piedalās starptautiskā jauniešu triatlonistu nometnē Bulgārijā. Nometnē pavisam piedalās 22 jaunieši un viņu treneri no 8 dažādām Eiropas valstīm. Treniņu bāze ir Kamčia Olimpiskais sporta centrs Melnās jūras krastā. Treniņiem tiek izmantota labiekārtota vieglatlētikas manēža ar 200m skrejceļu, 50m peldbaseins ar 8 celiņiem un apkārtnē pieejamie ceļi riteņbraukšanai.

Nometnes laikā notiek jauniešu treneru seminārs, kurā piedalās arī Gints Trēziņš. Treneri ne tikai mācās par treniņu metodēm un tehnikām, bet arī apmainās ar savstarpējo pieredzi ikdienas treniņu darbā, vada nodarbības un palīdz pilnveidoties jauniešiem.

Nometne ir laba vieta, kur jaunie sportisti un viņu treneri no dažādiem speciālistiem var iemācīties jaunus vingrinājumus un tehnikas, kas pilnveido viņu darbu ikdienā.

Lai izdodas uzrādīt labus rezultātus turpmākajā sezonā!

Komentāri

Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji

Atbalstītāji

Pludmales spēlesMēness aptiekaSMS CreditX-SportsARS BūveRadisson Blu DaugavaEsteriolSportlandLat SwimLOKLand RoverOlympRedbullDionLabās balvasIZMDPDOrthomolOrklaRīgas BrīvostaLSFP
Litozin