Sacensību video

Skatīt visus video
Venden

Statistika

eXTReMe Tracker

Ziņas

IronMen Francijas šarmantajā pilsētiņā Aix-en-Provence 22/05/2022

IronMen Francijas šarmantajā pilsētiņā Aix-en-Provence 22/05/2022
24.05.2022

Čau visiem!
Individuālajiem sportistiem, izsniedzot licences, Latvijas Triatlona federācija lūdz sūtīt foto ar nelielu aprakstu no sacensībām ārzemēs. Šodien saņēmām jauku ziņu no Līgas Berķes.
Turpinājumā viņas rakstītais!

IronMens Francijas šarmantajā pilsētiņā Aix-en-Provence 22/05/2022.
Pilnajā IM distancē piedalījās 513 dalībnieki, no tiem - 50 sievietes. Salīdzinoši nelielais dalībnieku skaits padara šo notikumu jo īpašāku.
Peldēšana notika Peyrolles ezerā divos apļos. Velo distance ar saviem nepielūdzamajiem 2000 kāpuma metriem siltajos dienvidu 32 grādos veda cauri gleznainam un kalnainam provinces rajonam ar fantastiskiem dabas skatiem, sarkanās magonēs ziedošiem labības laukiem un ziedošu pļavu smaržām! Skriešanas posms izlocījās cauri pilsētas ielām koku atvēsinošajā ēnā ar salīdzinoši nelielu kāpumu 330m, un fantastiskiem līdzjutējiem, sirsnīgu un siltu attieksmi no brīvprātīgajiem ēdināšanas-dzirdināšanas punktos.
Emocijas sita augstu vilni un neaprakstāmām sajūtas joprojām mutuļo!
To dēļ vien ir vērts šo piedzīvot!  Vienreiz, otrreiz  un ....  :)
Liels prieks par paveikto un milzīgs paldies trenerim Sandrim Šikam par lielisko, nu jau atkārtoto sadarbību. Īpašs paldies vecākajai meitai Kristīnei par līdzi jušanu trasē, atbalstu, līdzās būšanu
un storiju veidošanu. Storiji meklējami viņas Instagramm kontā "kristine.berke" zem 'IM❤'. Paldies pārējai ģimenei un draugiem, kas domās un online sekošanā bija kopā ar mani! Jutu jūsu ikviena enerģijas lādiņu, lai pieveiktu šo brīnišķīgo garās dienas lielo ceļojumu, kurš paskrēja nemanot, nieka 15h 58min 45sek!
Kā teikt, tieši laikā, lai iekļautos noteikto 16 stundu _cut-off_ limitā! :)
Distances laikā satiktie cilvēki un emocijas ir neaprakstāmas!
Līdzīgi kā Dziesmu svētkos! Tas ir TIK iedvesmojoši! Piemēram, Sofija (54gadi) stāstīja, ka šis ir viņas devītais IM! Un kā jau kuru reizi apstiprinās doma: galvenais ir gribēt, strādāt, apzināties savas robežas, mīlēt sevi un ticēt sev, ka VISS IR IESPĒJAMS :)  JO TĀ PATIEŠĀM IR :)
Arī man ir tapis jauns plāns, kas jau ir palaists Kosmosā: katram bērnam un pēc tam arī sev pa IronMenam. No sirds, jo caur mīlestību strādā itin viss! Šis, kā otrais, IronWomens īpaši veltīts brīnišķīgākajai šīs reizes līdzjutējai un atbalstītajai Kristīnei! ❤❤❤
Iedvesmojies un izmēģini!

Komentāri

Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji

Atbalstītāji

Radisson Blu DaugavaLOKWellmanLabās balvasDPDRīgas BrīvostaLSFPMILZUSTEINELBTAastarteCharlot