Sacensību video

Skatīt visus video
Venden

Statistika

eXTReMe Tracker

Ziņas

Eiropas čempionāts Akvatlonā Bratislavā

Eiropas čempionāts Akvatlonā Bratislavā
04.06.2017

Eiropas čempionats Akvatlona Bratislava

 

No Eiropas Čempionāta Akvatlonā (2017 Bratislava ETU Aquathlon European Championships 27.05.2017) atgriezies Gints Skroderis, kurš vecuma grupā 30-34 startējot 34 sportistu konkurencē izcīnīja 3. vietu.

Ginta komentārs:

“Viss pasākums kopumā bija labi noorganizēts un labi apmeklēts. Kopā piedalījās vairāk kā 400 dalībnieki, no vairāk kā 15 valstīm. Uz starta stājos 34 cilvēku konkurencē. Peldēšana noritēja divos apļos pa 500m ar izskriešanu no ūdens, peldēšanu pabeidzu 8 pozīcijā. Pēc izskriešanas no ūdens - mix zona, kur uzrādiju ātrāko laiku vecuma grupā. Skriešana noritēja 5 apļos, katrs pa 1km. Trase bija samērā līdzena ar simboliskiem diviem kāpumiem katrā aplī! Vienīgās grūtības skriet radīja +27C gaisa temperatūra ar spožu sauli! 3.vieta tika izcīnīta pēdējos 500m apdzenot Anglijas sportistu un līdz finiša līnijai atraujoties 9 sekundes.”

Gints Skroderis izcīnija 3. vietu AG 30-34 atpaliekot no spāņa Bernardo Jareño Manclús (2.vieta), kurš uzrādija viss atrāko skriešanas laiku 5km veicot 18min un  Vācieša Sebastian Krusch GER (1.vieta).

 

Apsveicam sportistu un gaidām uz starta Latvijas sacensībās!

 

Latvijas Triatlona federācija

Komentāri

Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji