Sacensību video

Skatīt visus video
Venden

Statistika

eXTReMe Tracker

Ziņas

Daniela Leitāne atgriežas triatlonā

Daniela Leitāne atgriežas triatlonā
10.08.2023

Viena no Latvijas triatlona talantīgākajām triatlonistēm Daniela Leitāne, kas pēc apprcešanās ir Daniela Zikrataja, atsāk savus startus triatlonā. Daniela ir daudz startējusi dažāda līmeņa triatlona sacensībās pasaulē. Ir ieguvusi 1. vietu Ukrainā, 1. vietu Kupišķos, un noslēdzošais bija starts Pasaules čempionātā Hamburgā, kur Daniela tika iekļauta 65 fināla sportistu sarakstā.

Daniela ir precējusies ar vienu no spēcīgākajiem bijušajiem Latvijas riteņbraucējiem Dēvidu Zikratiju un 2023. Gada 2.martā viņi kļuva par vecākiem dēlam Lūkasam.

Daniela:
Pēc mazuļa piedzimšanas un skatoties kā pasaulē sportistes mammas atgriežas sportā , es nodomāju, ka varbūt pienācis arī mans laiks sākt pamazām trenēties un atsākt piedalīties sacensībās.
Mana mamma , kas ir LTF Valdes locekle un mans vīrs mani iedrošināja sākt vispirms sportot sevis dēļ un tad jau redzēs, kā tālāk būs.
Šobrīd trenējos pavisam nedaudz, jo brīvais laiks nav daudz.
Jūtos salīdzinoši labi, taču atgūt rezultātus kādi tie bija, aktīvajā sportistes karjerā būs grūti un tas prasīs ļoti lielu darbu.
Izšķīros par startu jau Alūksnē, kur piedalījos stafetē ar vīru Dēvidu un mūsu draugu Ediju. Tas man deva vēlmi sākt ar mazumiņu bet jau startēt individuāli.
Kā arī domu,ka varu arī atgriezties lielajā sportā .
Domājot par nākotni – gribu nostartēt Rīgā mazajā distancē lai saprastu kam tālāk pievērst vairāk uzmanības treniņos.
Redzu, ka Dobelē ir labas tradīcijas un mani priecē gan Beātes Bulas, gan Beātes Jansones starti. Prieks, ka šobrīd arī meitenes juniores Latvijā ir specīgas un konkurētspējīgas ar citām spēcīgākām valstīm.
Novēlu izdošanos un aicinu skatīties Rīgas triatlonu gleznainajā Rīgas Mežaparkā.

Komentāri

Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji

Izlases formas

Izlases formas

Atbalstītāji

Radisson Blu DaugavaLOKWellmanLabās balvasDPDRīgas BrīvostaLSFPMILZUSTEINELBTAastarteCharlot