Sacensību video

Skatīt visus video
Venden

Statistika

eXTReMe Tracker

Ziņas

COVID-19 jaunie ierobežojumi.

COVID-19 jaunie ierobežojumi.
14.10.2020

Latvijas valdības ārkārtas sēdē 2020. gada 13. oktobrī pieņemts lēmums pastiprināt ieviestos drošības pasākumus Covid-19 izplatības risku mazināšanai. Grozījumi noteikumos par epidemioloģiskās drošības pasākumiem stāsies spēkā 2020. gada 14. oktobrī un atsevišķi drošības pasākumi no 17.oktrobra, informē Izglītības un zinātnes ministrija (IZM).

Sporta treniņi

No 17. oktobra līdz 6. novembrim

Telpās treniņi var norisināties tikai individuāli. Šī prasība attiecas arī uz sporta klubiem, bet neattiecas uz Latvijas pieaugušo izlases, Latvijas Olimpiskās vienības un Latvijas Paralimpiskās vienības sportistu, kā arī komandu sporta spēļu augstāko līgu komandu sporta treniņiem pieaugušajiem.

Aizliegts organizēt sporta pasākumus, piemēram, sacensības (neattiecas uz starptautiskiem sporta pasākumiem, kā arī komandu sporta spēļu augstāko līgu komandu sporta sacensībām pieaugušajiem).

Bērnu nometnes
Tā kā epidemioloģiskā situācija pasliktinās un bērnu nometnes tiek organizētas arī rudens un ziemas periodā, skolēnu brīvlaikos, nolemts, ka arī turpmāk bērnu nometnēs grupā nedrīkstēs būt vairāk par 30 dalībniekiem (šobrīd šī norma bija noteikta līdz 31.oktobrim).

Pasākumu norise

Privātu pasākumu vietās kopā drīkst būt telpās 30 cilvēki, ārpus telpām – 300 cilvēki. Ja privātu pasākumu rīko publiskā vietā, piemēram, restorānā, izīrētā pirtī, klubā u.tml., tad jānodrošina viesiem fiksētas, personalizētas sēdvietas, 2 metru distance (izņemot personām no vienas mājsaimniecības), kā arī pasākums var norisināties līdz plkst. 24.00.

Līdz 31. decembrim ir noteikti vēl šādi drošības pasākumi:

  • pasākumi ārtelpās virs 300 cilvēkiem, kuros notiek personu pārvietošanās (piemēram, nūjošana, skriešana, t.sk. maratoni), netiek organizēti.
  • pieaugušo neformālās izglītības grupās drīkst būt 30 cilvēki vienā grupā.
  • pasākumos ārtelpās nedrīkst būt vairāk par 1000 cilvēkiem;
  • pasākumos iekštelpās vienlaikus pulcēties drīkst 500 cilvēki

 

Ar Ministru kabineta likumiem Jūs varat iepazīties ŠEIT:

https://likumi.lv/ta/id/317899-grozijumi-ministru-kabineta-2020-gada-9-junija-noteikumos-nr-360-epidemiologiskas-drosibas-pasakumi-covid-19-infekcijas-izplatibas-ierobezosanai

Komentāri

Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji

Atbalstītāji

Radisson Blu DaugavaLOKWellmanLabās balvasDPDRīgas BrīvostaLSFPMILZUSTEINELBTAastarteCharlot