Sacensību video

Skatīt visus video
Venden

Statistika

eXTReMe Tracker

Ziņas

Biohakeri aicina uz brokastīm par ilgdzīvošanu

Biohakeri aicina uz brokastīm par ilgdzīvošanu
24.04.2019

Aprīļa nogalē Rīgā jau otro gadu pēc kārtas notiks Baltijā vērienīgākā biohakeru konference “Biohacking 2019”, kas veltīta pašsajūtas uzlabošanai un ilgākam mūžam. Šogad notikums pulcēs 30 pasaulē atzītus lektorus no ASV, Nīderlandes, Somijas, Krievijas, Ukrainas un citām valstīm, kas dalīsies ilgdzīvošanas teorijā un vadīs praktiskas nodarbības par sevis “uzlādēšanu” ar dabas, tehnoloģiju un uztura palīdzību. 

Biohacking.lv komanda aicina mediju pārstāvjus uz ilgdzīvošanas brokastīm ceturtdien, 18. aprīlī plkst. 11.00 “Meeting Point” telpā, tirdzniecības centra “Galerija Centrs” 4.stāvā (Audēju ielā 16, Rīgā).

Biohakings ir jauna, mūsdienu cilvēkiem piemērota kustība labākas pašsajūtas veicināšanai.  Brokastu laikā tās entuziasti Latvijā, Biohacking.lv komanda, iepazīstinās ar vērienīgās konferences programmu, lektoriem un jaunākajiem rīkiem, kas noderēs ikvienam veselīga dzīvesveida entuziastam, kurš rūpējas par savu fizisko un emocionālo labsajūtu.

 

Pasākumā piedalīsies:

  • Kaspars Vendelis, ilgdzīvošanas entuziasts un kustības Biohacking.lv līdzdibinātājs
  • Māris Žunda, “Rūdīšanās skolas” vadītājs un Biohacking.lv līdzdibinātājs
  • Artūrs Bernovskis, uzņēmējs, tehnoloģiju eksperts un Biohacking.lv līdzdibinātājs
  • Madara Rutkovska, bērnu ēdināšanas uzņēmuma “Amdaram” un koncepta “Viss bumbās” vadītāja
  • Konferences “Biohacking 2019” lektori un kustības domubiedri.

Biohacking.lv kopiena rīko daudzveidīgas veselības veicināšanas aktivitātes un pasākumus, bet centrālais pasākums ir sevis uzlabošanas un ilgdzīvošanas konference “Biohacking 2019”. Konference šī gada 26. un 27. aprīlī Rīgā pulcēs 30 biohakinga ekspertus no ASV, Nīderlandes, Somijas, Krievijas, Ukrainas un citām valstīm, lai kopā apgūtu arvien jaunus veidus, kā uzlādēt savu ķermeni un pilnveidot prātu ilgākam mūžam. Plašāka informācija par ilgdzīvošanas konferenci “Biohacking 2019” ir pieejama tās mājaslapā: http://www.biohacking.lv

Plašāka informācija par gaidāmo Ilgdzīvošanas konferenci “Biohacking 2019” ir pieejama tās mājaslapā.

Aicinām apstiprināt dalību Biohacking.lv brokastīs līdz 17. aprīlim, zvanot pa tālruni 29105225 vai rakstot: ilona@witpr.lv.

Papildu informācija:
Ilona Kokola
Ilgdzīvošanas konferences “Biohacking 2019” komunikācijas konsultante
M. 29105225, e-pasts: ilona@witpr.lv

Komentāri

Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji

Atbalstītāji

Pludmales spēlesMēness aptiekaSMS CreditX-SportsARS BūveRadisson Blu DaugavaEsteriolSportlandLat SwimLOKLand RoverOlympRedbullDionLabās balvasIZMDPDOrthomolOrklaRīgas BrīvostaLSFP