Sacensību video

Skatīt visus video
Venden

Statistika

eXTReMe Tracker

Ziņas

Baltijas kausa plānošanas sanāksme

09.01.2017

Baltijas kausa plānošanas sanāksme

 

Piektdien Latvijas Triatlona federācijā notika Baltijas kausa plānošanas sanāksme. Uz tikšanos bija ieradušies visu federāciju pārstāvji – Baltkrievijas, Igaunijas, Lietuvas un Latvijas.

 

Daudz tika diskutēts par Baltijas kausa nolikumu un tas tika papildināts ar atsevišķiem būtiskiem punktiem, kā, piemēram, nolikums tika papildināts ar atrunu, ka sportisti, kuri startēs 2017 Panevezys ETU Triathlon Youth European Championships Festival saņems punktus, kas tiks reizināti ar koeficentu 1,5. Baltijas kausa čempionāts tika papildināts ar V70 vecuma grupu.

 

Līdzīgi kā citus gadus katra valsts organizē vienu triatlonu un vienu triatlonam radniecīgo sporta veidu (piem. Latvijā Baltijas kausam 2017. gadā ir pieteikusi Duatlonu, Daugavpilī). Sacensību kalendārs pamatā ir apstiprināts, bet vēl janvāra mēnesī tiks precizēti to norises datumi.

 

Latvijas Triatlona federācijas prezidents Vilnis Priedītis ierosināja 2017. gada Baltijas valstu čempionātu rīkot Rīgā 13. augustā un pārējo federāciju pārstāvji tam piekrita. Tagad šim lēmumam ir jāsaņem aptisprinājums no Eiropas Triatlona savienības (European Triathlon union – ETU).

 

Savukārt Lietuvas Triatlona federācijas prezidents Dainius Kopustas visus informēja, ka pirms sacensībām Panevežos tiek plānota ETU attīstības nometne junioriem-jauniešiem.

 

Visu federāciju pārstāvji vienozīmīgi atzina, ka Baltijas kauss ir nepieciešams tieši jaunajiem sportistiem ,lai sagatavotos startiem Eiropā un apņēmās savu valstu sportistus sūtīt uz visiem iespējamajiem Baltijas kausa posmiem visās četrās valstīs.

 

Tika diskutēts arī par kopējā mārketinga plāna izstrādi, lai popularizētu Baltijas kausu triatlonā un piesaistītu kopēju sponsoru šī pasākuma organizēšanā.

 

 Latvijas Triatlona federācija

 

Komentāri

Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji