Sacensību video

Skatīt visus video
Venden

Statistika

eXTReMe Tracker

Ziņas

Baltijas kausa II posms

Baltijas kausa II posms
21.05.2018

Baltijas kausa II posms

Duatlonā Jolumae 2018. gada 19. maijs

Kamēr Latvijā skrien maratonu, Igaunijā Jolumae sporta kompleksā sestdien, 19. maijā norisinājās Baltijas kausa II posma sacensības duatlonā ar gandrīz 160 dalībniekiem, kur piedalījās arī 21 Latvijas sportists.

Sacensības, kā ierasts, notika Jolumae sporta kompleksā (skriešana pa meža takām, velo - pa līkumaino, kalnaino un tehniski sarežģīto biatlona trasi) 3 distancēs:

*) 1.5 km skriešana (1 aplis) – 3.5 km velo (1 aplis) – 0.5 km skriešana (1 aplis);

*) 3 km skriešana (2 apļi) – 10.5 km velo (3 apļi) – 1.5 km skriešana (1 aplis)

*) 6 km skriešana (4 apļi) – 21 km velo (6 apļi) – 3 km skriešana (2 apļi).

Latvijas pārstāvji kopumā ieguva 9 (deviņas) godalgotās vietas: piecas 1. vietas, vienu 2.vietu un trīs 3.vietas.

Mazajā distancē Latviju pārstāvēja:

E grupā: Klāvs Dūzis (SK Aquatics), izcīnot 3.vietu; Darja Gubina (Olaine) – 3.vieta

D grupā: Beāte Jansone (SK Aquatics), sīvā cīņā ar igaunieti ar foto finišu dalot 1.vietu, Karolina Bulko (SK Aquatics) - 7.vieta; Miks Meijers (Rīga) – 1.vieta, Valērijs Barinovs (DTC”Jaunība”) – 2.vieta;

C grupā: Beāte Bula (SK Aquatics), izcīnot 6.vietu; Niks Aksels Janovičs (SK Aquatics) - 6.vieta, Elvins Freijs (SK Aquatics) - 7.vieta, Ralfs Vistiņš (SK Aquatics) - 14.vieta, Andrians Bulko (SK Aquatics) - 15.vieta.

Vidējā distancē startēja:

                B grupā: Kristaps Dūzis (SK Aquatics) – 1.vieta;

Veselības grupā: Jānis Jansons (SK Aquatics) – 3.vieta; Igors Siminaitis (Tempotraining.ru), kurš neveiksmīga kritiena dēļ bija spiests izstāties.

Garajā distancē:

                Juniori: Daniela Leitāne (SK Aquatics) – 1.vieta; Savēlijs Suharževskis (Piramida triathlon club)  – 1.vieta;

A grupa: Linda Siliņa (SK Aquatics) – 4.vieta; Raimonds Levickis (Piramida triathlon club) – 4.vieta; Matvejs Suharževskis (Piramida triathlon club) – 5.vieta;

Veterāni: Jānis Vidovskis (SK MIKS) – 4.vieta; Evita Leitāne (SK Aquatics) – 6.vieta

 

Rezultāti pieejami šeit: http://www.racetecresults.com/results.aspx?CId=16573&RId=3101

Papildus informāciju par sacensībām skatīt šeit:                 https://www.facebook.com/triatloneestis/posts/1673313962704225

 

 

Latvijas Triatlona federācija

 

Komentāri

Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji