Sacensību video

Skatīt visus video
Venden

Statistika

eXTReMe Tracker

Ziņas

Alūksnes Triatlons jau SVĒTDIEN!

Alūksnes Triatlons jau SVĒTDIEN!
05.06.2023

ALŪKSNES TRIATLONS JAU ŠONEDĒĻ! 

Dalībnieki laipni gaidīti jau SESTDIEN, lai agrāk izņemtu starta numurus un iemēģinātu trases kopā ar Baltijas čempionāta dalībniekiem!

Savukārt SVĒTDIEN jau plkst. 9:00 tiks dots dienas pirmais starts ELITEI.  

Uzreiz pēc tam to pašu distanci varēs izmeģināt SUPERSPRINTA dalībnieki, tostarp tautas klase, bet trešais dienas starts (0,2+8,5+2km) paredzēts drosmīgajiem triatlona iesācējiem, kas ir gatavi pārbaudīt savus spēkus tieši ALŪKSNĒ!

Dienas vidū paši mazākie startēs duatlonā, kam sekos grupas FM9 līdz FM13. Šogad trašu garumus centāmies īpaši pielāgot World Triathlon ieteikumiem, lai jaunajiem censoņiem ir spēkiem un vecumam atbilstošs izaicinājums.

Visbeidzot dienu plkst.14:00 noslēgs LATVIJAS ATKLĀTAIS ČMEPIONĀTS SPRINTĀ. Šī ir vienīgā distance, kur TT stūres ir atļautas.

Sacensību dalībniekus gaida piemiņas medaļas, bagātīgas pusdienas, gardas sponsoru dāvanas un īpašas izklaides bērniem! Turklāt pats lielākais prieks - skaistā Alūksne!

Atgādinām, ka ONLINE pieteikšanās noslēdzas piektdien, bet sestdien un svētdien sacensībām reģistrēties būs iespējams tikai klātienē. Ņem vērā, ka reģistrējoties klātienē, dalības maksa ir augstāka!

TIEKAMIES! 

Komentāri

Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji

Izlases formas

Izlases formas

Atbalstītāji

Radisson Blu DaugavaLOKWellmanLabās balvasDPDRīgas BrīvostaLSFPMILZUSTEINELBTAastarteCharlot