Sacensību video

Skatīt visus video
Venden

Statistika

eXTReMe Tracker

Ziņas

Alūksnes triatlons

Alūksnes triatlons
25.08.2021

Jau pēc dažām dienām norisināsies 2021. gada LTF sezonas pēdējais triatlons. Šogad, pirmo reizi triatlons izmēģinās Alūksnes pilsētas pludmali un ielas.

28. augustā plkst. 10:30 mazie censoņi izmēģinās simbolisko distanci, bet 11:00 būs jau starts bērniem, pēc kura 11:30 būs starts supersprinta distancē, bet 12:30 jau sprinta distancē, kur kopvērtējumā tiks izcīnītas arī naudas balvas, kuras sarūpējusi ir Alūksnes Putnu Ferma. Ūdens Alūksnes ezerā solās būt 17C, bet par spīti atvasarai un lietainajam laikam organizatori ir parūpējušies, lai triatlons Alūksnē noslēgtu sezonu ar skaistu vērienu. 

Alūksnes triatlons arī kalpos kā pēdējās atlases sacensības Latvijas jauniešiem uz Turciju, kur Alanya pilsētā Oktobrī norisināsies jauniešu triatlona festivāls.

Alūksnes triatlonu atbalsta arī Balta, Pupuchi, Mēness Aptieka, Akvedukts, CSC Cooperation, SIA Jaungrēveles, Anna Assistance, Latvijas Valsts Meži, Purenn, Sprogas, SIA Abio, un Marienburg. Vairāk par sponsoriem un Alūksnes Triatlona aktualitātēm lasi facebook lapā - https://www.facebook.com/aluksnestriatlons/

Tiekamies Alūksnē jau sestdien!

Komentāri

Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji

Atbalstītāji

Radisson Blu DaugavaLOKWellmanLabās balvasDPDRīgas BrīvostaLSFPMILZUSTEINELBTAastarteCharlot