Sacensību video

Skatīt visus video
Venden

Statistika

eXTReMe Tracker

Ziņas

24.jūlijā Ventspilī notiks „Be Active” Pludmales spēļu TRIATLONS

24.jūlijā Ventspilī notiks „Be Active” Pludmales spēļu TRIATLONS
14.07.2022

Aicinām izbaudīt jūru, pludmali, sauli... un TRIATLONU.

24.jūlijā Ventspils Zilā karoga pludmalē notiks „Be Active” Pludmales spēļu triatlona sacensības.

Kā iespējams apvienot pludmali ar triatlonu ? Peldēšana Baltijas jūrā, riteņbraukšana pa Jūrmalas parku un piejūras meža takām, un skriešana pa Jūrmalas parku. Un pēc tam laiska atpūta pludmales smiltīts, atspirdzinoša pelde, gards saldējuma kokteilis pludmales kafejnīcā.

Be Active” Pludmales spēļu triatlons pēc savas būtības būs Tautas triatlons ar īsām, vienkāršām, jebkuram fiziski aktīvam cilvēkam paviecamām distancēm.

Peldēšana Baltijas jūrā drošā dziļumā (līdz 1.7m) otrā sēkļa rajonā. Bērniem dziļums tiks samazināts līdz 1.4m. Daļa no peldēšanas distances būs skrējiens no krasta līdz peldēšanai piemērotam dziļumam. Līdz ar to reālā peldēšana būs iespējama apmēram100m garā posmā.

Riteņbraukšana 10.6km garā trasē pa Jūrmalas parka grantētājiem celiņiem un pa piejūra meža takām. Ieteicams izmantot kalnu (jeb MTB) velosipēdu. Trase būs tehniski vienkārša, piemērota „parastajam”velobraucējam bez padziļinātām MTB prasmēm.

Noslēgumā skriešana 2km pa Jūrmalas parka grantētājiem celiņiem.

Vērtēšana un apbalvošana notiks trīs vecuma grupas vīriešiem (puišiem) un sievietēm (meitenēm) – līdz 15 gadu vecumam, no 16-40 gadiem un vecākiem(ām) par 40 gadiem.

Nāciet - izmēģiniet un izbaudiet kustības prieku! Gan pieaugušie, gan jaunieši, gan bērni. Viss, kas ir nepieciešams, ir peldētprasme pamatlīmenī, velosipēds un ķivere, un skriešanas apavi.

Informācija atrodama interneta vietnēs www.pludmalesspeles.lsfp.lv un www.triatlons.lv. Pietiekšanās triatlons.lv mājas lapā un arī uz vietas reģistratūrā pasākuma dienā. Dalība – bez maksas.

Uz jautājumiem Jums atbildēs organizators Māris Priedēns pa telefonu 29288659.

Tiekamies „Be Active” Pludmales spēļu trialonā 24.jūlijā. Ierašanās un reģistrēšanās no 12:00. Starts 13:30.

Komentāri

Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji

Izlases formas

Izlases formas

Atbalstītāji

Radisson Blu DaugavaLOKWellmanLabās balvasDPDRīgas BrīvostaLSFPMILZUSTEINELBTAastarteCharlot