Sacensību video

Skatīt visus video
Venden

Statistika

eXTReMe Tracker

Ziņas

10. augustā Ventspils Tautas triatlons, 2. posms

10. augustā Ventspils Tautas triatlons, 2. posms
09.08.2022

Trešdien 10.augustā Būsnieku ezera peldvietā notiks Ventspils Tautas triatlona  2.posms.

Gan triatlona meistari, gan iesācēji, gan vienkārši interesenti - esiet laipni aicināti piedalīties Ventspils Tautas triatlonā!
Tas ir iesācējiem un intersentiem draudzīgs treniņa tipa pasākums ar īsām, triatlona iepazīšanai un izmēģināšanai piemērotām distancēm. Bet arī “miestari” var “nokapāt” šo Supersprintam pietuvināto distanci. 100-150m peldēšana drošā dziļumā, 8-11km šosejas riteņbraukšana un 1-2km skriešana.


Nāciet - izmēģiniet, piedalieties un izbaudiet kustības prieku! Gan pieaugušie, gan jaunieši, gan bērni. Viss, kas ir nepieciešams, ir peldētprasme pamatlīmenī, velosipēds un ķivere, un skriešanas apavi.


Ventspils Tautas triatlons  notiek trīs posmos: 1.posms norisinājās 13.jūlijā, 2.posms 10.augustā un noslēdzošais 3.posms plānots 3.septembrī. Norises vieta - Bušnieku ezera peldvieta Talsu ielā.
Informācija atrodama interneta vietnē www.triatlons.lv. Uz jautājumiem Jums atbildēs organizators Māris Priedēns pa telefonu 29288659. Pietiekšanās pa epastu maris.priedens@itp.com.lv un arī pasākuma vietā.
Tiekamies Ventspils Tautas triatlona 2.posmā Bušniekos trešdien 10.augustā. Ierašanās un reģistrēšanās no 17:00. Sākums 18:00.


Ventspils Tautas triatlons notiek pateicoties atbalstītājiem – Ventspils pilsētas dome, Ventspils brīvostas pārvalde un „Užavas alus”.

Komentāri

Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji

Izlases formas

Izlases formas

Atbalstītāji

Radisson Blu DaugavaLOKWellmanLabās balvasDPDRīgas BrīvostaLSFPMILZUSTEINELBTAastarteCharlot