2017 Riga ETU Triathlon Junior European Cup | Saraksts
0,1km + 4,8km + 1km
F9
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Ancāne Līna | SS Arkādija Rīga | ||
2. | Bulko Karolina | AQUATICS Dobele | ||
3. | Grudule Jekaterina | Www.100dienas.lv Riga | ||
4. | Jansone Beate | AQUATICS Dobele |
M9
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Dūzis Klāvs | AQUATICS Dobele | ||
2. | Joja Kristaps | AQUATICS Dobele | ||
3. | Jubelis Kaspars | Japāņu cīņu mākslu centrs ''KISHINTAI'' Rīga | ||
4. | Liepiņš Kārlis | Ape TK Rīga | ||
5. | Mažajevs Aleksejs | Olaine | ||
6. | Orbidāns Jaroslavs | SK Ozolnieki Salgale | ||
7. | Ostiak Dmytro-Dionisiy | Tri Lewy Lviv | ||
8. | Pindma Patrik-Tobias | 21CC Tallinn | ||
9. | Sinevich Tsikhan | Belarus Minsk | ||
10. | Teder Roobert | Tartu Ujumisklubi Tartu |
F11
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Abramova Ļubomila | DTC Daugavpils | ||
2. | Apšeniece Anna | AQUATICS Dobele | ||
3. | Bula Beāte | AQUATICS Dobele | ||
4. | Etverk Etriin | Vinni VAK Rakvere | ||
5. | Juhansoo Martina | SUKL Jõulu Pärnu | ||
6. | Karanikolova Kateryna | SC Forma Odessa | ||
7. | Kübar Johanna | TUK Tartu | ||
8. | Mažajeva Alina | Olaine | ||
9. | Mõtsnik Hanna-Marleen | 21 cc Triathlon Club Tallinn | ||
10. | Mõtsnik Kirke | 21cc Triathlon club Tallinn | ||
11. | Siimar Mirtel-Madlen | 21CC Triathlon club Tallinn | ||
12. | Teder Anette | Tartu Ujumisklubi Tartu | ||
13. | Teder Christine | Tartu Ujumisklubi Tartu | ||
14. | Tsaero Grete | Tartu |
M11
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Aleksejevs Elijs | |||
2. | Antonovs Marks | Zorbagan Rīga | ||
3. | Apšenieks Pauls | AQUATICS Dobele | ||
4. | Ausmees Aaron | Meie Liigume Medita Tartu | ||
5. | Barinovs Valerijs | DTC Daugavpils nov. p.Silene | ||
6. | Cheban Artem | SC Forma Odessa | ||
7. | Hofmanis Gotfrīds | modernā pieccīņa jūrmala | ||
8. | Kago Trevor | 21CC Triatloniklubi Tallinn | ||
9. | Kirilka Kārlis | AQUATICS Dobele | ||
10. | Markovich Stsiapan | MogilevTriathlonTeam Mogilev | ||
11. | Matusevičs Tomass | 40 v.skola Rīga | ||
12. | Meijers Miks | Rīga | ||
13. | Muho Jegors | BJSS Daugavpils | ||
14. | Orbidāns Roberts | SK Ozolnieki Salgale | ||
15. | Prokopavicius Domas | Panevėžio triatlono klubas Panevėžys | ||
16. | Reisas Zigmas | TPK Ruoniai Vilnius | ||
17. | Savitsch Gert-Martin | Tabasalu Triatloniklubi Muraste | ||
18. | Vistiņš Ralfs | AQUATICS Dobele | ||
19. | Žigarkovs Sebastians | DTC Jaunība Daugavpils |
0,350km + 14,4km + 3km
F13
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Anastasova Daria | SC Forma Odessa | ||
2. | Barzdenyte Deimante | Panevežys triathlon club Lithuania | ||
3. | Bezrodna Polina | SC Forma Odessa | ||
4. | Eihmane Linda | AQUATICS Dobele | ||
5. | Kivimets Marianne | Tabasalu TK Tallinn | ||
6. | Kübar Kirke | TUK Tartu | ||
7. | Kübar Marta | SK Raudmees Pärnu | ||
8. | Pauryte Ugne | TSK Panevėžys | ||
9. | Ruus Mari-Mai | Tartu Ujumisklubi Tartu | ||
10. | Savitsch Grete-Maria | Tabasalu Triatloniklubi Muraste | ||
11. | Sinevich Alina | Belarus Minsk | ||
12. | Šniukštaitė Brigita | TSK Darna Panevėžys | ||
13. | Värik Hanna-Liisa | Tabasalu TK Tabasalu | ||
14. | Velika Una | DTC Daugavpils |
M13
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Aavik Sander | Tartu Ujumise Spordiklubi Tartu | ||
2. | Bondarchuk Ivan | |||
3. | Bulko Andrians | AQUATICS Dobele | ||
4. | Cheban Vladyslav | SC Forma Odessa | ||
5. | Dapkus Pijus | Triathlon Team Darna Panevezys | ||
6. | Dūzis Kristaps | AQUATICS Dobele | ||
7. | Freijs Elvins | AQUATICS DOBELE | ||
8. | Janovičs Niks-Aksels | AQUATICS Dobele | ||
9. | Markovich Danila | Mogilev Triathlon Team Mogilev | ||
10. | Prank Herbert-Hugo | Tartu Ujumisklubi Tartu | ||
11. | Prank Hubert-Uku | Tartu Ujumisklubi Tartu | ||
12. | Rimkus Kristupas | Panevėžio triatlono klubas Panevėžys | ||
13. | Šakalys Linas | Ruoniai TPK Vilnius | ||
14. | Taukchy Oleksii | SC Forma Odessa | ||
15. | Zakharchenko Denys | SC Forma Odessa |
F15
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Bondarchuk Maria | |||
2. | Flakse Ance | Krastmaļi Dunalka | ||
3. | Kübar Paula | SK Raudmees Pärnu | ||
4. | Kuznetsova Mariia | SC Forma Odessa | ||
5. | Minich Eva | triby Minsk | ||
6. | Vinciūnaitė Beatričė | TSK Panevėžys |
M15
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Apkievičius Kasparas | Panevežys triathlon club Panevezys | ||
2. | Audzēvičs Pauls | AQUATICS Dobele | ||
3. | Ausiannikau Dzmitry | MogilevTriathlonTeam Mogilev | ||
4. | Bubnou Yaraslau | MogilevTriathlonTeam Mogilev | ||
5. | Jakstas Titas | Panevėžio triatlono klubas Panevėžys | ||
6. | Jansons Jēkabs | Riga Ironman Team Rīga | ||
7. | Kartanas Titas | Panevežys triathlon club Panevezys | ||
8. | Khomenko Glib | SC Forma Odessa | ||
9. | Kornijenko Sandis | DTC Jaunība daugavpils | ||
10. | Kroon Ander-Markus | Tartu | ||
11. | Laiva Ralf-Marcus | 21CC Triatloniklubi Tallinn | ||
12. | Piasetsky Vladyslav | SC Forma Odessa | ||
13. | Prank Ervin-Otto | Tartu Ujumisklubi Tartu | ||
14. | Proščinko Danila | DTC Daugavpils | ||
15. | Suharževskis Matvejs | DTC Jauniba Valmiera | ||
16. | Tamm Johan | Tartu Swim Club Tartu | ||
17. | Vinnitskiy Vasil | Ukraine Lviv | ||
18. | Zhukaven Aliaksandr | Minsk |
F17
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Danilevica Sofija | DTC Jauniba Daugavpils | ||
2. | Lelle Raileen | Raudmees SK Pärnu | ||
3. | Lorchak Anastasija | Lviv | ||
4. | Luksyte Karolina | Panevežys triathlon club Panevezys | ||
5. | Narkūnaitė Ūnė | TSK Panevėžys | ||
6. | Narkunaite Vilte | TSK Darna Panevėžys | ||
7. | Siimar Reeli-Marta | 21CC Triathlon Club Tallinn | ||
8. | Siliņa Linda | AQUATICS Dobele |
M17
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Audzēvičs Jēkabs | AQUATICS DOBELE | ||
2. | Barzdenys Matas | Panevežys triathlon club Panevezys | ||
3. | Heviak Roman | Lviv | ||
4. | Kanaporis Dainius | Panevėžio triatlono klubas Panevėžys | ||
5. | Kuzins Artjoms | Jelgava | ||
6. | Lelle Ragnar | Raudmees SK Pärnu | ||
7. | Mazeika Justas | Panevėžio triatlono klubas Panevėžys | ||
8. | Melniks Peters | Oaine | ||
9. | Padolski Daniil | MogilevTriathlonTeam Mogilev | ||
10. | Shaikov Egor | MTT Mogilev | ||
11. | Shmanov Volodymyr | SC Forma Odessa | ||
12. | Tulchii Andrii | SC Forma Odessa | ||
13. | Ubavičs Markuss | AQUATICS DOBELE |
M19
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Cesevičius Tadas | TSK Panevėžys | ||
2. | Dūzis Viesturs | AQUATICS Dobele | ||
3. | Horužonoks Edgars | BJC Jaunība Daugavpils |
M70
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Kieras Juozas |
FO (tautas klase)
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Bite Gaida | Rīga | ||
2. | Dreimane Santa | |||
3. | Kumpiņa Ilze | VSK Noskrien Rīga | ||
4. | Motsnik Kylli | 21cc Triatloniklubi Tallinn | ||
5. | Seremetjeva-Grudule Marina | Www.100dienas.lv Riga | ||
6. | Spēlmane Olīvija | Rīga | ||
7. | Vain Aino | Parnu | ||
8. | Vaisma Anne | Pärnu | ||
9. | Viršilaitė Kristina | TK Pajūris Klaipėda |
MO (tautas klase)
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Āboliņš Jānis | Nav Jelgava | ||
2. | Apkalns Kārlis | Rīga | ||
3. | Augustiņš Edgars | RĪGA | ||
4. | Ausmees Kristo | Meie Liigume Medita Tartu | ||
5. | Bakanovs Aleksejs | Zoorbagan Rīga | ||
6. | Boiko Kirils | Riga | ||
7. | Bondarchuk Leonid | |||
8. | Brahmanis Artūrs | Ironman.lv Rīga | ||
9. | Čerkovskis Edgars | Ekonomikas un kultūras augstskola Rīga | ||
10. | Čurakovs Arturs | Marupe | ||
11. | Dedzis Artūrs | PULSAR Rīga | ||
12. | Gailītis Mareks | Ikšķile | ||
13. | Jātnieks-Labucks Glens | Rīga | ||
14. | Karulis Jurģis | Grobiņa Grobiņa | ||
15. | Kivlāns Maksims | Rīga | ||
16. | Kokorevičs Edgars | KOKO team Valmiera | ||
17. | Langins Normunds | VSK Noskrien Rīga | ||
18. | Lipskis Eduards | Rīga | ||
19. | Ločmelis Aigars | Valmiera | ||
20. | Nikels Edgars | Virsotne/MARMOT Rīga | ||
21. | Ozerovs Konstantīns | Rīga | ||
22. | Pedčenko Viktors | Rīga | ||
23. | Prank Raivo | Tartu Ujumisklubi Tartu | ||
24. | Reinmagi Oliver | TUK Tartu | ||
25. | Semjonovs Andrejs | The House Rīga | ||
26. | Seržants Jānis | Ķegums | ||
27. | Slobodjans Mitrofans | Rīga | ||
28. | Švaikovs Aleksandrs | Riga | ||
29. | Vdovičenko Juris | Rīga |
0,750km + 20km + 4,5km
F20
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Dresmane Renate | Rīga | ||
2. | Niparte Baiba | Ironman.lv Rīga | ||
3. | Pavlova Sara | Stip |
M20
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Bajārs Matīss | Nacionālā aizsardzības akadēmija Rīga | ||
2. | Ločmelis-Suruda Ģirts | Nacionālā aizsardzības akadēmija Rīga | ||
3. | Napreyenka Siarhei | MogilevTriathlonTeam Mogilev | ||
4. | Ozoliņš Toms | Ventspils Triatlona Klubs Ventspils | ||
5. | Pumputis Titas | Panevežys triathlon club Lithuania | ||
6. | Tabeļevs Mihails | Rīga | ||
7. | Zariņš Arvīds | Reir Dobele Dobele |
F30
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Aukselyte Inga | Antaris Team Vilnius | ||
2. | Bagryantseva Olga | uTribe Minsk | ||
3. | Baltriukaite Ieva | TK Pajuris Klaipeda | ||
4. | Berķe Līga | BKUS/BSF Rīga | ||
5. | Ranceva Alina | Panevėžio triatlono klubas Panevėžys | ||
6. | Šantira Karolīna | XTL Rīga | ||
7. | Vāce Sigita | ultrataka.lv Rīga |
M30
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Ajausks Ēriks | 3D Running Cēsis | ||
2. | Atslēga Andris | 666 Valmiermuiža | ||
3. | Balmaks Reinis | |||
4. | Baltmanis Agris | Sporta Klubs Panattta Baloži | ||
5. | Boginskis Sergejs | MikroTik Rīga | ||
6. | Dāvidnieks Artis | EMU Mālpils sporta klubs Rīga | ||
7. | Demko Aleksejs | LSC/tripower.lv Rīga | ||
8. | Egle Edgars | BKUS / BSF Ādaži | ||
9. | Eglītis Roberts | BIKESPOT.SE Rīga | ||
10. | Fortiņš Guntis | Riga | ||
11. | Gediņš Mārcis | Tērvete Tērvete | ||
12. | Ivanovs Ingvars | DTC Jaunība Daugavpils | ||
13. | Jaunzems Roberts | SportVIBE Rīga | ||
14. | Kiesners Kaspars | Jelgava | ||
15. | Lobanovskis Aleksandrs | Ironman.lv Riga | ||
16. | Ļehkoduhs Pāvels | Zoorbagan Riga | ||
17. | Marnauza Mārtiņš | Rīga | ||
18. | Mortuļevs Aleksandrs | VAS Latvijas Gaisa Satiksme Rīga | ||
19. | Raciņš Ivars | Rīga | ||
20. | Reinfelds Vadims | Rīga | ||
21. | Runov Sergei | - Saint-Petersburg | ||
22. | Semenenko Ilja | GO! Team Riga Riga | ||
23. | Sergejevs Jevgenijs | IRONMAN.LV Rīga | ||
24. | Uselis Domas | SŪC trio Riga | ||
25. | Ušpelis Kaspars | Nacionālā Aizsardzības akadēmija Rīga | ||
26. | Valkers Ojārs | Jūrmala | ||
27. | Verdenhofs Atis | Salaspils | ||
28. | Zivarts Sandis | Pūre Tukums |
F40
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Bondarchuk Jelena | |||
2. | Broka Baiba | Latvijas Biatlona federācija Rīga | ||
3. | Roga Antra | Carnikavas sporta centrs Rīga |
M40
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Bagryantsev Alexey | uTribe Minsk | ||
2. | Djurback Jonas | Dalregementet Sweden | ||
3. | Erts Edgars | Nacionālā Aizsardzības akadēmija Vācu Kalni | ||
4. | Fogels Nils | Riga Ironman Team Ríga | ||
5. | Hofmanis Arturs | hofmann triathlon team Jūrmala | ||
6. | Jakubovskis Mareks | Rīga | ||
7. | Jansons Juris | Riga Ironman Team Rīga | ||
8. | Kārklis Ēriks | NBS Lielvārde | ||
9. | Kasparāns Ingars | ROPAŽI | ||
10. | Kassalis Ivars | Riga Ironman Team Rīga | ||
11. | Kelly Michael | Edmonton Triathlon Academy Sturgeon County | ||
12. | Liepa Māris | Carnikavas sporta centrs Kalngale | ||
13. | Postalovskis Kirils | Rīga | ||
14. | Pulle Jānis | Baloži | ||
15. | Reveliņš Uģis | Ogre | ||
16. | Speck Hendrik | Germany | ||
17. | Tsaero Kermo | Tartu | ||
18. | Vaivars Uģis | Liepāja | ||
19. | Žunda Vjačeslavs | Piramida tri club Riga |
F50
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Nurmis Pille | 21CC Tallinn |
M50
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Buzas Virgilijus | Panevėžio triatlono klubas Panevėžys | ||
2. | Kuzmenko Vladimirs | Piramida Triathlon Club Jelgava | ||
3. | Ķeņģis Olafs | Ventspils Triatlona Klubs Ventspils | ||
4. | Lepskiy Alexander | Riga | ||
5. | Pikšēns Toms | Mārupes nov. Mārupe | ||
6. | Ryabtsev Volodymyr | Tri Lewy Львів | ||
7. | Semendjajevs Dmitrijs | Zoorbagan Rīga | ||
8. | Siimar Sven | 21CC Triathlon club Tallinn | ||
9. | Uzols Aivars | DTC Jaunība Daugavpils |
M60
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Bukavets Anatol | TRI-O Vitebsk | ||
2. | Drāke Roberts | NBS Rīga | ||
3. | Garenčiks Raimonds | Carnikavas sporta centrs Carnikava |
Kopā pieteikušies: 243
SPORTLAND jauktā (MIX) stafete
Npk. | Komanda | Pilsēta | Uzvārds Vārds | |
---|---|---|---|---|
1 | Jauktās bremzes | 1. Elizabete Neimiševa 2. Haralds Krievs 3. Aleksandrs Bodiļevs | ||
2 | 2 vīri laivā un Agnese | 1. Austris Uljāns 2. Agnese Atvare 3. Konstantīns Burcevs | ||
3 | Cheeseburgers meklējumos | 1. Elīna-Sanda Zaķe 2. Emīls Ribaks 3. Gints Skroderis | ||
4 | Miks | 1. Jānis Vidovskis 2. Jānis Vidovskis 3. Ieva Dukure | ||
5 | Latvijas Nacionālā bibliotēka | 1. Jurģis Īvāns 2. Artūrs Bērziņš 3. Anda Baklāne | ||
6 | n_soria | 1. Oskars Ūdris 2. Sarmīte Ruškule 3. Aivars Umbraško | ||
Kopā komandas: 6 |
SPORTLAND sieviešu stafete (F) 0,750km + 20km + 5km
Npk. | Komanda | Pilsēta | Uzvārds Vārds | |
---|---|---|---|---|
1 | Pandas banda | 1. Inta Zīriuse 2. Anda Grudule 3. Zane Karpenko | ||
2 | Komanda | 1. Ilze Leite 2. Laura Laimīte 3. Amanda Muceniece | ||
Kopā komandas: 2 |
SPORTLAND stafete vīriešiem (M), 0,750km + 20km + 5km
Npk. | Komanda | Pilsēta | Uzvārds Vārds | |
---|---|---|---|---|
1 | LMD.LV | 1. Rinalds Trukss 2. Kaspars Pīlādzis 3. Oļegs Gulua | ||
2 | Divarpus Vīri | 1. Egils Zarakovskis 2. Ilgvars Ebels 3. Jānis Žagars | ||
3 | CT | 1. Didzis Andersons 2. Jānis Ozols 3. Māris Egle | ||
4 | NEIRO | 1. Bruno Ivzans 2. Andrejs Arājs 3. Raimonds Arājs | ||
5 | Mīlēt, mirt un atgriezties | 1. Jānis Vinklers 2. Mārtiņš Pošeika 3. Mārtiņš Vītols | ||
Kopā komandas: 5 |