Sacensību video

Skatīt visus video
Venden
SMScredit.lv

Statistika

eXTReMe Tracker

2017 Riga ETU Triathlon Junior European Cup | Saraksts

0,1km + 4,8km + 1km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Abramova ĻubomilaF11DTC
Daugavpils
2.  Aleksejevs ElijsM11
3.  Ancāne LīnaF9SS Arkādija
Rīga
4.  Antonovs MarksM11Zorbagan
Rīga
5.  Apšeniece AnnaF11AQUATICS
Dobele
6.  Apšenieks PaulsM11AQUATICS
Dobele
7.  Ausmees AaronM11Meie Liigume Medita
Tartu
8.  Barinovs ValerijsM11DTC
Daugavpils nov. p.Silene
9.  Bula BeāteF11AQUATICS
Dobele
10.  Bulko KarolinaF9AQUATICS
Dobele
11.  Cheban ArtemM11SC Forma
Odessa
12.  Dūzis KlāvsM9AQUATICS
Dobele
13.Etverk EtriinF11Vinni VAK
Rakvere
14.  Grudule JekaterinaF9Www.100dienas.lv
Riga
15.  Hofmanis GotfrīdsM11modernā pieccīņa
jūrmala
16.  Jansone BeateF9AQUATICS
Dobele
17.  Joja KristapsM9AQUATICS
Dobele
18.  Jubelis KasparsM9Japāņu cīņu mākslu centrs ''KISHINTAI''
Rīga
19.  Juhansoo MartinaF11SUKL Jõulu
Pärnu
20.Kago TrevorM1121CC Triatloniklubi
Tallinn
21.Karanikolova KaterynaF11SC Forma
Odessa
22.  Kirilka KārlisM11AQUATICS
Dobele
23.  Kübar JohannaF11TUK
Tartu
24.  Liepiņš KārlisM9Ape TK
Rīga
25.Markovich StsiapanM11MogilevTriathlonTeam
Mogilev
26.  Matusevičs TomassM1140 v.skola
Rīga
27.  Mažajeva AlinaF11Olaine
28.  Mažajevs AleksejsM9Olaine
29.  Meijers MiksM11Rīga
30.  Mõtsnik Hanna-MarleenF1121 cc Triathlon Club
Tallinn
31.  Mõtsnik KirkeF1121cc Triathlon club
Tallinn
32.  Muho JegorsM11BJSS
Daugavpils
33.  Orbidāns JaroslavsM9SK Ozolnieki
Salgale
34.  Orbidāns RobertsM11SK Ozolnieki
Salgale
35.  Ostiak Dmytro-DionisiyM9Tri Lewy
Lviv
36.Pindma Patrik-TobiasM921CC
Tallinn
37.  Prokopavicius DomasM11Panevėžio triatlono klubas
Panevėžys
38.Reisas ZigmasM11TPK Ruoniai
Vilnius
39.  Savitsch Gert-MartinM11Tabasalu Triatloniklubi
Muraste
40.  Siimar Mirtel-MadlenF1121CC Triathlon club
Tallinn
41.  Sinevich TsikhanM9Belarus
Minsk
42.  Teder AnetteF11Tartu Ujumisklubi
Tartu
43.  Teder ChristineF11Tartu Ujumisklubi
Tartu
44.Teder RoobertM9Tartu Ujumisklubi
Tartu
45.Tsaero GreteF11Tartu
46.  Vistiņš RalfsM11AQUATICS
Dobele
47.  Žigarkovs SebastiansM11DTC Jaunība
Daugavpils

0,350km + 14,4km + 3km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Aavik SanderM13Tartu Ujumise Spordiklubi
Tartu
2.  Āboliņš JānisMO (tautas klase)Nav
Jelgava
3.  Anastasova DariaF13SC Forma
Odessa
4.  Apkalns KārlisMO (tautas klase)Rīga
5.  Apkievičius KasparasM15Panevežys triathlon club
Panevezys
6.  Audzēvičs JēkabsM17AQUATICS
DOBELE
7.  Audzēvičs PaulsM15AQUATICS
Dobele
8.  Augustiņš EdgarsMO (tautas klase)RĪGA
9.  Ausiannikau DzmitryM15MogilevTriathlonTeam
Mogilev
10.  Ausmees KristoMO (tautas klase)Meie Liigume Medita
Tartu
11.  Bakanovs AleksejsMO (tautas klase)Zoorbagan
Rīga
12.  Barzdenys MatasM17Panevežys triathlon club
Panevezys
13.  Barzdenyte DeimanteF13Panevežys triathlon club
Lithuania
14.  Bezrodna PolinaF13SC Forma
Odessa
15.  Bite GaidaFO (tautas klase)Rīga
16.  Boiko KirilsMO (tautas klase)Riga
17.  Bondarchuk IvanM13
18.  Bondarchuk LeonidMO (tautas klase)
19.  Bondarchuk MariaF15
20.  Brahmanis ArtūrsMO (tautas klase)Ironman.lv
Rīga
21.  Bubnou YaraslauM15MogilevTriathlonTeam
Mogilev
22.  Bulko AndriānsM13AQUATICS
Dobele
23.  Cesevičius TadasM19TSK
Panevėžys
24.  Cheban VladyslavM13SC Forma
Odessa
25.  Čerkovskis EdgarsMO (tautas klase)Ekonomikas un kultūras augstskola
Rīga
26.Čurakovs ArtursMO (tautas klase)Marupe
27.  Danilevica SofijaF17DTC Jauniba
Daugavpils
28.  Dapkus PijusM13Triathlon Team Darna
Panevezys
29.Dedzis ArtūrsMO (tautas klase)PULSAR
Rīga
30.  Dreimane SantaFO (tautas klase)
31.  Dūzis KristapsM13AQUATICS
Dobele
32.  Dūzis ViestursM19AQUATICS
Dobele
33.  Eihmane LindaF13AQUATICS
Dobele
34.  Flakse AnceF15Krastmaļi
Dunalka
35.  Freijs ElvinsM13AQUATICS
DOBELE
36.  Gailītis MareksMO (tautas klase)Ikšķile
37.  Heviak RomanM17Lviv
38.  Horužonoks EdgarsM19BJC Jaunība
Daugavpils
39.  Jakstas TitasM15Panevėžio triatlono klubas
Panevėžys
40.  Janovičs Niks-AkselsM13AQUATICS
Dobele
41.  Jansons JēkabsM15Riga Ironman Team
Rīga
42.  Jātnieks-Labucks GlensMO (tautas klase)Rīga
43.  Kanaporis DainiusM17Panevėžio triatlono klubas
Panevėžys
44.  Kartanas TitasM15Panevežys triathlon club
Panevezys
45.  Karulis JurģisMO (tautas klase)Grobiņa
Grobiņa
46.  Khomenko GlibM15SC Forma
Odessa
47.  Kieras JuozasM70
48.  Kivimets MarianneF13Tabasalu TK
Tallinn
49.  Kivlāns MaksimsMO (tautas klase)Rīga
50.  Kokorevičs EdgarsMO (tautas klase)KOKO team
Valmiera
51.  Kornijenko SandisM15DTC Jaunība
daugavpils
52.Kroon Ander-MarkusM15Tartu
53.  Kübar KirkeF13TUK
Tartu
54.  Kübar MartaF13SK Raudmees
Pärnu
55.  Kübar PaulaF15SK Raudmees
Pärnu
56.  Kumpiņa IlzeFO (tautas klase)VSK Noskrien
Rīga
57.  Kuzins ArtjomsM17Jelgava
58.Kuznetsova MariiaF15SC Forma
Odessa
59.Laiva Ralf-MarcusM1521CC Triatloniklubi
Tallinn
60.  Langins NormundsMO (tautas klase)VSK Noskrien
Rīga
61.  Lelle RagnarM17Raudmees SK
Pärnu
62.  Lelle RaileenF17Raudmees SK
Pärnu
63.  Lipskis EduardsMO (tautas klase)Rīga
64.  Ločmelis AigarsMO (tautas klase)Valmiera
65.  Lorchak AnastasijaF17Lviv
66.  Luksyte KarolinaF17Panevežys triathlon club
Panevezys
67.  Markovich DanilaM13Mogilev Triathlon Team
Mogilev
68.  Mazeika JustasM17Panevėžio triatlono klubas
Panevėžys
69.  Melniks PetersM17Oaine
70.Minich EvaF15triby
Minsk
71.Motsnik KylliFO (tautas klase)21cc Triatloniklubi
Tallinn
72.  Narkūnaitė ŪnėF17TSK
Panevėžys
73.  Narkunaite VilteF17TSK Darna
Panevėžys
74.  Nikels EdgarsMO (tautas klase)Virsotne/MARMOT
Rīga
75.  Ozerovs KonstantīnsMO (tautas klase)Rīga
76.  Padolski DaniilM17MogilevTriathlonTeam
Mogilev
77.  Pauryte UgneF13TSK
Panevėžys
78.  Pedčenko ViktorsMO (tautas klase)Rīga
79.Piasetsky VladyslavM15SC Forma
Odessa
80.  Prank Ervin-OttoM15Tartu Ujumisklubi
Tartu
81.  Prank Herbert-HugoM13Tartu Ujumisklubi
Tartu
82.  Prank Hubert-UkuM13Tartu Ujumisklubi
Tartu
83.  Prank RaivoMO (tautas klase)Tartu Ujumisklubi
Tartu
84.  Proščinko DanilaM15DTC
Daugavpils
85.Reinmagi OliverMO (tautas klase)TUK
Tartu
86.  Rimkus KristupasM13Panevėžio triatlono klubas
Panevėžys
87.Ruus Mari-MaiF13Tartu Ujumisklubi
Tartu
88.  Savitsch Grete-MariaF13Tabasalu Triatloniklubi
Muraste
89.  Semjonovs AndrejsMO (tautas klase)The House
Rīga
90.  Seremetjeva-Grudule MarinaFO (tautas klase)Www.100dienas.lv
Riga
91.  Seržants JānisMO (tautas klase)Ķegums
92.Shaikov EgorM17MTT
Mogilev
93.  Shmanov VolodymyrM17SC Forma
Odessa
94.  Siimar Reeli-MartaF1721CC Triathlon Club
Tallinn
95.  Siliņa LindaF17AQUATICS
Dobele
96.  Sinevich AlinaF13Belarus
Minsk
97.  Slobodjans MitrofansMO (tautas klase)Rīga
98.  Spēlmane OlīvijaFO (tautas klase)Rīga
99.  Suharževskis MatvejsM15DTC Jauniba
Valmiera
100.Šakalys LinasM13Ruoniai TPK
Vilnius
101.  Šniukštaitė BrigitaF13TSK Darna
Panevėžys
102.  Švaikovs AleksandrsMO (tautas klase)Riga
103.  Tamm JohanM15Tartu Swim Club
Tartu
104.  Taukchy OleksiiM13SC Forma
Odessa
105.  Tulchii AndriiM17SC Forma
Odessa
106.  Ubavičs MarkussM17AQUATICS
DOBELE
107.Vain AinoFO (tautas klase)Parnu
108.  Vaisma AnneFO (tautas klase)Pärnu
109.  Värik Hanna-LiisaF13Tabasalu TK
Tabasalu
110.  Vdovičenko JurisMO (tautas klase)Rīga
111.  Velika UnaF13DTC
Daugavpils
112.  Vinciūnaitė BeatričėF15TSK
Panevėžys
113.  Vinnitskiy VasilM15Ukraine
Lviv
114.  Viršilaitė KristinaFO (tautas klase)TK Pajūris
Klaipėda
115.  Zakharchenko DenysM13SC Forma
Odessa
116.Zhukaven AliaksandrM15Minsk

0,750km + 20km + 4,5km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ajausks ĒriksM303D Running
Cēsis
2.  Atslēga AndrisM30666
Valmiermuiža
3.Aukselyte IngaF30Antaris Team
Vilnius
4.Bagryantsev AlexeyM40uTribe
Minsk
5.Bagryantseva OlgaF30uTribe
Minsk
6.  Bajārs MatīssM20Nacionālā aizsardzības akadēmija
Rīga
7.  Balmaks ReinisM30
8.  Baltmanis AgrisM30Sporta Klubs Panattta
Baloži
9.  Baltriukaite IevaF30TK Pajuris
Klaipeda
10.  Berķe LīgaF30BKUS/BSF
Rīga
11.  Boginskis SergejsM30MikroTik
Rīga
12.  Bondarchuk JelenaF40
13.  Broka BaibaF40Latvijas Biatlona federācija
Rīga
14.  Bukavets AnatolM60TRI-O
Vitebsk
15.  Buzas VirgilijusM50Panevėžio triatlono klubas
Panevėžys
16.  Dāvidnieks ArtisM30EMU Mālpils sporta klubs
Rīga
17.  Demko AleksejsM30LSC/tripower.lv
Rīga
18.Djurback JonasM40Dalregementet
Sweden
19.  Drāke RobertsM60NBS
Rīga
20.  Dresmane RenateF20Rīga
21.  Egle EdgarsM30BKUS / BSF
Ādaži
22.  Eglītis RobertsM30BIKESPOT.SE
Rīga
23.  Erts EdgarsM40Nacionālā Aizsardzības akadēmija
Vācu Kalni
24.  Fogels NilsM40Riga Ironman Team
Ríga
25.  Fortiņš GuntisM30Riga
26.  Garenčiks RaimondsM60Carnikavas sporta centrs
Carnikava
27.  Gediņš MārcisM30Tērvete
Tērvete
28.  Hofmanis ArtursM40hofmann triathlon team
Jūrmala
29.  Ivanovs IngvarsM30DTC Jaunība
Daugavpils
30.  Jakubovskis MareksM40Rīga
31.  Jansons JurisM40Riga Ironman Team
Rīga
32.  Jaunzems RobertsM30SportVIBE
Rīga
33.  Kārklis ĒriksM40NBS
Lielvārde
34.  Kasparāns IngarsM40ROPAŽI
35.  Kassalis IvarsM40Riga Ironman Team
Rīga
36.Kelly MichaelM40Edmonton Triathlon Academy
Sturgeon County
37.  Kiesners KasparsM30Jelgava
38.  Kuzmenko VladimirsM50Piramida Triathlon Club
Jelgava
39.  Ķeņģis OlafsM50Ventspils Triatlona Klubs
Ventspils
40.  Lepskiy AlexanderM50Riga
41.  Liepa MārisM40Carnikavas sporta centrs
Kalngale
42.  Lobanovskis AleksandrsM30Ironman.lv
Riga
43.  Ločmelis ĢirtsM20Nacionālā aizsardzības akadēmija
Rīga
44.  Ļehkoduhs PāvelsM30Zoorbagan
Riga
45.  Marnauza MārtiņšM30Rīga
46.  Mortuļevs AleksandrsM30VAS Latvijas Gaisa Satiksme
Rīga
47.  Napreyenka SiarheiM20MogilevTriathlonTeam
Mogilev
48.  Niparte BaibaF20Ironman.lv
Rīga
49.  Nurmis PilleF5021CC
Tallinn
50.  Ozoliņš TomsM20Ventspils Triatlona Klubs
Ventspils
51.Pavlova SaraF20Stip
52.  Pikšēns TomsM50Mārupes nov.
Mārupe
53.  Postalovskis KirilsM40Rīga
54.Pulle JānisM40Baloži
55.  Pumputis TitasM20Panevežys triathlon club
Lithuania
56.Raciņš IvarsM30Rīga
57.  Ranceva AlinaF30Panevėžio triatlono klubas
Panevėžys
58.  Reinfelds VadimsM30Rīga
59.  Reveliņš UģisM40Ogre
60.  Ryabtsev VolodymyrM50Tri Lewy
Львів
61.  Roga AntraF40Carnikavas sporta centrs
Rīga
62.  Runov SergeiM30-
Saint-Petersburg
63.  Semendjajevs DmitrijsM50Zoorbagan
Rīga
64.  Semenenko IljaM30GO! Team Riga
Riga
65.  Sergejevs JevgenijsM30IRONMAN.LV
Rīga
66.  Siimar SvenM5021CC Triathlon club
Tallinn
67.  Speck HendrikM40Germany
68.Šantira KarolīnaF30XTL
Rīga
69.  Tabeļevs MihailsM20Rīga
70.Tsaero KermoM40Tartu
71.Uselis DomasM30SŪC trio
Riga
72.  Ušpelis KasparsM30Nacionālā Aizsardzības akadēmija
Rīga
73.  Uzols AivarsM50DTC Jaunība
Daugavpils
74.  Vāce SigitaF30ultrataka.lv
Rīga
75.  Vaivars UģisM40Liepāja
76.  Valkers OjārsM30Jūrmala
77.  Verdenhofs AtisM30Salaspils
78.  Zariņš ArvīdsM20Reir Dobele
Dobele
79.  Zivarts SandisM30Pūre
Tukums
80.  Žunda VjačeslavsM40Piramida tri club
Riga

Kopā pieteikušies: 243



SPORTLAND jauktā (MIX) stafete

Npk.KomandaPilsētaUzvārds Vārds 
1Jauktās bremzes1. Elizabete Neimiševa
2. Haralds Krievs
3. Aleksandrs Bodiļevs
22 vīri laivā un Agnese1. Austris Uljāns
2. Agnese Atvare
3. Konstantīns Burcevs
3Cheeseburgers meklējumos1. Elīna-Sanda Zaķe
2. Emīls Ribaks
3. Gints Skroderis
4Miks1. Jānis Vidovskis
2. Jānis Vidovskis
3. Ieva Dukure
5Latvijas Nacionālā bibliotēka1. Jurģis Īvāns
2. Artūrs Bērziņš
3. Anda Baklāne
6n_soria1. Oskars Ūdris
2. Sarmīte Ruškule
3. Aivars Umbraško
Kopā komandas: 6

SPORTLAND sieviešu stafete (F) 0,750km + 20km + 5km

Npk.KomandaPilsētaUzvārds Vārds 
1Pandas banda1. Inta Zīriuse
2. Anda Grudule
3. Zane Karpenko
2Komanda1. Ilze Leite
2. Laura Laimīte
3. Amanda Muceniece
Kopā komandas: 2

SPORTLAND stafete vīriešiem (M), 0,750km + 20km + 5km

Npk.KomandaPilsētaUzvārds Vārds 
1LMD.LV1. Rinalds Trukss
2. Kaspars Pīlādzis
3. Oļegs Gulua
2Divarpus Vīri1. Egils Zarakovskis
2. Ilgvars Ebels
3. Jānis Žagars
3CT1. Didzis Andersons
2. Jānis Ozols
3. Māris Egle
4NEIRO1. Bruno Ivzans
2. Andrejs Arājs
3. Raimonds Arājs
5Mīlēt, mirt un atgriezties1. Jānis Vinklers
2. Mārtiņš Pošeika
3. Mārtiņš Vītols
Kopā komandas: 5