Sacensību video

Skatīt visus video
Venden

Statistika

eXTReMe Tracker

"Kronis" Vaidavas triatlons 2022, Latvijas kausa posms triatlonā | Saraksts

1,5+40+10

F19

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Beļeviča DarjaDTC "Jaunība"
Daugavpils

M19

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Liepa ArtūrsTRI KAN
Kalngale

F

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Latsone PaulīnaValmiera
2.  Maskava KristiānaSK Delfīns
Rīga
3.  Medne BaibaNBS Triatlona komanda
Ķekava
4.  Ozola LāsmaNBS Triatlona komanda
Rīga
5.  Petrova AļikaNBS TRIATLONA KOMANDA
Baloži

M

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Aramins ArtisAramini
Rīga
2.  Bērziņš JānisValmieras Velo Vienība
Ādaži
3.  Dmitrijevs AndrejsPiramida Triathlon Club
Jelgava
4.  Gajevskis ArtjomsDTC "Jaunība"
Daugavpils
5.  Hansons ArnisRīga
6.Honcharenko IhorKyiv
7.  Irbe IvoAerify
Riga
8.  Ivanovs IngvarsDTC Jaunība
Daugavpils
9.Kasparāns ValtsRīga
10.  Kņaževs ValerijsTK Sniegpulkstenīte/FizioFit
Daugavpils
11.Kuiva RobertsTriatlona akadēmija
Mārupe
12.  Marenis MārtiņšRīga
13.Mise EdgarsŠlāgeris
Madona
14.  Podnieks MiksRiga
15.  Punculis MārisLudza
16.  Sisolatins ArtursZZK
Rīga
17.  Šteinbergs ReinisTukums
18.  Trušins AijensVieglie putni!
Rīga
19.  Ušpelis KasparsNBS Triatlona komanda
Ogre
20.  Vidovskis OskarsNBS Triatlona komanda
Mazsalaca
21.  Vīķis KārlisRīga
22.  Zemītis KasparsTrigo
Rīga

M40

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Berzins DainisRīga
2.  Demko AleksejsLSC/tripower.lv
Saulkrasti
3.  Erts EdgarsNBS TRIATLONA KOMANDA
Ogre
4.Jankovskis IvarsReliģija
Rīga
5.  Kaufmanis UldisXSPORTS
Rīga
6.  Ločmelis AigarsValmiera
7.  Mednis RolandsBurkānciems&CO
Valmiera
8.Nicholas AustinRiga
9.  Puravs ArmandsMatīši
10.  Rieksts JānisKustonis
Raiskuma pagasts
11.Sīlis ViestursReliģija
Rīga
12.  Šika SandrisNBS Triatlona komanda
Ulbroka
13.  Žunda VjačeslavsPiramīda triathlon club.
Riga

M50

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Donnelly Kieran-PatrickKustonis
Rembate
2.Grasmanis DzintarsRiga
3.  Ķeņģis OlafsVentspils Triatlona Klubs
Ventspils
4.  Liepa MārisTRI KAN
Kalngale
5.  Pikšēns TomsPiramida Triathlon Club
Mārupe
6.  Uzols AivarsDTC Jaunība
Daugavpils

0,375+10+2,5

FO

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Baranovska Tīna-SonoraVBSS
Valmiera
2.Lātsa AndaRīga
3.Pauniņa IevaJūrmala
4.  Vikštrema MontaRīga

MO

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Andersons DidzisCedrus Tropos Racing Triathlon Team
Rīga
2.  Buravcovs KonstantīnsTriatlona Akademija
Rīga
3.Dorošenko IļjaProbike.lv
Rīga
4.  Dreimanis KristapsCedrus Tropos Racing Triathlon Team Rīga
Rīga
5.  Egle MārisCedrus Tropos Racing Triathlon Team
Rīga
6.  Gajevskis VjačeslavsDaugavpils
7.  Gridjuško MārtiņšValmiera sporta klubs
Valmiera
8.  Harkins DzintarsDAKO Ziemeļvidzeme/Mežvalde AD
GAUJIENA
9.  Jēgers MārcisRīga
10.  Karasevs UģisKSK
Rubene
11.Karklins JevgenijsBukulti
12.Kronbergs ArtursCarnikava
13.Levdanovs LeonidsRiga
14.Paeglis Artūrs-DāvisBTK
Sigulda
15.Priedīts MatīssRīga
16.  Pūgulis RobertsValmieras Velo Vienība
Valmiera
17.  Radčenko ĢirtsVecbebri
18.  Rajunčus TomsRiga
19.  Rozenbergs ArmandsTriatlona Akadēmija
Riga
20.  Rozentāls AndrisRozentāls
Rīgā
21.  Rudzītis OjārsVilzēni
22.Sausais IngarsIND
Ropazu novads
23.Šuvcāns AigarsLat Met
Kocēni
24.  Treiguts ĢircEnergy Racing Team
Rīga
25.  Trofimenko IgorsRīga
26.  Trofimenko RobertsRīga
27.  Uļģis Jurisindividuāli
Ikšķile
28.  Vdovičenko JurisOzolnieki
29.  Veģeris AinārsBTK
Sigulda
30.Veģeris Maksis-MaksimiliansBTK
Sigulda
31.  Velps UldisVSK Noskrien
Smiltene
32.  Zelčs AldisSporta Klubs WENDI
Cēsis
33.  Zelčs AlvisVAIDAVA
VAIDAVA
34.Zeniš Kristiānsvalmiera
35.  Zinovskis VladislavsMOREX.LV
Rīga

F15

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Bulko KarolinaTRIATLONA AKADĒMIJA
Dobele

M15

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Āboliņš KristofersBabītes SK
Piņķi
2.  Kurošs GuntisDTC "Jaunība"
Daugavpils
3.  Ļedovskojs DairisDTC Jaunība
Daugavpils
4.  Meijers MiksTRIATLONA AKADĒMIJA
Rīga
5.  Veģeris AkselsBTK
Sigulda
6.  Vīksne GustavsPiramida Triathlon Club
Jelgava
7.  Žigarkovs SebastiansDTC Jaunība
Daugavpils

F17

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Abramova ĻubomilaDTC "Jaunība"
Daugavpils
2.  Bindere SofijaBabītes SK
Piņķi
3.  Bula BeāteTRIATLONA AKADĒMIJA
Dobele
4.  Šipkova ElzaERT
Jūrmala

M17

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Bulko AndriansTRIATLONA AKADĒMIJA
Dobele
2.Doroščonoks IļjaDTC "Jaunība"
Daugavpils
3.Harlamovs DaniilsDTC Jauniba
Daugavpils
4.Hasners MarksBTK
Sigulda
5.Kravalis NilsTRIRUNPRO
Rīga
6.Kukes TimursBabītes SK
Babīte
7.Riža JānisVBSS
Valmiera
8.  Zviedris RainersVBSS/Burkānciems un Co
Valmiera

M70

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Mednis Vilisindividuāli
Smiltene

M60

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Drāke RobertsNBS Triatlona komanda
Rīga
2.  Garenčiks RaimondsTRI KAN
Carnikava
3.  Poplavskis AleksandrsPreiļi
4.  Serovs PēterisCēsis

0,2+10+2

F13

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Gubina DarjaPiramida Triathlon Club
Jelgava
2.Kovancova EmīlijaBabītes SK
Rīga
3.Sulaine NadeždaDTC "Jaunība"
Daugavpils
4.Ziediņa BeātePiramida Triathlon Club
Jelgava

M13

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Dūzis KlāvsPiramida Triathlon Club
Dobele
2.  Gustsons-Kuks Maksimus-JānisVBSS
Vaidava
3.Harlamovs DaniilsDTC Jauniba
Daugavpils
4.Hasners HaraldsBTK
Sigulda
5.Kolesniks MarksPirmais Triatlons
Riga
6.  Pikšēns EvertsPiramida Triathlon Club
Jelgava
7.Ščelobokovs KonstantīnsSharky
Rīga
8.  Žideņš RūdolfsDobele

0,1+5+1

F9

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Gubina EkaterinaPiramida Triathlon Club
Jelgava

M9

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Strigo MaksimsDTC Jauniba
Daugavpils
2.Treiguts ManuEnergy Racing Team
Rīga

F11

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Čerņajeva AnnaRiga
2.  Gucanoviča KatrīneBabītes SK
Babīte
3.Gustiņa MartaDobele
4.Krjučkova KsenijaSharky
Riga
5.  Treigute LeaEnergy Racing Team
Rīga
6.Vakuļiča AnastasijaSHARKY
Rīga

M11

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Čerņajevs TimursRiga
2.Fiļovs ErvīnsJēkabpils Sporta Centrs
Jēkabpils
3.Hasners RihardsBTK
Sigulda
4.Inkins GustavsBabtes SK
Piņķi
5.Lapins MaksimsSharky
Riga
6.  Pētersons DominiksMATISONS RUNNER’S CLUB
Kocēni
7.  Šika OliversUlbroka

PTKF

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Klievēna IlzeOlaine
2.  Lāce KsenijaRīga

PTKM

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Baikovs ArtūrsValmiera
2.Lebedevs IvansRiga
3.Markūns AdriansRīga
4.Milužs ArtūrsSharky
RIga
5.Nukis EriksRiga
6.  Štorhs RenārsAloja-Starkelsen
Rīga
7.Vakuļičs DaniilsSHARKY
Rīga

BTA Simboliskā bērnu distance

SB1

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Buravcova LianaRiga
2.  Pūgule LauraValmieras Velo Vienība
Valmiera

VB1

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Antons KārlisRubene
2.Johansons ŪveValmiera
3.Pūgulis RafaelsValmieras Velo Vienība
Valmiera
4.Sondors MarkussMarkuss
Vaidava
5.  Zariņš KrišsRubene

SB2

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Budjko NelliRīga
2.  Lāce AleksandraRiga
3.Nuke EvelinaRiga

VB2

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Budjko MaratsRīga
2.Nukis DavisRiga
3.Rieksts RenārsRīga
4.  Šika EnrikoRīgas raj.

Kopā pieteikušies: 163



Atbalstītāji

Radisson Blu DaugavaLOKWellmanLabās balvasDPDRīgas BrīvostaLSFPMILZUSTEINELBTAastarteCharlot
Vaidavas triatlons 2022