"Kronis" Vaidavas triatlons 2022, Latvijas kausa posms triatlonā | Saraksts
1,5+40+10
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Aramins Artis | M | Aramini Rīga | ||
2. | Beļeviča Darja | F19 | DTC "Jaunība" Daugavpils | ||
3. | Berzins Dainis | M40 | Rīga | ||
4. | Bērziņš Jānis | M | Valmieras Velo Vienība Ādaži | ||
5. | Demko Aleksejs | M40 | LSC/tripower.lv Saulkrasti | ||
6. | Dmitrijevs Andrejs | M | Piramida Triathlon Club Jelgava | ||
7. | Donnelly Kieran-Patrick | M50 | Kustonis Rembate | ||
8. | Erts Edgars | M40 | NBS TRIATLONA KOMANDA Ogre | ||
9. | Gajevskis Artjoms | M | DTC "Jaunība" Daugavpils | ||
10. | Grasmanis Dzintars | M50 | Riga | ||
11. | Gucanovičs Igors | M40 | TRIATLONA AKADĒMIJA Babīte | ||
12. | Hansons Arnis | M | Rīga | ||
13. | Honcharenko Ihor | M | Kyiv | ||
14. | Irbe Ivo | M | Aerify Riga | ||
15. | Ivanovs Ingvars | M | DTC Jaunība Daugavpils | ||
16. | Jankovskis Ivars | M40 | Reliģija Rīga | ||
17. | Kasparāns Valts | M | Rīga | ||
18. | Kaufmanis Uldis | M40 | XSPORTS Rīga | ||
19. | Kņaževs Valerijs | M | TK Sniegpulkstenīte/FizioFit Daugavpils | ||
20. | Kokorevičs Edgars | M | KOKO team Valmiera | ||
21. | Kuiva Roberts | M | Triatlona akadēmija Mārupe | ||
22. | Ķeņģis Olafs | M50 | Ventspils Triatlona Klubs Ventspils | ||
23. | Latsone Paulīna | F | Valmiera | ||
24. | Liepa Artūrs | M19 | TRI KAN Kalngale | ||
25. | Liepa Māris | M50 | TRI KAN Kalngale | ||
26. | Ločmelis Aigars | M40 | Valmiera | ||
27. | Marenis Mārtiņš | M | Rīga | ||
28. | Maskava Kristiāna | F | SK Delfīns Rīga | ||
29. | Medne Baiba | F | NBS Triatlona komanda Ķekava | ||
30. | Mednis Rolands | M40 | Burkānciems&CO Valmiera | ||
31. | Mise Edgars | M | Šlāgeris Madona | ||
32. | Nicholas Austin | M40 | Riga | ||
33. | Ozola Lāsma | F | NBS Triatlona komanda Rīga | ||
34. | Petrova Aļika | F | NBS TRIATLONA KOMANDA Baloži | ||
35. | Pikšēns Toms | M50 | Piramida Triathlon Club Mārupe | ||
36. | Podnieks Miks | M | Riga | ||
37. | Punculis Māris | M | Ludza | ||
38. | Puravs Armands | M40 | Matīši | ||
39. | Rieksts Jānis | M40 | Kustonis Raiskuma pagasts | ||
40. | Sīlis Viesturs | M40 | Reliģija Rīga | ||
41. | Sisolatins Arturs | M | ZZK Rīga | ||
42. | Šika Sandris | M40 | NBS Triatlona komanda Ulbroka | ||
43. | Šteinbergs Reinis | M | Tukums | ||
44. | Trušins Aijens | M | Vieglie putni! Rīga | ||
45. | Ušpelis Kaspars | M | NBS Triatlona komanda Ogre | ||
46. | Uzols Aivars | M50 | DTC Jaunība Daugavpils | ||
47. | Vidovskis Oskars | M | NBS Triatlona komanda Mazsalaca | ||
48. | Vīķis Kārlis | M | Rīga | ||
49. | Zemītis Kaspars | M | Trigo Rīga | ||
50. | Žunda Vjačeslavs | M40 | Piramīda triathlon club. Riga |
0,375+10+2,5
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Āboliņš Kristofers | M15 | Babītes SK Piņķi | ||
2. | Abramova Ļubomila | F17 | DTC "Jaunība" Daugavpils | ||
3. | Andersons Didzis | MO | Cedrus Tropos Racing Triathlon Team Rīga | ||
4. | Baranovska Tīna-Sonora | FO | VBSS Valmiera | ||
5. | Bindere Sofija | F17 | Babītes SK Piņķi | ||
6. | Bukovskis Gints | MO | Ķiburgs Rīga | ||
7. | Bula Beāte | F17 | TRIATLONA AKADĒMIJA Dobele | ||
8. | Bulko Andrians | M17 | TRIATLONA AKADĒMIJA Dobele | ||
9. | Bulko Karolina | F15 | TRIATLONA AKADĒMIJA Dobele | ||
10. | Buravcovs Konstantīns | MO | Triatlona Akademija Rīga | ||
11. | Doroščonoks Iļja | M17 | DTC "Jaunība" Daugavpils | ||
12. | Dorošenko Iļja | MO | Probike.lv Rīga | ||
13. | Drāke Roberts | M60 | NBS Triatlona komanda Rīga | ||
14. | Dreimanis Kristaps | MO | Cedrus Tropos Racing Triathlon Team Rīga Rīga | ||
15. | Egle Māris | MO | Cedrus Tropos Racing Triathlon Team Rīga | ||
16. | Gajevskis Vjačeslavs | MO | Daugavpils | ||
17. | Garenčiks Raimonds | M60 | TRI KAN Carnikava | ||
18. | Gridjuško Mārtiņš | MO | Valmiera sporta klubs Valmiera | ||
19. | Harkins Dzintars | MO | DAKO Ziemeļvidzeme/Mežvalde AD GAUJIENA | ||
20. | Harlamovs Daniils | M17 | DTC Jauniba Daugavpils | ||
21. | Hasners Marks | M17 | BTK Sigulda | ||
22. | Jēgers Mārcis | MO | Rīga | ||
23. | Karasevs Uģis | MO | KSK Rubene | ||
24. | Karklins Jevgenijs | MO | Bukulti | ||
25. | Kravalis Nils | M17 | TRIRUNPRO Rīga | ||
26. | Kronbergs Arturs | MO | Carnikava | ||
27. | Kukes Timurs | M17 | Babītes SK Babīte | ||
28. | Kurošs Guntis | M15 | DTC "Jaunība" Daugavpils | ||
29. | Lātsa Anda | FO | Rīga | ||
30. | Levdanovs Leonids | MO | Riga | ||
31. | Ļedovskojs Dairis | M15 | DTC Jaunība Daugavpils | ||
32. | Mednis Vilis | M70 | individuāli Smiltene | ||
33. | Meijers Miks | M15 | TRIATLONA AKADĒMIJA Rīga | ||
34. | Paeglis Artūrs-Dāvis | MO | BTK Sigulda | ||
35. | Pauniņa Ieva | FO | Jūrmala | ||
36. | Poplavskis Aleksandrs | M60 | Preiļi | ||
37. | Priedīts Matīss | MO | Rīga | ||
38. | Pūgulis Roberts | MO | Valmieras Velo Vienība Valmiera | ||
39. | Radčenko Ģirts | MO | Vecbebri | ||
40. | Rajunčus Toms | MO | Riga | ||
41. | Riža Jānis | M17 | VBSS Valmiera | ||
42. | Rozenbergs Armands | MO | Triatlona Akadēmija Riga | ||
43. | Rozentāls Andris | MO | Rozentāls Rīgā | ||
44. | Rudzītis Ojārs | MO | Vilzēni | ||
45. | Sausais Ingars | MO | IND Ropazu novads | ||
46. | Serovs Pēteris | M60 | Cēsis | ||
47. | Šipkova Elza | F17 | ERT Jūrmala | ||
48. | Šuvcāns Aigars | MO | Lat Met Kocēni | ||
49. | Treiguts Ģirc | MO | Energy Racing Team Rīga | ||
50. | Trofimenko Igors | MO | Rīga | ||
51. | Trofimenko Roberts | MO | Rīga | ||
52. | Uļģis Juris | MO | individuāli Ikšķile | ||
53. | Vdovičenko Juris | MO | Ozolnieki | ||
54. | Veģeris Ainārs | MO | BTK Sigulda | ||
55. | Veģeris Aksels | M15 | BTK Sigulda | ||
56. | Veģeris Maksis-Maksimilians | MO | BTK Sigulda | ||
57. | Velps Uldis | MO | VSK Noskrien Smiltene | ||
58. | Vīksne Gustavs | M15 | Piramida Triathlon Club Jelgava | ||
59. | Vikštrema Monta | FO | Rīga | ||
60. | Zelčs Aldis | MO | Sporta Klubs WENDI Cēsis | ||
61. | Zelčs Alvis | MO | VAIDAVA VAIDAVA | ||
62. | Zeniš Kristiāns | MO | valmiera | ||
63. | Zinovskis Vladislavs | MO | MOREX.LV Rīga | ||
64. | Zviedris Rainers | M17 | VBSS/Burkānciems un Co Valmiera | ||
65. | Žigarkovs Sebastians | M15 | DTC Jaunība Daugavpils |
0,2+10+2
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Dūzis Klāvs | M13 | Piramida Triathlon Club Dobele | ||
2. | Gubina Darja | F13 | Piramida Triathlon Club Jelgava | ||
3. | Gustsons-Kuks Maksimus-Jānis | M13 | VBSS Vaidava | ||
4. | Harlamovs Daniils | M13 | DTC Jauniba Daugavpils | ||
5. | Hasners Haralds | M13 | BTK Sigulda | ||
6. | Kolesniks Marks | M13 | Pirmais Triatlons Riga | ||
7. | Kovancova Emīlija | F13 | Babītes SK Rīga | ||
8. | Pikšēns Everts | M13 | Piramida Triathlon Club Jelgava | ||
9. | Sulaine Nadežda | F13 | DTC "Jaunība" Daugavpils | ||
10. | Ščelobokovs Konstantīns | M13 | Sharky Rīga | ||
11. | Ziediņa Beāte | F13 | Piramida Triathlon Club Jelgava | ||
12. | Žideņš Rūdolfs | M13 | Dobele |
0,1+5+1
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Baikovs Artūrs | PTKM | Valmiera | ||
2. | Čerņajeva Anna | F11 | Riga | ||
3. | Čerņajevs Timurs | M11 | Riga | ||
4. | Fiļovs Ervīns | M11 | Jēkabpils Sporta Centrs Jēkabpils | ||
5. | Gubina Ekaterina | F9 | Piramida Triathlon Club Jelgava | ||
6. | Gucanoviča Katrīne | F11 | Babītes SK Babīte | ||
7. | Gustiņa Marta | F11 | Dobele | ||
8. | Hasners Rihards | M11 | BTK Sigulda | ||
9. | Inkins Gustavs | M11 | Babtes SK Piņķi | ||
10. | Klievēna Ilze | PTKF | Olaine | ||
11. | Krjučkova Ksenija | F11 | Sharky Riga | ||
12. | Lāce Ksenija | PTKF | Rīga | ||
13. | Lapins Maksims | M11 | Sharky Riga | ||
14. | Lebedevs Ivans | PTKM | Riga | ||
15. | Markūns Adrians | PTKM | Rīga | ||
16. | Milužs Artūrs | PTKM | Sharky RIga | ||
17. | Nukis Eriks | PTKM | Riga | ||
18. | Pētersons Dominiks | M11 | MATISONS RUNNER’S CLUB Kocēni | ||
19. | Strigo Maksims | M9 | DTC Jauniba Daugavpils | ||
20. | Šika Olivers | M11 | Ulbroka | ||
21. | Štorhs Renārs | PTKM | Aloja-Starkelsen Rīga | ||
22. | Treigute Lea | F11 | Energy Racing Team Rīga | ||
23. | Treiguts Manu | M9 | Energy Racing Team Rīga | ||
24. | Vakuļiča Anastasija | F11 | SHARKY Rīga | ||
25. | Vakuļičs Daniils | PTKM | SHARKY Rīga |
BTA Simboliskā bērnu distance
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Antons Kārlis | VB1 | Rubene | ||
2. | Budjko Marats | VB2 | Rīga | ||
3. | Budjko Nelli | SB2 | Rīga | ||
4. | Buravcova Liana | SB1 | Riga | ||
5. | Johansons Ūve | VB1 | Valmiera | ||
6. | Lāce Aleksandra | SB2 | Riga | ||
7. | Nuke Evelina | SB2 | Riga | ||
8. | Nukis Davis | VB2 | Riga | ||
9. | Pūgule Laura | SB1 | Valmieras Velo Vienība Valmiera | ||
10. | Pūgulis Rafaels | VB1 | Valmieras Velo Vienība Valmiera | ||
11. | Rieksts Renārs | VB2 | Rīga | ||
12. | Sondors Markuss | VB1 | Markuss Vaidava | ||
13. | Šika Enriko | VB2 | Rīgas raj. | ||
14. | Zariņš Krišs | VB1 | Rubene |