Sacensību video

Skatīt visus video
Venden

Statistika

eXTReMe Tracker

Ventspils triatlons, standarta distance, Latvijas čempionāts, Latvijas kauss | Saraksts

1,5km + 40km + 10km

M19

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Feldmanis KristiānsRīga
2.  Petaška ArmandsDTC Jaunība
Daugavpils

M

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Āriņš ArnoldsAA SPORT
Rīga
2.  Dmitrijevs AndrejsPIramida Triatlona klubs
Riga
3.  Gajevskis ArtjomsDTC "Jaunība"
Daugavpils
4.  Grencbergs ArvisSK Tērauds
Ādaži
5.Kārklis EdgarsLīvāni
6.  Kokorevičs EdgarsVSK "Burkānciems&CO"
Valmiera
7.  Ušpelis KasparsNBS
Ogre

M40

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Bērziņš DainisRīga
2.  Dāvidnieks ArtisEMU Mālpils sporta klubs
Valmiera
3.  Demko AleksejsLSC/tripower.lv
Saulkrasti
4.Eggert DennisBonn
5.  Erts EdgarsNBS
Vācu Kalni
6.  Fomins VladlensBären Tri
Oldenburg
7.Jankovskis IvarsReliģija
Rīga
8.  Kārklis ĒriksNBS
Lielvārde
9.  Keišs JurisVentspils triatlona klubs
Ventspils
10.  Kudrjavcevs Sergejsironman.lv
Riga
11.  Leščinskis MaksimsLapmežciems
Lapmežciems
12.  Puravs ArmandsMatīši
13.  Riekstiņš EdgarsDobeles novads Bēne
14.Sīlis ViestursReliģija
Rīga
15.  Šika SandrisNBS
Ulbroka
16.  Žigarkovs ViktorsDTC Jaunība
Daugavpils
17.  Žunda VjačeslavsPiramīda triathlon club.
Riga

M50

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Brucis AndisJūrmala
2.  Gajevskis VjačeslavsLatgales gāzes serviss
Daugavpils
3.Grasmanis DzintarsRiga
4.  Kuzmenko VladimirsPiramida Triathlon Club
Jelgava
5.  Ķeņģis OlafsVentspils Triatlona Klubs
Ventspils
6.  Pikšēns TomsPiramida Triathlon Club
Mārupe
7.  Pozdņakovs AleksejsVentspils Maratona klubs
Ventspils
8.  Uzols AivarsDTC Jaunība
Daugavpils

M60

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Drāke RobertsNBS
Rīga
2.  Garenčiks RaimondsCarnikavas sporta centrs
Carnikava

F19

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Beļeviča DarjaDTC "Jaunība"
Daugavpils

F

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Latsone PaulīnaValmieras velo vienība
Valmiera
2.  Leitāne DanielaTri Kan
-
3.  Medne BaibaNBS
Dobele
4.  Ozola LāsmaNBS
Rīga
5.  Šneidere MadaraLatvian Cycling Girls
Kuldīga

F40

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Krieviņa IlzeRīga
2.  Leitāne EvitaTri Kan
-
3.  Leščinska IlzeLapmežciems
Lapmežciems
4.  Šantira KarolīnaLEPSKY TRI COACHING
Rīga

F50

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Skujiņa-Reķe DaceRīga

0,25km + 10km + 2,5km

M15

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Barinovs ValerijsDTC "Jaunība"
Daugavpils nov. p.Silene
2.Jansons MikusAquatics
Dobele
3.Kukes TimursTriatlona Akadēmija
Rīga
4.  Kurošs GuntisDTC "Jaunība"
Daugavpils
5.  Ļedovskojs DairisDTC Jaunība
Daugavpils
6.  Matusevičs TomassDinamo
Rīga
7.Meļķerts HaraldsAQUATICS
Dobele
8.  Vāravs Reinis-RobertsVARAVI
Jelgava
9.Vītiņš KārlisAQUATICS
Dobele
10.  Žigarkovs SebastiansDTC Jaunība
Daugavpils

M17

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Akula AleksandrsDTC "Jaunība"
Daugavpils
2.  Bulko AndriansAQUATICS
Dobele
3.Doroščonoks IļjaDTC "Jaunība"
Daugavpils
4.  Vāravs Henrijs-ReinisVARAVI
Jelgava

MO

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Balkovskis PavelsVentspils jūras lauvas
Vārve,Ventspils novads
2.  Fiļovs ValdisPacPaSevi Jēkabpils
Jēkabpils
3.  Fortiņš GuntisRiga
4.  Grīnvalds GuntisMARATONA KLUBS/VENTSPILS
Ventspils
5.Liepa-Liepins UldisPiramida triathlon club
Jelgava
6.  Lipskis EduardsRīga
7.  Mežulis AnsisJūrmala
8.  Mežvēvers MiksLielvārde
9.  Nudiens IvarsVentspils Triatlona Klubs
Ventspils
10.Paeglis Artūrs-DāvisSigulda
11.  Reimanis ArkādijsSigulda
12.  Sniķers ArnoldsAQUATICS
Dobele
13.Strods SentisJelgava
14.  Sutris-Adijāns RenārsЛатукр
Резекне-Коломыя
15.  Ščetiņins JurijsDinamo Rīga
Salaspils
16.  Šipkovs AgrisEnergy RT
Jūrmala
17.  Treiguts ĢircEnergy Racing Team
Rīga
18.  Urazmetovs RuslansRiga
19.  Verhovskis NikolajsRīga

F15

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Bula BeāteAQUATICS
Dobele
2.  Kuroša LīgaDTC "Jaunība"
Daugavpils

F17

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Eihmane LindaAQUATICS
Dobele
2.  Šipkova ElzaEnergy RT
Jūrmala
3.  Verpakovska ZaneVentspils

FO

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Danilevica SofijaDTC Jaunība
Daugavpils
2.  Ķempe AgneseVaiņode
3.  Ņevostrujeva NataļjaVentspils jūras lauvas
Ventspils
4.Pauniņa IevaJūrmala
5.  Rožkalne DiānaEnergy RT
Jūrmala

0,1km + 3,3km + 1,25km

M9

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Eihmanis EduardsAquatics
Dobele
2.Nudiens Ernests-ĀdamsVentspils
3.  Ozoliņš SandisAquatics
Dobele
4.Treiguts ManuEnergy Racing Team
Rīga

M11

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Dolgovs DanielsAQUATICS
Dobele
2.Fiļovs ErvīnsPacPaSevi Jēkabpils
Jēkabpils
3.  Vāravs Ričards-OliversVARAVI
Jelgava

M13

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Dūzis KlāvsDobele
2.  Jubelis KasparsJapāņu cīņu mākslu centrs ''KISHINTAI''
Rīga
3.  Litvins RaivoSK AQUATICS
Dobele
4.  Ozoliņš Artūrs-RičardsAquatics
Dobele
5.  Pikšāns EvertsPiramida Triathlon Club
Jelgava
6.  Veģeris AkselsBaltijas Triatlona Klubs
Sigulda
7.  Vīksne GustavsPiramida Triathlon Club
Jelgava
8.  Žideņš RūdolfsAquatics
Dobele

F9

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Gustiņa MartaAQUATICS
Dobele
2.Pitka KeitaAQUATICS
Dobele
3.  Treigute LeaEnergy Racing Team
Rīga

F11

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Bogdanova LadaBabītes Sk.
Babīte
2.  Limanāne LuīzeAQUATICS
Dobele
3.Vītiņa EvelīnaAQUATICS
Dobele

F13

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Bulko KarolinaAQUATICS
Dobele
2.  Gubina DarjaPiramida Triathlon Club
Jelgava
3.Gustiņa ElīzaAQUATICS
Dobele
4.  Jansone BeateAQUATICS
Dobele
5.Sulaine NadeždaDTC "Jaunība"
Daugavpils
6.Ziediņa BeātePiramida Triathlon Club
Jelgava

Bērnu distance

SB

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Balkovska NikolaVentspils jūras lauvas
Ventspils
2.Budjko NelliRīga
3.Gubina EkaterinaPiramida Triathlon Club
Jelgava
4.  Jansone LauraAQUATICS
Dobele
5.Jubele KarolīnaPII MĀRA
Rīga
6.  Strode Dārta-
Jelgava

VB

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Balkovskis AleksejsVentspils jūras lauvas
Ventspils
2.Budjko MaratsRīga
3.Liepa-Liepins RalfsPiramida triathlon club
Jelgava
4.Liepa-Liepins ReinisPiramida triathlon club
Jelgava
5.Matusevičs StefansSalaspils
6.Mednis NamejsKuldīga
7.Reķis AlbertsRīga
8.Vītiņš ValtersAQUATICS
Dobele

Kopā pieteikušies: 131



STAFETE - OLIMPISKĀ (Standarta) distance, 1,5km+40km+10km

Npk.KomandaPilsētaUzvārds Vārds 
1KULDĪGA1. Inese Ozola
2. Ģirts Vēvers
3. Kristaps Bērziņš
2Grobiņa1. Elīna Dimza
2. Jurģis Karulis
3. Reinis Hartmanis
3SAVĒJIE1. Maksis-Maksimilians Veģeris
2. Francis-Daniels Veģeris
3. Linda Katlapa
4Maratona klubs - Ventspils triatlona klubs1. Toms Ozoliņš
2. Ivars Nudiens
3. Ilze Valerte
Kopā komandas: 4

Atbalstītāji

Radisson Blu DaugavaLOKWellmanLabās balvasDPDRīgas BrīvostaLSFPMILZUSTEINELBTAastarteCharlot