Sacensību video

Skatīt visus video
Venden

Statistika

eXTReMe Tracker

Ventspils triatlons, standarta distance, Latvijas čempionāts, Latvijas kauss | Saraksts

1,5km + 40km + 10km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Āriņš ArnoldsMAA SPORT
Rīga
2.Beļeviča DarjaF19DTC "Jaunība"
Daugavpils
3.Bērziņš DainisM40Rīga
4.  Brucis AndisM50Jūrmala
5.  Dāvidnieks ArtisM40EMU Mālpils sporta klubs
Valmiera
6.  Demko AleksejsM40LSC/tripower.lv
Saulkrasti
7.  Dmitrijevs AndrejsMPIramida Triatlona klubs
Riga
8.  Drāke RobertsM60NBS
Rīga
9.Eggert DennisM40Bonn
10.  Erts EdgarsM40NBS
Vācu Kalni
11.  Feldmanis KristiānsM19Rīga
12.  Fomins VladlensM40Bären Tri
Oldenburg
13.  Gajevskis ArtjomsMDTC "Jaunība"
Daugavpils
14.  Gajevskis VjačeslavsM50Latgales gāzes serviss
Daugavpils
15.  Garenčiks RaimondsM60Carnikavas sporta centrs
Carnikava
16.Grasmanis DzintarsM50Riga
17.  Grencbergs ArvisMSK Tērauds
Ādaži
18.Jankovskis IvarsM40Reliģija
Rīga
19.Kārklis EdgarsMLīvāni
20.  Kārklis ĒriksM40NBS
Lielvārde
21.  Keišs JurisM40Ventspils triatlona klubs
Ventspils
22.  Kokorevičs EdgarsMVSK "Burkānciems&CO"
Valmiera
23.  Krieviņa IlzeF40Rīga
24.  Kudrjavcevs SergejsM40ironman.lv
Riga
25.  Kuzmenko VladimirsM50Piramida Triathlon Club
Jelgava
26.  Ķeņģis OlafsM50Ventspils Triatlona Klubs
Ventspils
27.Latsone PaulīnaFValmieras velo vienība
Valmiera
28.  Leitāne DanielaFTri Kan
-
29.  Leitāne EvitaF40Tri Kan
-
30.  Leščinska IlzeF40Lapmežciems
Lapmežciems
31.  Leščinskis MaksimsM40Lapmežciems
Lapmežciems
32.  Medne BaibaFNBS
Dobele
33.  Ozola LāsmaFNBS
Rīga
34.  Petaška ArmandsM19DTC Jaunība
Daugavpils
35.  Pikšēns TomsM50Piramida Triathlon Club
Mārupe
36.  Pozdņakovs AleksejsM50Ventspils Maratona klubs
Ventspils
37.  Puravs ArmandsM40Matīši
38.  Riekstiņš EdgarsM40Dobeles novads Bēne
39.Sīlis ViestursM40Reliģija
Rīga
40.  Skujiņa-Reķe DaceF50Rīga
41.  Šantira KarolīnaF40LEPSKY TRI COACHING
Rīga
42.  Šika SandrisM40NBS
Ulbroka
43.  Šneidere MadaraFLatvian Cycling Girls
Kuldīga
44.  Ušpelis KasparsMNBS
Ogre
45.  Uzols AivarsM50DTC Jaunība
Daugavpils
46.  Žigarkovs ViktorsM40DTC Jaunība
Daugavpils
47.  Žunda VjačeslavsM40Piramīda triathlon club.
Riga

0,25km + 10km + 2,5km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Akula AleksandrsM17DTC "Jaunība"
Daugavpils
2.  Balkovskis PavelsMOVentspils jūras lauvas
Vārve,Ventspils novads
3.  Barinovs ValerijsM15DTC "Jaunība"
Daugavpils nov. p.Silene
4.  Bula BeāteF15AQUATICS
Dobele
5.  Bulko AndriansM17AQUATICS
Dobele
6.  Danilevica SofijaFODTC Jaunība
Daugavpils
7.Doroščonoks IļjaM17DTC "Jaunība"
Daugavpils
8.  Eihmane LindaF17AQUATICS
Dobele
9.  Fiļovs ValdisMOPacPaSevi Jēkabpils
Jēkabpils
10.  Fortiņš GuntisMORiga
11.  Grīnvalds GuntisMOMARATONA KLUBS/VENTSPILS
Ventspils
12.Jansons MikusM15Aquatics
Dobele
13.Kukes TimursM15Triatlona Akadēmija
Rīga
14.  Kuroša LīgaF15DTC "Jaunība"
Daugavpils
15.  Kurošs GuntisM15DTC "Jaunība"
Daugavpils
16.  Ķempe AgneseFOVaiņode
17.Liepa-Liepins UldisMOPiramida triathlon club
Jelgava
18.  Lipskis EduardsMORīga
19.  Ļedovskojs DairisM15DTC Jaunība
Daugavpils
20.  Matusevičs TomassM15Dinamo
Rīga
21.Meļķerts HaraldsM15AQUATICS
Dobele
22.  Mežulis AnsisMOJūrmala
23.  Mežvēvers MiksMOLielvārde
24.  Nudiens IvarsMOVentspils Triatlona Klubs
Ventspils
25.  Ņevostrujeva NataļjaFOVentspils jūras lauvas
Ventspils
26.Paeglis Artūrs-DāvisMOSigulda
27.Pauniņa IevaFOJūrmala
28.  Reimanis ArkādijsMOSigulda
29.  Rožkalne DiānaFOEnergy RT
Jūrmala
30.  Sniķers ArnoldsMOAQUATICS
Dobele
31.Strods SentisMOJelgava
32.  Sutris-Adijāns RenārsMOЛатукр
Резекне-Коломыя
33.  Ščetiņins JurijsMODinamo Rīga
Salaspils
34.  Šipkova ElzaF17Energy RT
Jūrmala
35.  Šipkovs AgrisMOEnergy RT
Jūrmala
36.  Treiguts ĢircMOEnergy Racing Team
Rīga
37.  Urazmetovs RuslansMORiga
38.  Vāravs Henrijs-ReinisM17VARAVI
Jelgava
39.  Vāravs Reinis-RobertsM15VARAVI
Jelgava
40.  Verhovskis NikolajsMORīga
41.  Verpakovska ZaneF17Ventspils
42.Vītiņš KārlisM15AQUATICS
Dobele
43.  Žigarkovs SebastiansM15DTC Jaunība
Daugavpils

0,1km + 3,3km + 1,25km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Bogdanova LadaF11Babītes Sk.
Babīte
2.  Bulko KarolinaF13AQUATICS
Dobele
3.Dolgovs DanielsM11AQUATICS
Dobele
4.  Dūzis KlāvsM13Dobele
5.  Eihmanis EduardsM9Aquatics
Dobele
6.Fiļovs ErvīnsM11PacPaSevi Jēkabpils
Jēkabpils
7.  Gubina DarjaF13Piramida Triathlon Club
Jelgava
8.Gustiņa ElīzaF13AQUATICS
Dobele
9.Gustiņa MartaF9AQUATICS
Dobele
10.  Jansone BeateF13AQUATICS
Dobele
11.  Jubelis KasparsM13Japāņu cīņu mākslu centrs ''KISHINTAI''
Rīga
12.  Limanāne LuīzeF11AQUATICS
Dobele
13.  Litvins RaivoM13SK AQUATICS
Dobele
14.Nudiens Ernests-ĀdamsM9Ventspils
15.  Ozoliņš Artūrs-RičardsM13Aquatics
Dobele
16.  Ozoliņš SandisM9Aquatics
Dobele
17.  Pikšāns EvertsM13Piramida Triathlon Club
Jelgava
18.Pitka KeitaF9AQUATICS
Dobele
19.Sulaine NadeždaF13DTC "Jaunība"
Daugavpils
20.  Treigute LeaF9Energy Racing Team
Rīga
21.Treiguts ManuM9Energy Racing Team
Rīga
22.  Vāravs Ričards-OliversM11VARAVI
Jelgava
23.  Veģeris AkselsM13Baltijas Triatlona Klubs
Sigulda
24.  Vīksne GustavsM13Piramida Triathlon Club
Jelgava
25.Vītiņa EvelīnaF11AQUATICS
Dobele
26.Ziediņa BeāteF13Piramida Triathlon Club
Jelgava
27.  Žideņš RūdolfsM13Aquatics
Dobele

Bērnu distance

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Balkovska NikolaSBVentspils jūras lauvas
Ventspils
2.Balkovskis AleksejsVBVentspils jūras lauvas
Ventspils
3.Budjko MaratsVBRīga
4.Budjko NelliSBRīga
5.Gubina EkaterinaSBPiramida Triathlon Club
Jelgava
6.  Jansone LauraSBAQUATICS
Dobele
7.Jubele KarolīnaSBPII MĀRA
Rīga
8.Liepa-Liepins RalfsVBPiramida triathlon club
Jelgava
9.Liepa-Liepins ReinisVBPiramida triathlon club
Jelgava
10.Matusevičs StefansVBSalaspils
11.Mednis NamejsVBKuldīga
12.Reķis AlbertsVBRīga
13.  Strode DārtaSB-
Jelgava
14.Vītiņš ValtersVBAQUATICS
Dobele

Kopā pieteikušies: 131



STAFETE - OLIMPISKĀ (Standarta) distance, 1,5km+40km+10km

Npk.KomandaPilsētaUzvārds Vārds 
1KULDĪGA1. Inese Ozola
2. Ģirts Vēvers
3. Kristaps Bērziņš
2Grobiņa1. Elīna Dimza
2. Jurģis Karulis
3. Reinis Hartmanis
3SAVĒJIE1. Maksis-Maksimilians Veģeris
2. Francis-Daniels Veģeris
3. Linda Katlapa
4Maratona klubs - Ventspils triatlona klubs1. Toms Ozoliņš
2. Ivars Nudiens
3. Ilze Valerte
Kopā komandas: 4

Atbalstītāji

Radisson Blu DaugavaLOKWellmanLabās balvasDPDRīgas BrīvostaLSFPMILZUSTEINELBTAastarteCharlot