Rīgas Triatlons 2021, sacensību diena, sprints, ETU Junioru kauss, Latvijas kauss | Saraksts
0,1km + 3,5km + 0,8km
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Eihmanis Eduards | M9 | AQUATICS Dobele | ||
2. | Gucanoviča Katrīne | F9 | Babītes SK/ Triatlona Akadēmija Babīte | ||
3. | Gustiņa Marta | F9 | AQUATICS Dobele | ||
4. | Jirgensons Andžejs | M9 | AQUATICS Dobele | ||
5. | Klavniece Mia-Jasmine | F9 | Baltais Rīga | ||
6. | Ozoliņš Sandis | M9 | Aquatics Dobele | ||
7. | Pitka Keita | F9 | AQUATICS Dobele |
0,2km + 4,3km + 1,6km
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Albert Evamaria | F11 | 21CC Triatloniklubi Tallinn | ||
2. | Babkin Justinas | M13 | VMSC RUONIAI Vilnius | ||
3. | Bogdanova Lada | F11 | Babītes SK/ Triatlona Akadēmija Babīte | ||
4. | Bulko Karolina | F13 | AQUATICS Dobele | ||
5. | Dolgovs Daniels | M11 | AQUATICS Dobele | ||
6. | Dūzis Klāvs | M13 | Dobele Dobele | ||
7. | Gubina Darja | F13 | Piramida Triathlon Club Jelgava | ||
8. | Gustiņa Elīza | F13 | AQUATICS Dobele | ||
9. | Jansone Beate | F13 | AQUATICS Dobele | ||
10. | Jubelis Kaspars | M13 | Japāņu cīņu mākslu centrs ''KISHINTAI'' Rīga | ||
11. | Kazlauskas Deividas | M13 | Kauno plaukimo mokykla/Kauno TRIatlonas Kaunas | ||
12. | Kenstavicius Kristupas | M13 | VMSC Ruoniai Vilnius | ||
13. | Kiiker Emma | F11 | YESS Tartu | ||
14. | Lessing Gerd-Johan | M13 | Ujumise Spordiklubi Elva | ||
15. | Limanāne Luīze | F11 | Aquatics Dobele | ||
16. | Litvins Raivo | M13 | AQUATICS Dobele | ||
17. | Maesepp Erik | M13 | Ujumise Spordiklubi Tartu | ||
18. | Martinaitis Rokas | M13 | Ruoniai Vilnius | ||
19. | Ozoliņš Artūrs-Ričards | M13 | Aquatics Dobele | ||
20. | Pikšēns Everts | M13 | Piramida Triathlon Club Jelgava | ||
21. | Priks Robin | M11 | Ujumise Spordiklubi Tartu | ||
22. | Rimkeviciute Saule | F11 | VMSC Ruoniai Vilnius | ||
23. | Rohivali Johannes | M13 | Ujumise Spordiklubi Otepää | ||
24. | Ruus Mikk-Mihkel | M11 | Ujumise Spordiklubi Tartu | ||
25. | Saltais Teodors | M13 | VBSS Valmiera | ||
26. | Skirpste Meta | F13 | VMSC Ruoniai Vilnius | ||
27. | Sulaine Nadežda | F13 | DTC "Jaunība" Daugavpils | ||
28. | Tamutis Kristupas | M13 | VMSC Ruoniai Vilnius | ||
29. | Tamutyte Liepa | F11 | VMSC Ruoniai Vilnius | ||
30. | Vasiljevaite Emilija | F13 | Ignalinos plaukimo klubas Ignalina | ||
31. | Vīksne Gustavs | M13 | Piramida Triathlon Club Rīga | ||
32. | Vītiņa Evelīna | F11 | AQUATICS Dobele | ||
33. | Zariņš Dāvis | M13 | VBSS Vaidava | ||
34. | Ziediņa Beāte | F13 | Piramida Triathlon Club Jelgava | ||
35. | Ziediņa Beāte | F13 | Piramida Triathlon Club Jelgava | ||
36. | Žideņš Rūdolfs | M13 | AQUATICS Dobele |
0,375km + 13km + 2,5km
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Abramova Ļubomila | F15 | DTC "Jaunība" Daugavpils | ||
2. | Abramovs Aleksejs | MO | Krāslava | ||
3. | Akula Aleksandrs | M17 | DTC "Jaunība" Daugavpils | ||
4. | Aulika Ineta | FO | SPORTLAT Rīga | ||
5. | Barinovs Valerijs | M15 | DTC "Jaunība" Daugavpils nov. p.Silene | ||
6. | Bekampis Kristijonas | M17 | Kauno plaukimo mokykla/Kauno TRIatlonas Kaunas | ||
7. | Bindere Sofija | F17 | Babītes SK/ Triatlona Akadēmija Piņķi | ||
8. | Bula Beāte | F15 | AQUATICS Dobele | ||
9. | Bulko Andrians | M17 | AQUATICS Dobele | ||
10. | Dambe Gundega | FO | TRI KAN Ādaži | ||
11. | Dolgopolovs Antons | MO | Rīga | ||
12. | Doroščonoks Iļja | M17 | DTC "Jaunība" Daugavpils | ||
13. | Eihmane Linda | F17 | AQUATICS Dobele | ||
14. | Grigonis Oskaras | M17 | VMSC Ruoniai Vilnius | ||
15. | Grigorjevs Pāvels | MO | Riga | ||
16. | Jansona Marta | FO | Rīga | ||
17. | Jansons Mikus | M15 | Aquatics Dobele | ||
18. | Jaunzems Ringolds | MO | Rīga | ||
19. | Jurgensons Artūrs-Mikus | M15 | Energy RT Ogre | ||
20. | Kārkliņš Jevgenijs | MO | Riga | ||
21. | Kļavniece Madara | F15 | MSĢ- Baltais Rīga | ||
22. | Kravalis Nils | M15 | - Rīga | ||
23. | Kronbergs Vairis | MO | Sigulda | ||
24. | Kukes Timurs | M15 | Babītes SK/ Triatlona Akadēmija Babīte | ||
25. | Kuroša Līga | F15 | DTC "Jaunība" Daugavpils | ||
26. | Kurošs Guntis | M15 | DTC "Jaunība" Daugavpils | ||
27. | Lācis Ivars | MO | Sigulda | ||
28. | Laidinens Aleksejs | M17 | Triatlona Akademija Rīga | ||
29. | Limanāns Andris | MO | Aquatics Dobele | ||
30. | Lipskis Eduards | MO | Rīga | ||
31. | Ļedovskojs Dairis | M15 | DTC Jaunība Daugavpils | ||
32. | Martinsone Arta | FO | Cēsis | ||
33. | Mednis Markus | M17 | VBSS Valmiera | ||
34. | Mednis Vilis | M70 | individuāli Smiltene | ||
35. | Meijers Miks | M15 | Triatlona Akadēmija - | ||
36. | Meļķerts Haralds | M15 | AQUATICS Dobele | ||
37. | Millers Elvijs | MO | Velo+ bottari baltic Jurmala | ||
38. | Mozgeris Raigardas | M15 | Kauno plaukimo mokykla/Kauno TRIatlonas Kaunas | ||
39. | Mucenieks Dāvids | MO | Cēsis | ||
40. | Murnevaite Kamile | F17 | VMSC Ruoniai Vilnius | ||
41. | Nore Zane | FO | Ikšķile | ||
42. | Orlovs Normunds | MO | Spararats Rīga | ||
43. | Petnicia Ignas | M17 | Kauno plaukimo mokykla/Kauno TRIatlonas Kaunas | ||
44. | Preimanis Aigars | MO | RIGA | ||
45. | Punculis Māris | MO | Ludza | ||
46. | Reimanis Arkādijs | MO | Sigulda | ||
47. | Reisas Zigmas | M15 | VMSC Ruoniai Vilnius | ||
48. | Rimsaite Guste | MO | Kauno plaukimo mokykla/Kauno TRIatlonas Kaunas | ||
49. | Riža Jānis | M15 | VBSS Valmiera | ||
50. | Rubenis Rūdis | MO | Rīga | ||
51. | Rudokas Kajus | M15 | Kauno plaukimo mokykla/Kauno TRIatlonas Kaunas | ||
52. | Sauskis Edgars | MO | Cēsis | ||
53. | Sijaviciute Ula | F15 | VMSC Ruoniai Vilnius | ||
54. | Skujiņa Zane | FO | Rīga | ||
55. | Slavinska Ilona | FO | Riga | ||
56. | Slobodjans Mitrofans | MO | Rīga | ||
57. | Sniķers Arnolds | MO | AQUATICS Dobele | ||
58. | Šipkova Elza | F17 | Energy Racing Team Jūrmala | ||
59. | Šipkovs Agris | MO | Energy Racing Team Jūrmala | ||
60. | Tagel Ilmar | M70 | TriSmile Põlva | ||
61. | Treikmanis Uģis | MO | Cēsis | ||
62. | Vdovičenko Juris | MO | Rīga | ||
63. | Vikštrema Monta | FO | Rīga | ||
64. | Vītiņš Kārlis | M15 | AQUATICS Dobele | ||
65. | Zviedris Rainers | M17 | VBSS/Burkānciems un Co Valmiera | ||
66. | Žigarkovs Sebastians | M15 | DTC Jaunība Daugavpils |
0,750km + 22km + 5,3km
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Āriņš Arnolds | M | AA SPORT Rīga | ||
2. | Bakanovs Viktors | M60. | Carnikava | ||
3. | Bērziņš Ainārs | M | Triatlona Akadēmija Mālpils | ||
4. | Danilevica Sofija | F | DTC Jauniba Daugavpils | ||
5. | Demko Aleksejs | M40 | LSC/tripower.lv Saulkrasti | ||
6. | Didrihsons Toms | M | Riga | ||
7. | Dmitrijevs Andrejs | M | PIramida Triatlona Klubs Riga | ||
8. | Drāke Roberts | M60. | NBS TRIATLONA KOMANDA Rīga | ||
9. | Dzenis Reinis | M | TRI KAN Rīga | ||
10. | Ebels Ilgvars | M40 | Triatlona Akadēmija Baloži | ||
11. | Egle Edgars | M | Tri Kan Ādaži | ||
12. | Endols Edijs | M | Triatlona Akadēmija Rīga | ||
13. | Erts Edgars | M40 | NBS TRIATLONA KOMANDA Vācu Kalni | ||
14. | Fortiņš Guntis | M | Riga | ||
15. | Gajevskis Artjoms | M | DTC "Jaunība" Daugavpils | ||
16. | Garenčiks Raimonds | M60. | TRI KAN Carnikava | ||
17. | Gasilovskis Dāvids | M | MIG DENT Moscow | ||
18. | Gorba Deniss | M50 | LSC/tripower.lv Riga | ||
19. | Grabe Ieva | F | Rīga | ||
20. | Grasmanis Dzintars | M50 | Rīga | ||
21. | Grencbergs Arvis | M | SK Tērauds Ādaži | ||
22. | Irbe Ivo | M | Incrediwear.lv Riga | ||
23. | Ivanovs Ingvars | M | DTC Jaunība Daugavpils | ||
24. | Jankovskis Ivars | M40 | Reliģija Rīga | ||
25. | Kārklis Edgars | M | Līvāni Līvāni | ||
26. | Kārklis Ēriks | M40 | NBS TRIATLONA KOMANDA Lielvārde | ||
27. | Kiesners Kaspars | M | Nākotne | ||
28. | Krieviņa Ilze | F40 | Rīga | ||
29. | Ķeņģis Olafs | M50 | Ventspils Triatlona Klubs Ventspils | ||
30. | Lemese Monika | F50. | LSC/tripower.lv Riga | ||
31. | Liepa Māris | M50 | TRI KAN Kalngale | ||
32. | Loginovs Deniss | M | Riga | ||
33. | Lūsis Māris | M40 | Skrienošie Lūši Tukums | ||
34. | Ļubimovs Andrejs | M | Alko Rīga | ||
35. | Maskava Kristiāna | F | Rīga | ||
36. | Medne Līva | F | Rīga | ||
37. | Mednis Rolands | M40 | Burkānciems&CO Valmiera | ||
38. | Mežulis Ansis | M50 | Jūrmala | ||
39. | Mucenieks Mārcis | M | Rīga | ||
40. | Pārups Juris | M | TRI KAN Team Pārups | ||
41. | Pārups Lauris | M40 | Team Parups Mārupe | ||
42. | Petaška Armands | M19 | DTC Jaunība Daugavpils | ||
43. | Pikšēns Toms | M50 | Piramida Triathlon Club Jelgava | ||
44. | Popadins Deniss | M | Ādaži | ||
45. | Poplavskis Aleksandrs | M50 | Preiļi | ||
46. | Praščuks Aleksandrs | M | RSU SI ZTL Rīga | ||
47. | Priedēns Māris | M40 | Ventspils Triatlona Klubs Ventspils | ||
48. | Priedītis Agris | M | TRI KAN Tukums | ||
49. | Pūce Ieva | F40 | Trigo Rīga | ||
50. | Ruškys Vytautas | M60. | --Akmenėje beverčiai- Naujoji Akmenė | ||
51. | Ruus Mart-Leo | M | Ujumise Spordiklubi Tartu | ||
52. | Serovs Aleksandrs | M40 | Rīga | ||
53. | Sīlis Viesturs | M40 | Reliģija Rīga | ||
54. | Sisoļatins Arturs | M | Rīga | ||
55. | Strods Janis | M | Ikskile | ||
56. | Šantira Karolīna | F40 | LEPSKY TRI COACHING Rīga | ||
57. | Šika Sandris | M40 | NBS TRIATLONA KOMANDA Ulbroka | ||
58. | Šneidere Madara | F | Latvian Cycling Girls Kuldīga | ||
59. | Tattar Kaja | F50. | Valka-Valga SK Valka | ||
60. | Tihomirova Ksenija | F | Riga | ||
61. | Ušpelis Kaspars | M | NBS TRIATLONA KOMANDA Ogre | ||
62. | Uzols Aivars | M50 | DTC Jaunība Daugavpils | ||
63. | Veģeris Francis-Daniels | M19 | Baltijas Triatlona Klubs Sigulda | ||
64. | Ventiņš Jānis | M | Garciems | ||
65. | Verhovskis Nikolajs | M | Rīga | ||
66. | Vidovskis Jānis | M50 | Mazsalaca | ||
67. | Vidovskis Oskars | M | Mazsalaca | ||
68. | Zemītis Kaspars | M | Trigo Riga | ||
69. | Zikrataja Daniela | F | TRI KAN - | ||
70. | Žigarkovs Viktors | M40 | DTC Jaunība Daugavpils |