Sacensību video

Skatīt visus video
Venden

Statistika

eXTReMe Tracker

Vaidavas triatlons, LK posms | Saraksts

Olimpiskā distance, 1,5km + 40km + 10km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Beitāns KrišjānisM-VSYes Fam Latvia
Krustkalni/ Ķekava
2.Berzins DainisM-VSRīga
3.  Buravcovs KonstantīnsM-VSRīga
4.  Dāvidnieks ArtisM-VSEMU Mālpils sporta klubs
Valmiera
5.Eggert DennisM-VSVentspils Triathlon Club
Bonna
6.  Endols EdijsM-VSSK Delfīns Masters
Rīga
7.  Gajevskis ArtjomsM-VSDTC Jaunība
Daugavpils
8.  Gediņš MārcisM-VSTērvete
Tērvete
9.  Ginters EduardsM-VSZoorbagan
Riga
10.  Grencbergs ArvisM-VSSK Tērauds
Ādaži
11.  Grodnis JurisM-VSKROKUS
Krustpils
12.Jansons AnsisM-VSLimbaži
13.  Kudrjavcevs SergejsM-VSironman.lv
Riga
14.  Ķeņģis OlafsM-VSVentspils Triatlona Klubs
Ventspils
15.Lesak AdamM-VSBratislava
16.  Liepa MārisM-VSKalngale
17.  Marnauza MārtiņšM-VSRīga
18.  Medne BaibaF-VSREIR Dobele
Dobele
19.  Meldrājs ArvisM-VSRiga
20.Ņebogatihs VjačeslavsM-VSRīga
21.  Ozola LāsmaF-VSRīga
22.  Ozola Patrīcija-AgneseF-VSAQUATICS
Rīga
23.  Pelcis MārcisM-VSBFAM Tri-Team
Rīga
24.  Ponomarenko AndrisM-VSTrigo
Rīga
25.  Pūce IevaF-VSTrigo
Rīga
26.  Radčenko ĢirtsM-VSVecbebri
27.  Runcis EdgarsM-VSLimbaži
28.  Semjonovs ArtjomsM-VSRīga
29.  Trēziņš GintsM-VSBurkānciems un Co
Valmiera
30.  Ustinovs ArtjomsM-VSOzolnieki
Ozolnieki
31.Ušinskas TomasM-VSVilnius
32.  Ušpelis KasparsM-VSASK Patria
Ogre
33.  Verdenhofs AtisM-VSSalaspils
34.  Žigarkovs ViktorsM-VSDTC Jaunība
Daugavpils
35.  Žuselis VladislavsM-VSBukulti

400m + 20km + 4km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Abramova ĻubomilaF15DTC
Daugavpils
2.  Akula AleksandrsM15DTC Jaunība
Daugavpils
3.Avotiņa LieneF40Garkalne
4.  Barker HamishMind.
Rīga
5.  Barker HugoM50Great Britain
6.Beļeviča DarjaF17DTC Jaunība
Daugavpils
7.Berķis ViestursMBaltaiskalns
Rīga
8.Bertmanis EdžusMRīga
9.Bērzina ElīnaF40Lucavsalas leduslāči
Rīga
10.  Bērziņš AinārsMIronman,lv
Mālpils
11.  Blumbeka LieneFTRIGO Rīga
jēkabpils
12.Bogdanovs MarisM40MB79
Cēsis
13.Bremanis RudolfsMLucavsalas Ledus Lāči
Rīga
14.  Bukovskis GintsM40Ķiburga
Rīga
15.  Bula BeāteF15AQUATICS
Dobele
16.  Bulko AndriansM15AQUATICS
Dobele
17.  Celms RinaldsM19Mārupe
18.  Čīma MārisMEMU/Mālpils sporta klubs
Mālpils
19.  Čonka ArtisMEMU / Lejasciems
Gulbene
20.  Danilevica SofijaF19DTC Jauniba
Daugavpils
21.Dedzis ArtūrsMironman.lv / Aerify
Rīga
22.  Demko AleksejsM40LSC/tripower.lv
Rīga
23.  Dimants AndrisM40Osports
Ogre
24.Donnelly KieranM50Kustonis
Riga
25.  Drāke RobertsM60.NAA
Rīga
26.  Dūzis KristapsM17AQUATICS
Dobele
27.  Egle EdgarsMĀdaži
28.  Erts EdgarsM40NAA
Ogre
29.  Fortiņš GuntisMRiga
30.  Freijs ElvinsM15AQUATICS
Dobele
31.  Gajevskis VjačeslavsM50Daugavpils
32.  Garenčiks RaimondsM60.Carnikavas sporta centrs
Carnikava
33.Gediņš JēkabsM15NegativusAdventure
Rīga
34.Gedrovčs MārcisMBārbele
35.Gudris OttoMKustonis
Rīga
36.  Gutāne IngaF40Garkalne
37.  Harkins DzintarsM40Mežvalde AD
Smiltene
38.  Indārs HenrijsM40LCCK
Rīga
39.Jakubovskis GermansM40Energy Racing Team
Rīga
40.  Janins MihailsM40Riga
41.Jansons MikusM15AQUATICS
Dobele
42.  Jurgensons Artūrs-MikusM15Energy Racing Team
Ogre
43.  Jurgensons Matīss-TomsM17Energy Racing Team
Ogre
44.  Kalniņš ArtisMŅurminrun
Cēsis
45.  Karasevs UģisMKSK
Rubene
46.Kleinberga GunitaFRiga
47.  Kokorevičs EdgarsMVSK Burkānciems&CO
Valmiera
48.  Kornete LindaF40Cēsis
49.  Kornijenko SandisM17DTC Jaunība
daugavpils
50.Krasikova PoļinaF17Piramida Triathlon Club
Jelgava
51.  Krims RičardsMelpo team
Cēsis
52.Kukes TimursM15Rīga
53.  Kuroša LīgaF15DTC Jaunība
Daugavpils
54.  Kuzmenko VladimirsM50Piramida/triathlon club
Jelgava
55.Latsone PaulīnaFVal
56.  Leitāne DanielaFDobele
57.  Liepa ArtūrsM17Kalngale
58.  Liepiņa IvetaF50.SK
Riga
59.  Liepiņš RonaldsM50Metroons
Rīga
60.  Matisovs AigarsM40elpo
Rīga
61.Mednis MarkusM15VBSS triatlons
Valmiera
62.  Mednis VilisM60.individuāli
Smiltene
63.  Mežulis AnsisM40Jūrmala
64.Mieriņš MārtiņšMbro bro
cēsis
65.  Peičs EdgarsM40P3
Rīga
66.  Pikšēns TomsM50Mārupes nov.
Mārupe
67.  Pivars AndrisM60.Ogre
68.  Pivars ValdisM17Ogre
69.  Plakanis JānisMelpo team
Daugmale
70.  Prančs JurisM40Salaspils
71.Priedīts MatīssMPriedīte
Rīga
72.  Pūgulis JānisMBALTAIS KALNS
Riga
73.  Reimanis ArkādijsM40SK ASI
Sigulda
74.  Reimanis PatriksM17Basketbola klubs Keizarmežs
Talsi
75.  Rieksts JānisM40kustonis
Rīga
76.Riža JānisM15VBSS triatlons
Valmiera
77.  Rozenbergs ArmandsM40Riga
78.  Rožkalne DiānaF40Energy Racing Team
Rīga
79.  Ruskuls JānisMRīga
80.  Sālījums KārlisM40RIGA IRONMAN TEAM
Bergi
81.Saulīts ArtūrsMStopini
Saurieši
82.  Savickis AigarsM50Smiltene
83.  Serovs PēterisM60.individuali
Cēsis
84.  Staņa KasparsM40Briksnis
Rīga
85.  Staņa KristapsM40Regbija klubs “Fēnikss”
Kocēnu novads
86.  Šics KrišjānisM19VSK Burkānciems un Co
Vaidava
87.  Šipkova ElzaF15Energy Racing Team
Jūrmala
88.  Šipkovs AgrisM50Energy Racing Team
Jūrmala
89.  Šneidere MadaraFTRIGO
Kuldīga
90.  Špate KristīneFRīga
91.  Tattar KajaF50.Estonia
Valga
92.Teteris NormundsMTEIKA
Rīga
93.  Uzols AivarsM50DTC Jaunība
Daugavpils
94.  Vasilis KlāvsMRīga
95.  Verdenhofa ŠarloteF15Salaspils
96.  Vidovskis JānisM50miks
Mazsalaca
97.  Vistiņš RalfsM15AQUATICS
Dobele
98.  Zaķis DāvisMMadona
99.  Zelčs AlvisMKocēnu novads
VAIDAVA
100.  Zviedris RainersM15VBSS Valmiera
Valmiera
101.  Zvīgule ElīzaF19Ādažu sporta skola
Ādaži
102.  Žunda VjačeslavsM40Riga

200m + 10km + 2km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Andersons DidzisMO.Cedrus Tropos Racing Triathlon Team
Rīga
2.  Barinovs ValērijsM13DTC Jaunība
Daugavpils nov. c.Silene
3.  Bulko KarolinaF13AQUATICS
Dobele
4.  Dreimanis KristapsMO.Cedrus Tropos Racing Triathlon Team Beta
Rīga
5.  Egle MārisMO.Cedrus Tropos Racing Triathlon Team
Rīga
6.  Fiļovs ValdisMO.PacPaSevi
Jēkabpils
7.Grigorjevs PāvelsMO.Mad Zol Dogs
Rīga
8.  Jansone BeateF13AQUATICS
Dobele
9.  Jansone JanaFO.ironman.lv
Riga
10.  Joja KristapsM13AQUATICS
Dobele
11.  Jubelis KasparsM13Japāņu cīņu mākslu centrs ''KISHINTAI''
Rīga
12.  Kurošs GuntisM13DTC Jaunība
Daugavpils
13.  Langins NormundsMO.VSK Noskrien
Rīga
14.  Lipskis EduardsMO.Rīga
15.  Ločmelis AigarsMO.Valmiera
16.  Ļedovskojs DairisM13DTC Jaunība
Daugavpils
17.  Matuseviča JūlijaFO.Brīvlauki
Salaspils
18.  Matusevičs TomassM13Brīvlauki
Salaspils
19.  Meijers MiksM13-
-
20.Meļķerts HaraldsM13AQUATICS
Dobele
21.  Mežvēvers MiksMO.Lielvārde
22.  Peičs RobertsM13Ind.
Rīga
23.  Pētersone Marta-LuizeF13Matisons Runner's Club
Kocēnu Novads
24.  Plakane JevgēnijaFO.Daugmale
25.  Priedītis VilnisMO.Travel Advantage
Rīga
26.  Pūgulis RobertsMO.ValmierasVeloVienība
Valmiera
27.Saltais TeodorsM13VBSS triatlons
Valmiera
28.  Treiguts ĢircMO.Energy Racing Team
Rīga
29.  Velps UldisMO.VSK Noskrien
Smiltene
30.  Vīksne GustavsM13Ventspils
31.Vikštrema MontaFO.Rīga
32.Vītiņš KārlisM13AQUATICS
Dobele
33.  Zariņš DāvisM13VBSS triatlons
Vaidava
34.  Zviedris KristersM13VBSS Valmiera
Valmiera
35.Zvīgule AigaFO.Superīgais Bruņurupucis
Ādaži
36.  Žigarkovs SebastiansM13DTC Jaunība
Daugavpils

100m + 5km + 1km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Dolgovs DanielsM11AQUATICS
Dobele
2.  Dūzis KlāvsM11AQUATICS
Dobele
3.  Eihmane ElzaF11AQUATICS
Dobele
4.  Eihmanis EduardsM9AQUATICS
Dobele
5.Fiļovs ErvīnsM9PacPaSevi
Jēkabpils
6.  Gubina DarjaF11Piramida Triathlon Club
Jelgava
7.Gustiņa ElīzaF11Aquatics
Dobele
8.Gustiņa MartaF9Aquatics
Dobele
9.  Jirgensons AndžejsM9Aquatics
Dobele
10.  Kleinbergs AdriansM11Rīga
11.  Kreišmanis Toms-GabrielsM11VBSS triatlons
Valmiera
12.  Limanāne LuīzeF11AQUATICS
Dobele
13.  Ozoliņš Artūrs-RičardsM11AQUATICS
Dobele
14.  Ozoliņš SandisM9AQUATICS
Dobele
15.  Pikšēns EvertsM11Mārupes ģimnāzija
Mārupe
16.Pitka KeitaF9AQUATICS
Dobele
17.Sulaine NadeždaF11DTC Jaunība
Daugavpils
18.Vītiņa EvelīnaF11AQUATICS
Dobele
19.Ziediņa BeāteF11Piramida Triathlon Club
Jelgava

Kocēnu novadā deklarētajiem dalībniekiem, pirmais triatlons dzīvē, 100m + 5km + 1km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Akūlovs GatisPTKMRubene
2.  Grīnliņš RalfsPTKMValmiera
3.  Grīnliņš RalfsPTKMValmiera
4.Kravalis NilsPTKMRīga
5.  Ozoliņš Toms-UldisPTKMValmiera
6.Rieksta DārtaPTKFkustonis
Rīga

Bērnu distance, simboliska, skriešana pa ūdeni + velo + skriešana

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Bergs RobertsVB1Aquatic
Dobele
2.Budjko MaratsVB2Rīga
3.Budjko NelliSB2Rīga
4.  Celms MarkussVB2Mārupe
5.Dimitere MadaraSB2Uz 700 m distanci
Cēsis
6.Gubina EkaterinaSB1Piramida Triathlon Club
Jelgava
7.Gudris GustavsVB1Kustonis
Rīga
8.  Jansone LauraSB2AQUATICS
Dobele
9.Jirgensons RobertsVB1Aquatics
Dobele
10.  Kleinbergs JēkabsVB1Riga
11.  Ķerpe MareksVB2Valmiera
12.Ķerpe RolandsVB1Valmiera
13.  Ločmelis RalfsVB2Valmiermuiža
14.  Pētersons DominiksVB2Matisons Runner's club/Kocēnu novads
Kocēnu novads
15.  Pūgule PaulaSB2Valmieras Velo Vienība
Valmiera
16.Rieksta RūtaSB2kustonis
Rīga
17.  Staņa NiklāvsVB2Ind.
Rīga
18.Stefans MatusevičsVB1Brīvlauki
Salaspils
19.Ušpelis AdriansVB2ASK Patria
Ogre
20.Ušpelis KristiansVB2ASK Patria
Ogre
21.  Verdenhofa SonoraSB1Salaspils
22.  Zariņš KrišsVB1Kocēni
23.Ziediņš TeodorsVB1Piramida Triathlon Club
Jelgava

Kopā pieteikušies: 221



Stafete, 200m peldēš. + 10km velo + 2km skrēj.

Npk.KomandaPilsētaUzvārds Vārds 
1Trahhhtors1. Aleksandrs Serovs
2. Monta Vikštrema
3. Kalvis Zuļģis
2Pipins Īsais & co1. Jānis Pāže
2. Māris Heinols
3. Gatis Akūlovs
Kopā komandas: 2

Atbalstītāji

Pludmales spēlesMēness aptiekaSMS CreditX-SportsARS BūveRadisson Blu DaugavaEsteriolSportlandLat SwimLOKLand RoverOlympRedbullDionLabās balvasIZMDPDOrthomolOrklaRīgas BrīvostaLSFP
Smiltenes triatlons 2020