Sacensību video

Skatīt visus video
Venden

Statistika

eXTReMe Tracker

Rīgas Triatlons 2020, ETU junior Cup, Supersprint distance, LK posms | Saraksts

375m peldēš. + 14km riteņbraukš. + 3km skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Abramova ĻubomilaF15DTC
Daugavpils
2.  Akula AleksandrsM15DTC Jaunība
Daugavpils
3.  Aleksejevs ElijsM15AQUATICS
Dobele
4.Andersons DidzisMCedrus Tropos Racing Triathlon Team
Rīga
5.Bakanova AnnaFRīga
6.  Bakanovs AleksejsMZoorbagan
Rīga
7.  Beitāns KrišjānisMYes Family Latvia
Rīga
8.  Blūmentāle ElizabeteFRīga
9.Bordjuga VeronikaFRīdzene
Jelgava
10.Brucis AndisM50Jurmala
11.  Bukovskis GintsM40Riga
12.  Bula BeāteF15AQUATICS
Dobele
13.  Bulko AndriansM15AQUATICS
Dobele
14.Canty-Forrest IrinaF40Guernsey
15.  Čuvailovs AleksejsMRīga
16.  Danilevica SofijaF19DTC Jauniba
Daugavpils
17.Dedzis ArtūrsMironman.lv / Aerify
Rīga
18.Doroščonoks IļjaM15DTC Jaunība
Daugavpils
19.  Drāke RobertsM60NBS Triatlona komanda
Rīga
20.  Dzenis ReinisMMežakuilis OK
Rīga
21.  Egle EdgarsMĀdaži
22.  Egle MārisMCedrus Tropos Racing Triathlon Team
Rīga
23.  Eihmane LindaF17AQUATICS
Dobele
24.  Erts EdgarsM40NBS Triatlona komanda
Rīga
25.  Fortiņš GuntisMRiga
26.  Freijs ElvinsM15AQUATICS
Dobele
27.  Garenčiks RaimondsM60Carnikavas sporta centrs
Carnikava
28.  Grandāns AndisMKobalts
Rīga
29.Grasmanis DzintarsM50Riga
30.  Grencbergs ArvisMSK Tērauds
Ādaži
31.  Grīnbergs ReinhardsMRiga
32.Gudris OttoMKustonis
Rīga
33.Jakubovskis GermansM40Rīga
34.Jansons MikusM15AQUATICS
Dobele
35.Jarockis AleksisMRīga
36.  Jurgelevičs JānisMStadions
Rīga
37.  Jurgensons Artūrs-MikusM15Energy RT
Ogre
38.  Jurgensons Matīss-TomsM17Energy Racing Team
Ogre
39.Kalniņš DzintarsMRīga
40.Kapten LiisF1521CC Triatloniklubi
Tallinn
41.  Kaufmanis EmīlsM17XSPORTS
Rīga
42.  Kaufmanis UldisM40XSPORTS
Rīga
43.  Kiesners KasparsMNākotne
44.  Komissarovs AndrejsM19Rīga
45.Krasikova PoļinaF17Jelgava
46.Kratzberg JannekeF19Hamburg
47.  Krieviņa IlzeF40Rīga
48.  Kuroša LīgaF15DTC Jaunība
Daugavpils
49.  Ķeņģis OlafsM50Ventspils Triatlona Klubs
Ventspils
50.  Laidinens AleksejsM17Alsante
Rīga
51.  Lavrovs VladimirsM40Zoorbagan
Riga
52.Liepa-Liepins UldisMPiramida triathlon club
Jelgava
53.  Lipskis EduardsMRīga
54.Mednis MarkusM15Valmieras VBSS
Valmiera
55.  Mednis VilisM60individuāli
Smiltene
56.  Nikels EdgarsMVirsotne/MARMOT
Carnikava
57.  Ozola LāsmaFNBS Triatlona komanda
Rīga
58.  Ozolins IvarsMDundaga
59.  Ozols AleksandrsM40Jugla
Rīga
60.Palo TriinuF40Ujumise Spordiklubi
Tartu
61.  Panchenko AlexM40Hannover
62.  Partoļina AleksandraFSalaspils
63.Pārups JurisMTeam Parups
Marupe
64.  Petaška ArmandsM17DTC Jaunība
Daugavpils
65.  Pikšēns TomsM50Piramida Triathlon Club
Mārupe
66.  Ponomarenko AndrisMTrigo
Riga
67.  Priedītis AgrisMRiga
68.Priedīts MatīssMRīga
69.  Proščinko DanilaM17DTC
Daugavpils
70.  Pūce IevaF40Trigo
Rīga
71.  Radčenko ĢirtsMVecbebri
72.Randoja MerliF40Tartu
73.Rasva GregorM15Tallinn
74.  Reimanis ArkādijsM40SK ASI
Sigulda
75.Reisas ZigmasM15VSMC Ruoniai
Vilnius
76.Riža JānisM15Valmieras VBSS
Valmiera
77.  Rožkalne DiānaF40Energy Racing Team
Rīga
78.  Ruskuls JānisMRīga
79.Ruus Mart-LeoM19Ujumise Spordiklubi
Tartu
80.  Sālījums KārlisM40RIGA IRONMAN TEAM
Bergi
81.  Savitsch Gert-MartinM15Tabasalu Triathlonclub
Tabasalu
82.  Serovs AleksandrsM40Rīga
83.  Serovs PēterisM60individuali
Cēsis
84.  Sutris-Adijāns RenārsM40ЛатУкр
Резекне-Коломыя
85.  Šics KrišjānisM19VSK Burkānciems un Co
Vaidava
86.  Šipkova ElzaF15Energy Racing Team
Jūrmala
87.  Šipkovs AgrisM50Energy Racing Team
Jūrmala
88.  Šneidere MadaraFTRIGO
Kuldīga
89.  Špate KristīneFRīga
90.  Tattar KajaF50Valka
91.  Trēziņš GintsM40Burkānciems un Co
Valmiera
92.  Trušins AijensMEngures Sportam
Tukums
93.  Ušpelis KasparsMNBS Triatlona komanda
Ogre
94.  Uzols AivarsM50DTC Jaunība
Daugavpils
95.  Vaipans StanislavsMRīga
96.  Varsackis BroniusM60Kaunas
97.  Veģeris Francis-DanielsM17Siguldas ģimnāzija
Sigulda
98.Veģeris Maksis-MaksimiliansM17Siguldas Valsts ģimnāzija
Sigulda
99.  Verdenhofa ŠarloteF15Salaspils
100.  Verdenhofs AtisMSalaspils
101.Vikštrema MontaFRīga
102.  Vistiņš RalfsM15AQUATICS
Dobele
103.  Volks KristapsMRīga
104.  Zariņš ArvīdsMREIR Dobele
Dobele
105.  Zemītis KasparsMTrigo
Riga
106.  Žigarkovs ViktorsM40DTC Jaunība
Daugavpils
107.  Žunda VjačeslavsM40Riga

100m peldēš. + 4km riteņbraukš. + 1km skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Adamoviča PatrīcijaF9Saldus
2.Adamovičs AtisMOSaldus
3.Albert EvamariaF1121CC Triatloniklubi
Tallinn
4.  Alenciks JanisMOOJDJ
Adazi
5.  Arols ArvisMODobele
6.Avotiņa LieneF13STOPiŅi VELO
Stopiņi
7.Avotiņš AigarsMOSTOPiŅi VELO
Stopiņi
8.  Barinovs ValērijsM13DTC Jaunība
Daugavpils
9.Belruss MarkussM9Rīga
10.Bogdanova LadaF9Babīte
11.  Bulko KarolinaF13AQUATICS
Dobele
12.Dolgovs DanielsM11AQUATICS
Dobele
13.  Dūzis KlāvsM11AQUATICS
Dobele
14.  Eihmane ElzaF11AQUATICS
Dobele
15.  Eihmanis EduardsM9AQUATICS
Dobele
16.  Eisaks JānisMOEngures sportam
Tukums
17.  Grigorjevs PāvelsMOMad Zol Dogs
Riga
18.  Gubina DarjaF11Piramida Triathlon Club
Jelgava
19.Gustavs VīksneM13Ventspils
20.  Gustsons-Kuks Maksimus-JānisM11Valmieras VBSS
Vaidava
21.  Jirgensons AndžejsM9AQUATICS
Dobele
22.  Joja KristapsM13AQUATICS
Dobele
23.  Jubelis KasparsM13Japāņu cīņu mākslu centrs ''KISHINTAI''
Rīga
24.Kalniņš NaurisMORīga
25.  Kaufmanis GustavsM11XSPORTS
riga
26.Kenstavičius KristupasM13VMSC Ruoniai
Vilnius
27.Keskula SiimM13Ujumise Spordiklubi
Tartu
28.  Kurošs GuntisM13DTC Jaunība
Daugavpils
29.  Kurpniece IevaFORīga
30.Lessing Gerd-JohanM11Ujumise Spordiklubi
Elva
31.  Ļedovskojs DairisM13DTC Jaunība
Daugavpils
32.Malva MariiF13Ujumise Spordiklubi
Tartu
33.  Meijers MiksM13-
-
34.Meļķerts HaraldsM13AQUATICS
Dobele
35.Ott Jako-KaurM11Ujumise Spordiklubi
Tartu
36.Ott Karl-EricM13Ujumise Spordiklubi
Tartu
37.  Ozoliņš Artūrs-RičardsM11AQUATICS
Dobele
38.  Pētersone Marta-LuizeF13Matisons Runner's Club/Kocēnu novads
Kocēnu Novads
39.  Pikšēns EvertsM11Piramida Triathlon Club
Jelgava
40.Pitka KeitaF9AQUATICS
Dobele
41.Priks RobinM11Ujumise Spordiklubi
Tartu
42.  Pugh WhytFOFerndale
43.Ruus Mikk-MihkelM11Ujumise Spordiklubi
Tartu
44.Skujiņa KateF11Belo Cycling Project/Ironman.lv
Babīte
45.Skujiņš ValtsM11Belo Cycling Project/Ironman.lv
Babīte
46.Sulaine NadeždaF11DTC Jaunība
Daugavpils
47.Tamutis KristupasM11VMSC Ruoniai
Vilnius
48.Tamutyte LiepaF9VMSC Ruoniai
Vilnius
49.  Veģeris AkselsM13SSS
Sigulda
50.Vītiņa EvelīnaF11AQUATICS
Dobele
51.Vītiņš KārlisM13AQUATICS
Dobele
52.Ziediņa BeāteF11Piramida Triathlon Club
Jelgava
53.  Zukulis SandisMOSurikati
Rīga
54.  Zviedris KristersM13Valmiera VBSS/Valmieras Velovienība
Valmiera
55.  Žigarkovs SebastiansM13DTC Jaunība
Daugavpils

Kopā pieteikušies: 162



Stafete, 375m peldēš. + 14km riteņbraukš. + 3km skrēj.

Npk.KomandaPilsētaUzvārds Vārds 
1Granīta bremzes1. Elizabete Neimiševa
2. Haralds Krievs
3. Aleksandrs Bodiļevs
2HEADSTART NORDEN1. Beata Grickeviča
2. Andrejs Arājs
3. Valdis Bodnieks
3Grobiņas novads1. Laine Rozenšteina
2. Jānis Neimanis
3. Uldis Karulis
Kopā komandas: 3

Atbalstītāji

Pludmales spēlesMēness aptiekaSMS CreditX-SportsARS BūveRadisson Blu DaugavaEsteriolSportlandLat SwimLOKLand RoverOlympRedbullDionLabās balvasIZMDPDOrthomolOrklaRīgas BrīvostaLSFP