Sacensību video

Skatīt visus video
Venden

Statistika

eXTReMe Tracker

BeActive Pludmales spēles. Akvatlons | Nolikums

“BeActive Pludmales spēles” ,

Akvatlona sacensību nolikums.

 

 1. Mērķis un uzdevumi:

BeActive Pludmales spēļu mērķis ir popularizēt pludmales sporta veidus, kā arī veicināt aktīvu dzīvesveidu individuāli un ģimenēs.

 • Nodrošināt iespēju sacensties triatlona sporta veidā dažādās vecuma grupās.
 • Iesaistīt Triatlonā no ārvalstīm ieradušos interesentus saskaņā ar šo nolikumu.

 

 1. Norises datums un vieta:

2019.gada 18.augustā Lucavsalas atpūtas parkā, plkst. 11.00.

 

 1. Organizatoriskā vadība:

BeActive Pludmales spēles organizē Latvijas Sporta federāciju padome sadarbībā ar Rīgas domi un sporta klubu SportLat, kā arī Latvijas Triatlona federāciju.

 

 1. Sacensību programma:

Sacensību kārtību un sistēmu nosaka atkarībā no pieteikto dalībnieku skaita un tā tiek precizēta sacensību dienā.

 

 1. Dalībnieki un vērtēšana:

 

5.1.Sacensībās var piedalīties 2011. gadā dzimušie un vecāki dalībnieki. Vecuma grupas skatīt tabulā:

 

Vecuma grupas

Dzimšanas gadi

Distances

Skriešana -peldēšana - skriešana

Sievietes

Vīrieši

F9

M9

2006. – 2011. gads

1 km + 0.1 km + 1km

 

 

 

 

F15

M15

2001. – 2005. gads

1 km + 0.1 km + 1km

 

 

 

 

F

M

1999. gads un vecāki

1 km + 0.1 km + 1km

  

 1. Pieteikumi:
 • Dalībnieku reģistrācija notiks mājaslapā https://pludmalesspeles.lsfp.lv/ un triatlons.lv, aizpildot elektronisko pieteikšanas formu un veicot apmaksu 10 eur. Dalības maksā ietilpst speciālā pasākuma peldcepure.
 • Pieteikumus jāveic līdz 10. augustam plkst. 18.00
 • Pieskoties sacensību dienā dalības maksa ir 20 eur. Piesakoties sacensību dienā peldcepure cenā neietilpst.
 • Informāciju par sacensību norisi var saņemt, kontaktējoties ar Aigaru Strausu, Latvijas Triatlona federācijas prezidentu, pa tālruni 29676719.

  

 1. Apbalvošana:
 • BeActive Pludmales spēļu Triatlona grupu godalgoto vietu apbalvošana notiks 18.08. pēc sacensību noslēguma uz galvenās skatuves Lucavsalas pludmalē.

 

 1. Drošība:
 • Katrs dalībnieks, reģistrējoties, apliecina, ka uzņemas pilnu atbildību par savas veselības atbilstību dalībai sacensībās un ievēros sacensību noteikumus un nolikumu. Dalībniekiem, kas jaunāki par 18 gadiem, jābūt līdzi atbildīgai personai, kas paraksta reģistrācijas anketu. Sacensību organizatori nenes atbildību par dalībnieku iespējamām traumām sacensību laikā.

  

 1. Datu apstrāde:
 • Pārzinis datu apstrādei ir biedrība “Sporta klubs SportLat”, reģ. nr. 40008107277, Ēvalda Valtera iela 46-31, Rīga, LV-1021.
 • Dati var tikt nodoti biedrībai Latvijas Sporta federāciju padomei kas ir BeActive Pludmales spēļu organizators.
 • Ņemot vērā Sporta likumā noteikto, biedrībai Sportlat ir tiesisks pamatojums un leģitīmas intereses datu apstrādē.
 • Piesakoties sacensībām dalībnieks piekrīt savu personas datu apstrādei, balstoties uz Fizisko personu datu aizsardzības likuma 7.1.pantu.
 • Personas datu apstrāde tiek veikta, lai korekti attēlotu sportista sniegto rezultātu, attiecībā pret citu dalībnieku rezultātiem. Lai noteiktu sportista piederību distancei un grupai, atbilstoši sacensību nolikumam, bez Datu subjekta vārda un uzvārda ir nepieciešams arī dzimums un dzimšanas datums. Lai aizsargātu Datu subjekta personas datus, dati iespēju robežās, pēc pieprasījuma tiek minimizēti, rakstot uz e-pastu: sportlat@sportlat.lv.

 

 1. Citi noteikumi:
 • Gan sacensību organizētājam, gan sportistam (“Sportists - fiziskā persona, kas nodarbojas ar sportu un piedalās sporta sacensībās”). ir saistošs Sporta likums, kas 18. panta 2. punktā nosaka sportista pienākumus: “Sportista pienākums, piedaloties sporta sacensībās, ir ievērot starptautisko un Latvijā atzīto sporta federāciju noteikumus, sporta ētikas un godīgas spēles principus, antidopinga konvenciju noteikumus, kā arī normatīvos aktus”. Savukārt, gan sporta ētikas un godīgas spēles principi, gan SL 15.1 pants nosaka, ka jebkādas manipulācijas ar rezultātu ir aizliegtas un sporta rezultāti jāpublicē nesagrozīti, kas ir arī sabiedrības interesēs.

 

Par jautājumiem, kuri nav minēti sacensību vispārīgajos noteikumos un sporta veidu nolikumos lemj organizators. Organizators patur tiesības veikt izmaiņas nolikumā, iepriekš nebrīdinot dalībniekus. Dalībniekiem jāseko izmaiņām mājas lapā.

Atbalstītāji

Mēness aptiekaLabās MantasSMS CreditX-SportsARS BūveRadisson Blu DaugavaEsteriolSportlandLat SwimLOKLand RoverOlympRedbullDionLabās balvasIZMDPDOrthomolOrklaRīgas BrīvostaLSFP