Sacensību video

Skatīt visus video
Venden

Statistika

eXTReMe Tracker

Latvijas Čempionāts Krostriatlonā, Latvijas Kausa 9.posms | Saraksts

0,10km+4km+1km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Avotiņa LieneF11Stopiņi Velo
Stopiņu novads
2.  Eihmane ElzaF11Aquatics
Dobele
3.  Eihmanis EduardsM9Aquatics
Dobele
4.Sulaine NadeždaF11DTC
Daugavpils
5.  Vīksne GustavsM11Ventspils Triatlona Klubs
Rīga

0,25km+10km+2,5km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Akula AleksandrsM15.DTC
Daugavpils
2.  Aulika InetaF50SPORTLAT
Kolka
3.Avotiņš AigarsMOStopiņi Velo
Stopiņu novads
4.Beļeviča DarjaF17DTC
Daugavpils
5.  Bisenieks ArtisMONacionālā aizsardzības akadēmija
Valmiera
6.  Bunkovskis RihardsM15Rīga
7.  Celms RinaldsM17Individuāli
Mārupe
8.  Dimants AndrisMOOsports
Ogre
9.  Dūzis KlāvsM15AQUATICS
Dobele
10.  Dūzis KristapsM15AQUATICS
Dobele
11.  Elksne KitijaF15.Jēkabpils
12.Fotejeva-Lika IlonaFOJēkabpils
13.  Freijs ElvinsM15AQUATICS
Dobele
14.  Grandāns RamiroMOJēkabpils TS
Jēkabpils
15.  Jerofejeva InetaFOJēkabpils
16.  Kornijenko SandisM17DTC Jaunība
daugavpils
17.  Kravalis KasparsMOPļaviņas
18.Kurosa LigaF13DTC
Daugavpils
19.  Kurošs GuntisM13DTC
Daugavpils
20.  Lipskis EduardsMORīga
21.  Ločmelis AigarsMOValmiera
22.Ļedovskoj DairisM13DTC Jaunība
Daugavpils
23.Mednis MarkusM15Valmiera
24.  Meijers MiksM13Rīga
25.Meikališa LīgaFOSkrīveri
26.Mirošņikova MarinaFOJēkabpils
27.  Petaško ArmandsM17DTC
Daugavpils
28.  Petkūne SanitaFOPļaviņas
Pļaviņas
29.  Pīnups KasparsMOSK
Aglona
30.Piterovs ŽansM15.DTC Jaunība
Daugavpils
31.  Proščinko DanilaM17DTC
Daugavpils
32.Rancāns RaigardsMOĀdaži
33.Ražinsis RihardsMOJēkabpils
34.  Rudens ArtemijsMOReVelo
Rēzekne
35.  Spiridovska DiānaFOElkor
Rīga
36.  Treulands ArtisMONacionālā aizsardzības akadēmija
Rīga
37.Vitins KarlisM13Aquatics
Dobele
38.  Znotiņš MārisMOJēkabpils
39.  Zvīgule ElīzaF17Ādažu sporta skola
Ādaži
40.  Žigarkovs SebastiansM13DTC Jaunība
Daugavpils

0,5km+22km+6km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Bajārs MatīssMNacionālā aizsardzības akadēmija
Rīga
2.  Beķers MārcisMJumprava-Dendrārijs
Jumprava
3.Berzins DainisMRīga
4.  Drāke RobertsM60Nacionālā aizsardzības akadēmija
Rīga
5.  Gajevskis ArtjomsM19DTC Jaunība
Daugavpils
6.  Gajevskis VjačeslavsM50DTC
Daugavpils
7.  Jaunslavietis JēkabsMPatria Bottecchia
KOKŠI
8.  Kārklis ĒriksM40NBS
Lielvārde
9.  Lebedeva AnitaFNacionālā aizsardzības akadēmija
Daugavpils
10.  Maxim StephanieFRiga
11.  Mednis VilisM60individuāli
Smiltene
12.  Mežulis AnsisM40ISOSTAR
Jūrmala
13.  Ozola LāsmaFNacionālā aizsardzības akadēmija
Rīga
14.  Pīnups MārcisMNacionālā aizsardzības akadēmija
Aglona
15.  Ponomarenko AndrisMTrigo
Rīga
16.  Pūce IevaF40Trigo
Rīga
17.  Radčenko ĢirtsMrīga
18.  Riekstiņš EdgarsMDobeles novads Bēne
19.  Salmane LīgaFSporta klubs WENDI
Cēsis
20.  Sanchez DeograciasMOctavus triatlón
Zaragoza
21.  Serovs PēterisM60Cēsis
22.  Ušpelis KasparsMNacionālā Aizsardzības akadēmija
Ogre
23.  Uzols AivarsM50DTC Jaunība
Daugavpils
24.  Vaclavs VaclavsM40Daugavpils
25.  Vidovskis JānisM50Miks
Mazsalaca

Kopā pieteikušies: 70



Atbalstītāji

Pludmales spēlesMēness aptiekaSMS CreditX-SportsARS BūveRadisson Blu DaugavaEsteriolSportlandLat SwimLOKLand RoverOlympRedbullDionLabās balvasIZMDPDOrthomolOrklaRīgas BrīvostaLSFP
Litozin