Sacensību video

Skatīt visus video
Venden

Statistika

eXTReMe Tracker

Valmieras Baseintriatlons. Latvijas kausa 3 posms | Saraksts

800m peldēš. + 22.5km velo + 6km skrieš.

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Apinis MārtiņšMVidzemes Mērnieks
Valmiera
2.  Bergs KārlisM19Valmieras Bērnu sporta skola
Valmiera
3.Berzins DainisMRīga
4.  Makstenieks AivarsMValmieras Bērnu sporta skola
Valmiera
5.  Maskava KristiānaF19Rīga
6.  Ņikoforovs DanīlsM19Valmieras Bērnu sporta skola
Valmiera
7.Priedola TerēzeF17Filter Jūrmala
Jūrmala
8.  Riža JānisM40Burkānciems
Valmiera
9.  Suharževskis MatvejsM17Piramida Triathlon Club
Jelgava
10.Valdmane AnnaF19Liepāja
11.  Zvīgule ElīzaF17Ādažu sporta skola
Ādaži

400m peldēš. + 11.25km velo + 3km skrieš.

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Bulko AndriansM15AQUATICS
Dobele
2.  Drāke RobertsM60NBS NAA
Rīga
3.  Dūzis KristapsM15AQUATICS
Dobele
4.Dzvinko KristapsMOIndividuāli
VALMIERA
5.  Eihmane LindaF15AQUATICS
Dobele
6.  Freijs ElvinsM15AQUATICS
Dobele
7.  Jānis BogdanovsM50individuāli
Valmiera
8.  Janovičs Niks-AkselsM15AQUATICS
Dobele
9.  Katlapa LindaF40Sigulda
Sigulda
10.Krasikova PoļinaF15Piramida Triathlon Club
Jelgava
11.Latsone PaulīnaFOValmiera
12.  Mednis VilisM60individuāli
Smiltene
13.  Salmane LīgaFOSporta klubs WENDI
Cēsis
14.  Tattar KajaF50TriSmile
Valga
15.  Veģeris AinārsM50Sigulda
Sigulda

200m peldēš. + 5.63km velo + 1.5km skrieš.

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Bula BeāteF13AQUATICS
Dobele
2.Jansons MikusM13Aquatics
Dobele
3.  Meijers MiksM13-
-
4.Meļķerts HaraldsM13AQUATICS
Dobele
5.  Pētersone Marta-LuizeF13Valmieras Bērnu sporta skola
Kocēnu Novads
6.Riža JānisM13Valmieras Bērnu sporta skola
Valmiera
7.Vītiņš KārlisM13AQUATICS
Dobele

100m peldēš. + 5.63km velo + 1.5km skrieš.

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Bulko KarolinaF11AQUATICS
Dobele
2.  Dūzis KlāvsM11AQUATICS
Dobele
3.  Eihmane ElzaF11AQUATICS
Dobele
4.  Gubina DarjaF11Piramida Triathlon Club
Jelgava
5.Gustiņa ElīzaF11AQUATICS
Dobele
6.  Ģirnis JēkabsM11Sigulda
7.  Jansone BeateF11AQUATICS
Dobele
8.  Joja KristapsM11AQUATICS
Dobele
9.  Jubelis KasparsM11Japāņu cīņu mākslu centrs ''KISHINTAI''
Rīga
10.  Ozoliņš Artūrs-RičardsM11AQUATICS
Dobele
11.Saltais TeodorsM11Valmieras Bērnu sporta skola
Valmiera
12.Skujiņa KateF11Belo Cycling Project
Babīte
13.  Vīksne GustavsM11Rīga
14.Voitenko GustavsM11Džudo klubs Sigulda
Sigulda

50m peldēš. + 3km velo + 1km skrieš.

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Apinis MagnussM9Vidzemes Mērnieks
Valmiera
2.Dolgovs DanielsM9AQUATICS
Dobele
3.  Eihmanis EduardsM9AQUATICS
Dobele
4.Gustiņa MartaF9AQUATICS
Dobele
5.Kulakovs RainersM9Tukums
6.Skujiņš ValtsM9Belo Cycling Project
Babīte

Kopā pieteikušies: 53



Atbalstītāji

Mēness aptiekaLabās MantasSMS CreditX-SportsARS BūveRadisson Blu DaugavaEsteriolSportlandLat SwimLOKLand RoverOlympRedbullDionLabās balvasIZMDPDOrthomolOrklaRīgas BrīvostaLSFP