Latvijas Čempionāts Akvatlonā, Latvijas kausa 2.posms | Saraksts
50m+500m
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Bakanovs Pjotrs | M9 | „SPARS-MK” Daugavpils | ||
2. | Bluzmanis Mārtiņš | M9 | SPARS-MK Daugavpils | ||
3. | Bogdanova Lada | F9 | Babite | ||
4. | Feldmanis Roberts | M9 | Siguldas Sporta skola Sigulda | ||
5. | Kulakovs Rainers | M9 | Tukums | ||
6. | Magrins Ēriks | M9 | Daugavpils | ||
7. | Margins Ēriks | M9 | ISVS Daugavpils | ||
8. | Orlovs Vitalijs | M9 | SPARS-MK Daugavpils | ||
9. | Skreps Edvins | M9 | BJC Daugavpils | ||
10. | Živuhins Roberts | M9 | „SPARS-MK” Daugavpils |
100m+1000m
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Aļhimenko Gļebs | M11 | ISVS Daugavpils | ||
2. | Bogdānovs Ņikita | M11 | BJC Daugavpils | ||
3. | Feldmane Simona | F11 | ISVS Daugavpils | ||
4. | Gubina Darja | F11 | Piramida Triathlon Club Jelgava | ||
5. | Jubelis Kaspars | M11 | Japāņu cīņu mākslu centrs ''KISHINTAI'' Rīga | ||
6. | Kirilovs Nikita | M11 | ISVS Daugavpils | ||
7. | Kudeļkina Valentīna | F11 | SPARS-MK Daugavpils | ||
8. | Lavrinoviča Ļubova | M11 | BJC Daugavpils | ||
9. | Lavrinovičs Artjoms | M11 | BJC Daugavpils | ||
10. | Ļeskovs Ivans | M11 | BJC Daugavpils | ||
11. | Markobie Daniels | M11 | BJC Daugavpils | ||
12. | Petrovs Daņila | M11 | ISVS Daugavpils | ||
13. | Ratņikovs Dmitrijs | M11 | Piramida Triathlon Club Jelgava | ||
14. | Rukmanis Arlans | M11 | ISVS Daugavpils | ||
15. | Sulaine Nadežda | M11 | DTC Jaunība Daugavpils | ||
16. | Sulaine Nadežda | F11 | DTC Jaunība Daugavpils | ||
17. | Šalkovskis Kirils | M11 | ISVS Daugavpils | ||
18. | Veģeris Aksels | M11 | Siguldas sporta skola Sigulda | ||
19. | Vīksne Gustavs | M11 | Rīga |
200m+1500m
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Abramova Ļubomila | F13 | DTC Daugavpils | ||
2. | Barinovs Valerijs | M13 | DTC Jaunība Daugavpils nov. p.Silene | ||
3. | Bilde Dāvids | M13 | ISVS Daugavpils | ||
4. | Bogdanovičs Viktors | M13 | ISVS Daugavpils | ||
5. | Daļecka Daniela | F13 | ISVS Daugavpils | ||
6. | Ekalne Liāna | F13 | ISVS Daugavpils | ||
7. | Glotovs Artjoms | M13 | ISVS Daugavpils | ||
8. | Gubina Marija | F13 | Piramida Triathlon Club Jelgava | ||
9. | Katlapa Linda | F40 | Sigulda Sigulda | ||
10. | Kopasovs Juris | MO | Daugavpils Daugavpils | ||
11. | Korbs Ernests-Jānis | M13 | SK 3K Rīga Rīga | ||
12. | Korobkovs Jegors | M13 | ISVS Daugavpils | ||
13. | Kukes Timurs | M13 | Riga | ||
14. | Kuroša Līga | F13 | DTC Jaunība Daugavpils | ||
15. | Kurošs Guntis | M13 | DTC Jaunība Daugavpils | ||
16. | Leitāne Evita | F40 | AQUATICS Dobele | ||
17. | Ļedovskojs Dairis | M13 | DTC Jaunība Daugavpils | ||
18. | Meijers Miks | M13 | - - | ||
19. | Muho Jegors | M13 | ISVS Daugavpils | ||
20. | Pučinskis Ivans | M13 | BJC Daugavpils | ||
21. | Romāns Daniels | M13 | ISVS Daugavpils | ||
22. | Šidlovska Evelīna | F13 | ISVS Daugavpils | ||
23. | Zeltiņa Alberta | F13 | Ilūkstes novads | ||
24. | Žigarkovs Sebastians | M13 | DTC Jaunība Daugavpils | ||
25. | Žuselis Vitālijs | MO | Daugavpils |
400m+3000m
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Akula Aleksandrs | M15 | DTC Jaunība Daugavpils | ||
2. | Beļeviča Darja | F17 | DTC Jaunība Daugavpils | ||
3. | Bogdanovs Genadijs | M50 | Daugavpils | ||
4. | Eihmane Linda | F15 | AQUATICS Dobele | ||
5. | Gajevskis Vjačeslavs | M50 | DTC Jaunība Daugavpils | ||
6. | Kornijenko Sandis | M17 | DTC Jaunība daugavpils | ||
7. | Krasikova Poļina | F15 | Piramida Triathlon Club Jelgava | ||
8. | Matjuhins Andrejs | M40 | DTC Jauniba Daugavpils | ||
9. | Mednis Vilis | M60 | individuāli Smiltene | ||
10. | Petaško Armands | M17 | DTC Jaunība Daugavpils | ||
11. | Proščinko Danila | M17 | DTC Daugavpils | ||
12. | Suharževskis Matvejs | M17 | Piramida Triathlon Club Jelgava | ||
13. | Uzols Aivars | M50 | DTC Jaunība Daugavpils | ||
14. | Veģeris Ainārs | M50 | Sigulda Sigulda | ||
15. | Veģeris Francis-Daniels | M17 | OSC-Rīdzene Sigulda | ||
16. | Veģeris Maksis-Maksimilians | M17 | OSC-Rīdzene Sigulda | ||
17. | Žigarkovs Viktors | M40 | DTC Jaunība Daugavpils |
800m+5000m
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Bogdanovs Nikolajs | M | D-pils D-pils/Babīte | ||
2. | Danilevica Sofija | F19 | DTC Jauniba Daugavpils | ||
3. | Gajevskis Artjoms | M19 | DTC Jaunība Daugavpils | ||
4. | Grencbergs Arvis | M | SK Tērauds Ādaži | ||
5. | Ivanovs Ingvars | M | DTC Jaunība Daugavpils | ||
6. | Lūriņš Haralds | M19 | DTC Jaunība Daugavpils | ||
7. | Zikrataja Daniela | F19 | AQUATICS Dobele |