Sprinta Triatlons Latvijas Kauss | Saraksts
0,690x21x4,8 km
F17
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Danilevica Sofija | DTC Jauniba Daugavpils | ||
2. | Kalniņa Liene | Valmieras BJSS Valmiera | ||
3. | Maskava Kristiāna | Rīga |
M17
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Audzēvičs Jēkabs | AQUATICS Dobele | ||
2. | Bērziņš Mairis | Valmieras BJSS Valmiera | ||
3. | Ubavičs Markuss | AQUATICS Dobele |
F19
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Bruņiniece Alvīne | Valmieras BJSS Valmiera |
M19
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Lūriņš Haralds | DTC Jaunība Daugavpils | ||
2. | Pīnups Mārcis | DTC Jaunība Aglona |
M50
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Ķeņģis Olafs | Ventspils Triatlona Klubs Ventspils | ||
2. | Vidovskis Jānis | Miks Mazsalaca |
F40
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Pūce Ieva | TPT Rīga |
M40
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Kārklis Ēriks | NBS Lielvārde | ||
2. | Ozoliņš Jānis | TRIGO Vecāķi | ||
3. | Reimanis Arkādijs | Sigulda | ||
4. | Zelcs Romualds | Carnikava |
F
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Lebedeva Anita | NAA Daugavpils | ||
2. | Ozola Lāsma | NAA Rīga |
M
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Airijancs Genādijs | SPORTLAT Rīga | ||
2. | Atslēga Andris | 666 Valmiermuiža | ||
3. | Bajārs Matīss | Nacionālā aizsardzības akadēmija Rīga | ||
4. | Bērziņš Jānis | Ādaži | ||
5. | Culnovs Sergejs | Riga | ||
6. | Čulnovs Sergejs | Rīga | ||
7. | Gediņš Mārcis | Tērvete Tērvete | ||
8. | Grencbergs Arvis | SK Tērauds Rīga | ||
9. | Ivanovs Ingvars | DTC Jaunība Daugavpils | ||
10. | Kokorevičs Edgars | KOKO team Valmiera | ||
11. | Neimanis Andris | Meridians Cesis | ||
12. | Ponomarenko Andris | TPT Rīga | ||
13. | Sirmais Dāvis | DAKO Valmiera | ||
14. | Sprukts Artūrs | DTC Jaunība Daugavpils | ||
15. | Šreibers Jānis | Zaķumuiža | ||
16. | Ušpelis Kaspars | Nacionālā Aizsardzības akadēmija Ogre | ||
17. | Vidovskis Oskars | Miks Mazsalaca | ||
18. | Zagorskis Ingars | DoFinance.eu Lielvārde | ||
19. | Zariņš Arvīds | REIR Dobele Dobele |
0,250x9x2,4km
FO
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Latsone Paulīna | Valmiera | ||
2. | Rožkalne Diāna | Filter Rīga | ||
3. | Šlosa Laura | Filter Jūrmala |
MO
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Baltušs Jānis | Bauska | ||
2. | Čumačenko Sergejs | Riga | ||
3. | Karulis Jurģis | Grobiņas pedālis Grobiņa | ||
4. | Lepskis Andrejs | Riga | ||
5. | Lipskis Eduards | Rīga | ||
6. | Ločmelis Aigars | Valmiera | ||
7. | Mežulis Ansis | Jūrmalas skrējēju klubs Jūrmala | ||
8. | Purmalis Kaspars | Riga | ||
9. | Šipkovs Agris | FILTER Jūrmala | ||
10. | Treiguts Ģirc | FILTER Rīga | ||
11. | Žarinovs Vladlens | Filter Jūrmala |
F13
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Gubina Marija | Olaine | ||
2. | Kuroša Līga | DTC Jaunība Daugavpils | ||
3. | Šipkova Elza | Filter Jūrmala |
M13
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Akula Aleksandrs | DTC Jaunība Daugavpils | ||
2. | Bulko Andrians | AQUATICS Dobele | ||
3. | Bunkovskis Rihards | Ogre | ||
4. | Kukes Timurs | Riga | ||
5. | Zviedris Rainers | Valmieras Velo vienība, Valmieras Bērnu sporta skola Valmiera |
F15
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Beļeviča Darja | DTC Jaunība Daugavpils | ||
2. | Priedola Terēze | Filter Jūrmala | ||
3. | Velika Una | DTC Daugavpils |
M15
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Audzēvičs Pauls | AQUATICS Dobele | ||
2. | Jurgensons Matīss-Toms | Filter Ogre | ||
3. | Kornijenko Sandis | DTC Jaunība daugavpils | ||
4. | Petaško Armands | DTC Jaunība Daugavpils | ||
5. | Reimanis Patriks | Talsu basketbola klubs Talsi |
M60
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Garenčiks Raimonds | Carnikava Carnikava | ||
2. | Kornets Valdis | CĒSIS CĒSIS |
0,100x3x0,500km
F9
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Čerņajeva Anna | Marupe | ||
2. | Gubina Darja | Olaine | ||
3. | Sulaine Nadežda | DTC Jaunība Daugavpils |
M9
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Čerņajevs Timurs | Marupe |
F11
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Bulko Karolina | AQUATICS Dobele |
M11
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Jubelis Kaspars | Japāņu cīņu mākslu centrs ''KISHINTAI'' Rīga | ||
2. | Kurošs Guntis | DTC Jaunība Daugavpils | ||
3. | Ļedovskojs Dairis | DTC Jaunība Daugavpils | ||
4. | Zviedris Kristers | Valmieras Velo vienība Valmiera |
0,690x21x4,8 km Smiltenes iedzīvotājiem
M17
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Balodis Rūdolfs | Smiltene |
M
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Eislers Sandis | Smiltene Smiltene |
0,250x9x2,4km Smiltenes iedzīvotājiem
FO
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Kazaine Iveta | Smiltene | ||
2. | Veismane Vineta | Smiltene |
MO
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Briedis Mārtiņš | Smiltene Smiltene | ||
2. | Gailīts Rihards | Smiltene Smiltene | ||
3. | Leikarts Jānis | SC Koks/ Garām ejot Smiltene | ||
4. | Leitis Kristaps | Smiltene | ||
5. | Puriņš Māris | Smiltene | ||
6. | Savickis Aigars | Smiltene | ||
7. | Velps Uldis | VSK Noskrien Smiltene |
M13
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Balodis Renārs-Roberts | Smiltene |
M60
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Mednis Vilis | individuāli Smiltene |
0,100x3x0,500km Smiltenes iedzīvotājiem
M11
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Puriņs Gustavs | Smiltene |