Sacensību video

Skatīt visus video
Venden

Statistika

eXTReMe Tracker

Akvatlons | Saraksts

MO

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Abramovs AleksejsMOKrāslava
2.  Evertovskis KārlisMOGlaive.pro
Rīga
3.  Kaģis DanielsMOCepaks
Ventspils
4.  Slobodjans MitrofansMORīga
5.  Štāls AlansMORīga
Rīga

F9

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Gubina DarjaF9Dzeguzes
Olaine

M9

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Garenciks RičardsM9Carnikava
2.Mardusevičs SavvaM9Olaine
3.Nimma Klāvs-ArmandsM9Sigulda
4.Nimma Klāvs-ArmandsM9Sigulda
5.  Pikšēns EvertsM9Mārupes s.c.
Mārupe
6.  Šika OliversM9Ulbroka

F11

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Grosēna EnijaF11Engures novads
2.Melne MartaF11Engures novads
3.  Strazdiņa EmīlijaF11Siguldas sporta skolas peldētājs
Sigulda

M11

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Apsītis AnrijsM11Siguldas sporta skola
Sigulda
2.  Barinovs ValerijsM11DTC Jaunība
Daugavpils nov. p.Silene
3.  Jubelis KasparsM11Japāņu cīņu mākslu centrs ''KISHINTAI''
Rīga
4.  Kurošs GuntisM11DTC Jaunība
Daugavpils
5.Ļedovskoj DarisM11DTC Jaunība
Daugavpils
6.  Meijers MiksM11-
7.  Veģeris AkselsM11Laurenči sākumskola
Sigulda

F13

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Abramova ĻubomilaF13DTC
Daugavpils
2.  Babre LoretaF13VBSS/Triatlons
Valmiera
3.  Gubina MarijaF13Dzeguzes
Olaine
4.  Kuraša LigaF13DTC Jaunība
Daugavpils

M13

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Piterovs ŽansM13DTC Jaunība
Daugavpils
2.  Viļkins GustsM13MySport
Rīga

F15

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Bilevica DarijaF15DTC Jaunība
Daugavpils
2.  Velika UnaF15DTC
Daugavpils

M15

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Aņenkovs DaņilaM15DTC Jaunība
Daugavpils
2.  Kornijenko SandisM15DTC Jaunība
daugavpils
3.  Liepa ArtūrsM15Carnikavas sporta centrs
Kalngale
4.  Proščinko DanilaM15DTC
Daugavpils
5.  Veģeris FrancisM15SVĢ
Sigulda
6.  Veģeris MaksisM15SVĢ
Sigulda

F17

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Danilevica SofijaF17DTC Jauniba
Daugavpils

M17

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Anspoks IvarsM17Sigulda
2.  Freimanis RobertsM175F
Jelgava
3.  Levickis RaimondsM17Piramida Triathlon Club
Dobele
4.  Suharževskis MatvejsM17Piramida Triathlon Club
Valmiera

F19

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Bruņiniece AlvīneF19VBSS/Triatlons
Valmiera

M19

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Gajevskis ArtjomsM19DTC Jaunība
Daugavpils
2.  Horužonoks EdgarsM19BJC Jaunība
Daugavpils
3.Lūriņš HaraldsM19DTC Jaunība
Daugavpils
4.  Pīnups MārcisM19DTC Jaunība
Aglona
5.  Suharževskis SavelijsM19Piramida Triathlon Club
Valmiera

F60

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Zālīte AnitaF60ind
Sigulda

M60

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Azarevičs AleksandrsM60LSC
Riga
2.  Garenčiks RaimondsM60Carnikavas sporta centrs
Carnikava
3.  Mednis VilisM60individuāli
Smiltene

M50

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Bogdanovs GenadijsM50Daugavpils
2.  Lepskiy AlexanderM50LEPSKY TRI COACHING
Riga
3.  Pikšēns TomsM50Mārupes nov.
Mārupe
4.  Semendjajevs DmitrijsM50Zoorbagan
Rīga
5.  Uzols AivarsM50DTC Jaunība
Daugavpils

F40

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Roga AntraF40Zoorbagan
Baltezers

M40

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Gucanovičs IgorsM40ironman.lv
Babīte
2.  Kalnups ArnisM40Garkalnes novads
3.  Liepa MārisM40Carnikavas sporta centrs
Kalngale
4.  Ozoliņš JānisM40Carnikava
5.  Šika SandrisM40Modernā Pieccīņa
Ulbroka

F

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Beļeviča ViktorijaFTavs Pirmais Triatlons
Rīga
2.  Berķe LīgaFBRIKSNIS SK
Rīga
3.  Lebedeva AnitaFNacionālā aizsardzības akadēmija
Rīga
4.  Zaķe ElīnaFRīga
Riga

M

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Apinis MārtiņšMVidzemes Mērnieks
Valmiera
2.  Grencbergs ArvisMSK Tērauds
Rīga
3.  Ivanovs IngvarsMDTC Jaunība
Daugavpils
4.  Riekstiņš EdgarsMDobeles novads Bēne
5.  Robļevskis UldisMIskZBFizkultūra
Ogre
6.  Rukkalns AinārsMBrāļi
Ragana
7.  Rukkalns AivarsMBrāļi
Ragana
8.  Rukkalns ArtūrsMBrāļi
Ragana
9.  Šķipars VilnisMPats par sevi
Rīga
10.  Tabeļevs MihailsMRīga
11.  Verdenhofs AtisMSalaspils
12.  Zariņš ArvīdsMREIR Dobele
Dobele

Kopā pieteikušies: 78



Atbalstītāji

Labās MantasSMS CreditARS BūveEsteriolRadisson Blu DaugavaSportlandLat SwimLOKLand RoverOlympRedbullDionLabās balvasIZMDPDOrthomolOrkla