Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāSkrējiens PILTENE 2017 un Latvijas čempionāts 10km šosejas skrējienā / 26.08.2017

Kopvērtējums

Rezultāti pa grupām

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaGrupaApļiFinišs
1. AigarsFeterisSPORTLAND/NIKEZanteVT10:17:22
2. KasparsGulbisVentspils novada BJSSUgāleVT10:17:47
3. Kārlis-RaimondsEniņšVentspils novada BJSSUgāleVT10:18:13
4. RaimondsLevickisDobeleVTB10:18:25
5. KasparsKravalisPļaviņām-90PļaviņasVT10:18:44
6. Roberts-AleksisGlazersSporta klubs AšaisDrabešiVTB10:18:53
7. ĒriksBuividsMARATONA KLUBS/VSK NoskrienOlaineVT10:19:17
8. MareksŅikiforovsMaratona klubs/Sporta skola AizputeAizputeVTA10:19:21
9. EduardsPāķisSaulkrasti SRTSaulkrastiVT10:19:50
10. KārlisDieviņšSporta klubs AšaisDrabešiVTB10:19:54
11. IngusBogdanovsMARATONA KLUBSAizputeVTA10:19:57
12. ViktorijaBogdanovaMARATONA KLUBSAizputeSTB10:20:09
13. IzabellaBogdanovaMARATONA KLUBSAizputeSTB10:20:16
14. SigneBirkenbergaSaldus Boksa klubsSaldusST10:20:31
15. KristapsFiļipjonoksVenpils novada BJSSPilteneVTB10:20:56
16. LīvaSkorejaSporta skola AizputeAizputeSTB10:21:50
17. TomsZariņšPilteneVT10:21:58
18. GintaKrūzēnaSporta skola AizputeAizputeSTA10:22:02
19. IneseŠubrovskaMARATONA KLUBSVentspilsST10:22:12
20. EdijsSīmanisUgāle/Niedrāji MRUgāleVT10:22:28
21. RalfsRogaVentspils SPARS/MRCVentspilsVTB10:22:36
22. DaniilsStaruksVentspils SPARS/MRCVentspilsVTB10:22:53
23. Krišjānis-KristapsKapustānssk TēraudsRīgaVTB10:22:57
24. RutaSamsonovaSporta klubs AšaisDrabešiSTB10:23:00
25. SanijsStrausssk PiltenePilteneVTB10:23:02
26. EmīlsŽubulisRīgaVTA10:23:14
27. RenāteKalniņaMARATONA KLUBSVentspilsST10:23:31
28. GundegaPāķeSaulkrasti SRTSaulkrastiST10:23:40
29. PēterisMikuckisVentspils novada BJSSVentspilsVTA10:23:48
30. Rainers-KristiansSilkalnsDobeleVTB10:23:50
31. MārtiņšDadzisSK KatrīnaKuldīgaVTB10:23:50
32. IngarsČačeVentspils novada BJSSVentspilsVTB10:23:53
33. JorensLāžeVentspils novada BJSSPilteneVTB10:23:54
34. InetaJerofejevaPļaviņam 90PļaviņasST10:24:02
35. ReičelaRoneSporta skola AizputeAizputeSTB10:24:04
36. IngaKronbergaMatisons Runner’s ClubMārupeST10:24:27
37. ValtersMertensNūjotāju klubs PiltenePilteneVTB10:24:31
38. RolandsZiemelisMatisons Runner’s ClubPilteneVT10:24:38
39. ErnestsGūtmanisBJSS Ventspils novadsPilteneVTB10:24:42
40. MartaBādereAizputes sporta skolaAizputeSTA10:24:43
41. HarijsDāvidsVentspils SPARSVentspilsVTB10:24:54
42. PaulsSlaņķisVentspils novada BJSSUgāleVTB10:25:03
43. RenāteBeļajevaSporta klubs AšaisDrabešiSTB10:25:05
44. AivarsMincenbergsVentspilsVT10:25:37
45. IlzeGošaMARATONA KLUBSTārgaleST10:25:53
46. KristīneBudiginaRīgaST10:26:18
47. LuīzeLeceVentspilsSTA10:26:19
48. ArtūrsMiltiņšJelgavaVTB10:26:20
49. AivaJuhnevicaLiepājaST10:26:21
50. EvaGorbenkoMaratona klubsVentspilsST10:26:22
51. NeldaMangulsoneVentspilsST10:26:23
52. DāvisMažrimsVentspils novada BJSSVentspils novadsVTB10:26:25
53. AlīnaSokunovaLīvānu vk. asicsLīvāniSTB10:26:26
54. MartaMatisovaVentspils novada BJSSPilteneSTB10:26:40
55. GitaGausmaneMaratona klubsVērgaleST10:26:54
56. KristsKalniņšVentspilsVTB10:27:19
57. IngaLevickaDobeleST10:27:25
58. RobijsŠteinbergsPilteneVTB10:27:28
59. IngaRobežnieceKuldīgaST10:27:35
60. MargitaVēzeMatisons Runner's ClubVentspilsST10:27:42
61. DanaIndriksoneUgāleST10:27:52
62. AneteBruževicaRīgaST10:27:53
63. JurijsŠagunovsSK KatrīnaKuldīgaVT10:27:56
64. DzintarsRassaMatison's Runners ClubVentspilsVT10:27:59
65. JeļenaKarabačaMaratona klubsVentspilsST10:28:04
66. IneseNudienaVentspilsST10:28:09
67. IvetaBunceMARATONA KLUBSAizputeST10:28:13
68. LīgaAbakukaPilteneST10:28:23
69. KristaVoinaVentspils novada BJSSPilteneSTA10:28:25
70. EdijsMeizānsPiltenes vsk.PilteneVTB10:28:29
71. RalfsFišersJaunpilsVTB10:28:41
72. AndrejsTīrmanisVentspilsVT10:28:50
73. JurisBaļķensVentspilsVT10:29:03
74. KristiānaFelšaVentspils sporta skola SPARSPilteneSTB10:29:04
75. AnnaGošaMaratona klubsTārgaleSTB10:29:22
76. JānisŠteinbergsPilteneVT10:29:29
77. AmandaSulaTNSSTalsiSTB10:29:30
78. ValērijaŠļiktovaVentspilsSTA10:29:35
79. MārtiņšVēbersTDK LiedagsVentspilsVT10:29:48
80. AnitaZiemelePilteneSTB10:29:59
81. ElīnaMiltiņaMiltiņiVērgaleSTB10:30:05
82. EvgeniuszRyzykKnorydyVT10:30:26
83. RenāteAusmaneSporta skola AizputeAizputeSTB10:30:32
84. EduardsMahtsStende, Talsu nov.VTB10:31:00
85. KristīneKalniņaVentspilsST10:31:27
86. TatjanaĀboliņaTalsiST10:31:37
87. SamantaOsiņaVentspils novads BJSSPilteneSTB10:31:41
88. SvetlanaSulaTalsiST10:31:42
89. RūtaZāleVenpils novada BJSSPilteneSTB10:31:43
90. UnaBirznieceKuldīgaST10:31:44
91. DāvidsĶemerisAizputeVTB10:32:31
92. AnnaBaļķēnaPiltenes vsk.PilteneSTB10:32:42
93. RūtaMatisovaVentspils novada BJSSPilteneSTB10:32:42
94. SkaraVitmaneValmieraST10:32:43
95. LindaMiltiņaJelgavaSTB10:33:04
96. BetijaGrabovskeSK KatrīnaKuldīgaSTB10:33:13
97. MartinsBrokānsMatisons Runner’s ClubVentspilsVTB10:33:17
98. ZaneBrokāneMatisons Runner’s ClubVentspilsST10:33:17
99. LīgaFreibergaVentspilsST10:33:20
100. RitaŠteinbergaPilteneST10:33:22
101. LīgaTīrmaneVentspilsST10:33:38
102. InetaFreibergaVentspilsST10:33:41
103. Lilija-NatālijaSauleKapsēde, Grobiņas novadsSTB10:34:04
104. KristīnePrinceMaratona klubs/Matisons Runner’s ClubVentspilsST10:34:40
105. LīgaDevjatņikovask KatrīnaRīgaST10:34:53
106. SantaMarheleRīgaST10:35:23
107. DaceViļumsoneRīgaST10:35:35
108. IneseLīcePilteneST10:36:00
109. UnaGodapēterePilteneST10:36:09
110. AigaVihmanePilteneST10:36:09
111. AivarsBūmanisVentspilsVentspilsVT10:37:11
112. SabīneTīrumaPilteneST10:39:18
113. IlzeLesenkoPilteneST10:39:31
114. InāraLepseMARATONA KLUBSVentspilsST10:40:41
115. VidisUpenieksind.VentspilsVT10:44:24